Yves Rocher

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: LaurenC., az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arcápoló a ráncok ellen és a ragyogó kisimult bőrért.

A Jeges Kristályvirág kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A rizs növényi kivonata újraindítja a sejtek oxigénellátását felélénkítve a bőr ragyogását.
Napról napra a ráncok láthatóan halványodnak. Már 1 hónapos használat után a bőr ragyogása észlelhető nők 86 %-nál.
Sima textúrája egész nap hidratálja bőrét.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zdoreebaba

2019. május 30.

A 10 ml-es mini kiszerelésben van meg és már napok óta használom. Egy nagy problémám van vele, hogy a szemem állandóan kivörösödik tőle, csíp, ég és viszket. Először azt hittem csak az allergia, de nem. Az biztos, hogy ettől van, mert amikor használom mindig tapasztalom a vörösséget. Plusz még a pattanásaim is kijöttek tőle. Úgyhogy emiatt nem lett a kedvencem. Igazából most olvasom hogy ez ráncos bőrre van, így nekem ez annyira nem kell, mert 24 éves leszek és még nincsenek komolyabb ráncaim. A krém állaga sem jött be igazán, nem szívódott fel rendesen, elég sok nappalra. Én inkább éjszakai krémnek használnám. Viszont! Amit a számlájára írhatok, hogy tényleg csodaszép, üde, friss és tündöklő lesz tőle az arcbőr, ahogy a nevében is áll. Az alapozó hatását is nagyon szépen felerősíti és teljesen elnyomja a bőr reggeli fáradság jeleit. Mivel nem nagy kiszerelés így elhasználom majd vegyesen éjszakai-nappali krémnek. Lehet,hogy akik ráncosak, olyan 40-50 pluszosak azoknak érdemes vele egy próbát tenni. Az illatát nagyon megszerettem. Kár, hogy a szemem nem bírja. Újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Piko888

2018. december 27.

Éjszakai krémnek használom, mert nappalra egy icipicit sok, bár nem annyira mint a Sensitive vegetal. Ha eltalálom a mennyiséget, maradéktalanul beszívódik, ezért nappal akár még sminkelni is lehetne rá. Érdekes, hogy nagyon fényes lesz tőle a bőröm, viszont ha megérintem, mégsem érzem, hogy bekrémeztem volna, nem ragadok, ez mindenképpen pozitívum. Ránctalanítás tekintetében nem kell tőle csodát várni, de reggelre azért láthatóan kisimultabb az arcbőr. Bár nem ígéri, hogy nyugtató hatású, de irritált bőrre kenve nem enyhíti az égő érzést, ami azt a benyomást kelti, mintha ettől lángolna az arcom. Emiatt csak 4 csillag. Így a téli időszakban egészen kellemes kis krém, de szeretek kísérletezni, így valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Tothxheni

2018. december 3.

Még egy újsághoz adtak belőle mintát. Egy tavasszal használtam el és szerette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2018. október 30.

Én a nappalit és éjszakait megcseréltem, mert nekem nappalra ez nagyon nehéz, nem funkcionál jól a bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 30.

katalinmester13

2018. szeptember 16.

10 ml-es mintát használtam el. Nagyon illatos! De én imádom az illatos krémeket. Nem egy folyós krém. Van tartása! Kicsit melós bedolgozni a bőrbe, de megéri. Vizes arcbőrbe könnyebben ment a dolog. De működik száraz bőrön is. Ragyogó bőrt ígér, amit meg is ad. Nem zsírosan fénylőt, hanem tényleg ragyogót. Tömörsége ellenére nem okoz pattanásokat. Nálam ez már nagy szó! A ráncok elleni krémek mellékhatása nálam a szép nagy pattanások. Úgyhogy választanom kell: ráncok vagy rügyek. Inkább ráncolok! Sminkelést jól bírja. De kérdem szépen: Mi van a fényvédelemmel? Bár vannak már fényvédővel ellátott alapozók, BB- és CC-krémek. Egyébként tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Andi92

2018. július 24.

A száraz bőröm nagyon szereti, kicsit testesebb krém, de én pont ezeket szeretem. Az illata sem zavar, használat után pedig mintha feszesebb lenne a bőröm (na de nem a szárazság miatt:) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Scylla

2018. május 29.

Szeretem ezt a krémet, szép, kellemes illatú, könnyen beszívódik, smink alá szuper alap. Érzékeny bőröm nem irritálta, nem okozott pattanásokat. Leginkább a téli hónapokban használom. Kár, hogy fényvédőt nem tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

aquanie

2018. január 22.

A hatásával alapvetően nagyon meg vagyok elégedve, nagyon-nagyon jól hidratál és már egy hetes használat után a kezdődő mimikai ráncaim észrevehetően halványabbak lettek. Volt, aki meg is jegyezte, hogy milyen kisimult vagyok, ahhoz képest, hogy éjszakába nyúlóan a záróvizsgámra tanulok. :D Viszont, lehet, hogy az én arcbőrömmel van a baj, de nekem alig akar beszívódni. A sminkelést gyakorlatilag elfelejthetem, ha nappalra ezt a krémet teszem fel, szóval emiatt jobbára csak itthon használom. A másik dolog, ami kicsit bosszant, hogy nincs benne fényvédő, így a tavasz közeledtével a szuper hatása miatt valószínűleg éjszakai hidratálókrémként fogja bevégezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Kira279

2018. január 21.

Termék mintát kaptam belőle és utazás során dobtam csak be a táskámba. Éjszakára használom, mert nekem elegendő. Nagyon tetszik az illata és kellően hidratál éjszakára. Az összetétel miatt adok csak 4-est.
Ennek ellenére újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Ennek ellenére újra fogom venni :)

Clara

2018. január 10.

Nyarra sztem tokeletes, hamar felszivodik, bar en hamar zsirosodok, igy errol erdemben nem tudok nyilatkozni.
Nagyon finoman puhit, veletlen 2db ot kaptam a rendeleshez, biztosan elhasznalom.

up: nem ér 5*ot. azért ennél vannak sokkal jobbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

up: nem ér 5*ot. azért ennél vannak sokkal jobbak!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Inositol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak