Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arcra és szemre. Bőrtápláló sminklemosó, mely különlegesen krémes állagának köszönhetően egyedülálló puhaságot kölcsönöz arcbőrének. Az eredmény tökéletesen tiszta, láthatóan simább és élettel teli bőr.

Növényi eredetű összetevők: zöld-, fehér- és madagaszkári tealevél-kivonat, gyapjúolaj,  bio mezógazdaságból származó szezámolaj és kamillavíz.

Kiszerelés: 150 ml

szlilla

2013. április 2.

A megszűntetés előtt vettem még meg a pécsi árkádban az utolsó darabok egyikét. IMÁDOM! És most keresnem kell majd egy hasonló jót :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

jucuska

2013. február 26.

Most olvasom dorcus89 hozzászólásában, hogy megszüntették ezt a terméket. Nem hiszem el!!! A gyártóknak az a mániájuk, hogy állandóan megszüntetnek szuper termékeket, és helyettük fele olyan jó és kétszer olyan drágát dobnak piacra.
Ez egy viszonylag olcsó és kiváló arclemosó volt. Nagyon gyengéden, de alaposan tisztít, nagyon nagy kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 24.

dorcus89: vlószínűleg senkinek ne tűnik fel hogy egyáltalán létezik, én is azután vizsgáltam meg, miután megláttam itt...
Tényleg nagyon jó lemosó, én csak szemre használom, és a legtöbb spirállal tökéletesen elbánik (az eddig próbáltak közül csak a Tonymoly cicás spirálja ad neki nehezebb feladatot), és tényleg nem csak úgy ímmel-ámmal, hanem úgy leszedi a festéket hogy látom a szempilláim világos végét, ami eddig csak akkor fordult elő, ha több napig nem sminkeltem, ergo valamennyi festéket eddig minden lemosó rajtahagyott. Ez nem. Arcra is jó, valóban hidratál, de én kicsit nehéznek érzem, ezért oda mást használok. Ha csak szemre használja az ember akkor nagyon sokáig elég, mert jó nagy tubusban van :-) Ez tényleg csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

dorcus89

2012. november 4.

Meglepődve láttam, hogy ez a sminklemosó még nincs ide feltöltve. Szerintem ez a legjobb lemosó amit valaha használtam. Ez az egyetlen amitől nem pirosodik be és könnyezik a szemem. Krémes és hidratáló. Teljesen olyan mint egy hidratáló krém, csak fel kell kenni az arcra mint egy arckrémet, majd egy vattával letörölni. Ennél egyszerűbben nem is lehetne. Egyértelműen csodaszer. Nagyon-nagyon sokáig elég. És ha esetleg elmaradna a sminklemosás utáni hidratálás akkor sincs baj, mert a lemosó végzi a dolgát helyettünk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.