Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Cosmétique Végétale kutatói a Jeges kristályvirágot választották, mely kivételes életerejéről ismert, és újraaktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A hozzáadott Rizskivonat serkenti a sejtek oxigénellátását, így arcbőre visszanyeri ragyogását. Használatával a mély ráncok is napról napra szemmel láthatóan halványodnak. Egy hónap használat után a bőr visszanyeri természetes egyensúlyát, feléled, és ragyogóvá válik. Könnyű és hidratáló textúrájának köszönhetően visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát, a bőr zsíros csillogása enyhül.

VargaViktoria

2018. június 20.

Az illatat szerettem, egyet elhasznaltam, de semmi kulonleges tapasztalatom nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

vikihollo

2017. október 28.

Nekem egyeltalán nem jött be. Se nem hidratál se nem tündököl a bőröm. Nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Lashes

2017. június 16.

Rendszeres használatnál nekem eltüntette a karikákat a szemem alatt (golyós verziót használtam). Könnyű állaga van, de én mintha valami filmréteget éreznék felszívódás után a bőrömön. Emiatt -1 pont. Ránctalanító hatást 2 heti használat után nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Lillababa

2017. április 5.

Mintát kaptam, 3-szor kentem fel reggelente és jól kipattogtam tőle, így pozitívumról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Hennus81

2016. október 17.

Nekem annyira nem vált be. Nem szívódott be a bőrömbe és semmilyen jótékony hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

vegyesz001

2016. március 27.

Kellemes illatú, könnyed textúrájú arcápoló. Kellemesen frissíti az arcbőrt és némiképp mattítja is. Apróbb ráncaim vannak, de nem vettem észre. hogy halványítaná azokat. Szeretem használni, nem okozott pattanásokat, kiütéseket. Az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Inositol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Nagylevelű csodamogyoró levelének kivonata. A levelek a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.