Yves Saint Laurent

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. december 25.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag, krémes ajakrúzs

• Egy bársony komplex-el ultra-sima alkalmazást tesz lehetővé
  • Jojoba olajjal hosszantartó kényelmet ad
  • Intenzív színes pigmentekkel tartósabb élénk színt ad
  • Matt, szatén sima és csábító végeredményt ad

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LittleSpark

2019. május 28.

Ez a rúzs egy csoda. Anélkül hogy kiszárítaná az ajkakat gyönyörű egységes matt színt ad. Élettel teli és szép marad a nap végére is. Jó illata van, bár ez az összes YSL termékről elmondható. Az állaga krémes, szépen és precízen lehet dolgozni vele, de persze egy rúzsceruza segíthet. A csomagolás a márkához méltó aranyba burkolt elegancia. Rúzsmániásként egy igazi gyöngyszem a gyűjteményemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Blondyviki88

2017. március 21.

Tökéletes matt rúzs. Nem az az ajkakra szárado brutál szárítós fajta amit szinte csak lekaparni lehet az ajkakról. Igaz nem is olyan tartós viszont cserébe egy élmény felkenni es viselni. A 217-es árnyalat pedig a fehér bőrűeknek telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Sofia1

2017. február 20.

Ki akartam próbálni már nagyon régóta az YSL sminktermékeit. Ezt a rúzst spontán vettem meg egy 20%-os akció alatt. Szkeptikus voltam, mert hogy mattít, lehet hogy szárít. Hát kérem. Életem rúzsa ez a termék. Gyönyörűszép, élénk pinkes-vöröses színben vettem meg. Fantasztikus rúzs. Tényleg luxus. Gyönyörűen simul a számra, egy teljes irodai nap után sem szárítja a számat, fantasztikus termék. Gyönyörű a csomagolása is, imádom <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Klaunak

2017. január 28.

Én megvettem a 205 Prune Virgin t ami egy gyönyörü burgundi szín, a 207 Rose Perfecto ami egy természetes natúr rózsaszín és a 208 Fuchsia Petiche a nagy kedvencem egy igazi ütős pink, amilyennek egy fuchsia szín a nagykönyvben megvan írva. Tényleg hihetetlen tartósan fent marad a szín, de a szép állag nem. Ahogy kopik valahogy hiába színesek az ajkak nem olyan szépek már. Nekem picit túl matt. Nem szárít és szépen lehet vele dolgozni. Szeretem ezeket a rúzsokat, de nem ők a kedvenceim. Nem azért, mert nem jók, csak én más féléket preferálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

hopihe11

2016. október 15.

211 decadent pink. Gyönyörű szín, órák után kezd el egyenletesen kopni. Nem szárít. Nekem A rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Pöti

2016. június 10.

Ez a rúzs kívül belül gyönyörű... Nekem is a Rouge rock van meg, az egyik legszebb vörös, amivel találkoztam. Engem sajnos szárít, jobban mint azt vártam, szóval emiatt csak 4*...
Update: úgy tűnik, hogy rúzsban mostanában vagy vörös vagy erős rózsaszín, ami szóba jöhet nálam, így azt kell mondanom, hogy a Rouge Rocknál is jobban szerelembe estem a Fuchsia Fetiche (208) árnyalattal. Ez a szín valami bitang, mintha igazi pünkösdi rózsába haraptam volna bele, ráadásul az illata is olyan... Javítom 5 csillagra... (de csakis a színek miatt, mert amúgy még mindig szárítanak) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

scorpionqueen

2016. február 6.

Hónapok óta nézegetem őket online, tegnap pedig végre személyesen is szemügyre vettem őket. Ezek egyszerűen A TÖKÉLETES matt rúzsok. Ömlengés következik, akinek nem bírja a gyomra, ne olvasson tovább.
De nem tudok nem ömlengeni róluk, mert ez már más pálya. Új dimenzió a matt rúzsok világában. A bársonyos ajkak nem marketing fogás. Tényleg úgy néz ki, mintha bársony lenne az ajkakon. Olyan a pigmentáltságuk, hogy tátva maradt a szám. Egyetlen húzással tökéletes fedés, el lehet felejteni, hogy oda-vissza húzgálja az ember a száján a rúzst. Egyúttal olyan könnyed viselet is, hogy simán meg lehet róla feledkezni. Rugalmas, együtt él a szájjal. Az ajkaimat gyakorlatilag kivasalta. Feltöltötte az apró vonalkákat, tiszta Photoshop végeredményt adott: dús, sima, csodálatos ajkak. Órák múlva is ugyanolyan kényelmes volt. Mert ez bizony sokáig fent marad. 3 óra múlva távolítottam el, a szín fent volt még, csak nem annyira intenzíven (közben ettem, ittam). Utána az ajkaim simák, rugalmasak voltak, semmi száraz, feszülő érzés.
Amiért mégsem ezt vettem: a színválaszték. A legkevésbé ordító színt tettük fel, mégis nagyon erős volt rajtam. Túl erős. Ha csak a számat néztem, csodálatos volt. De az összkép már nem. Mindent uralt a szín, elnyomott minden mást. Távolról belenéztem egy tükörbe és semmi mást nem láttam, csak az ajkaim üvöltöttek. Nagyon fájó szívvel döntöttem ellene. Rúzs még nem volt rám ekkora hatással.
(Én sem örülök, hogy csak a számot írják rá, 1 óra múlva már el is felejtettem a kódot, csak ennyire emlékszem, hogy a legvilágosabb hideg tónus volt...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Tvylvis

2016. február 4.

Elcsépelt poénnal kezdeném: 50 shades of red.... lassan itt tartok. Tombol a vörös rúzs iránti olthatatlan szerelem. Kb. minden másnap az van rajtam, munkában, szabadidőben.
Magáról a rúzsról, ami a 203-as Rouge Rock árnyalat. Az első YSL rúzsom, épp nagy márkafelfedezésben vagyok. Ez a rúzs megér minden fillért, leszögezem előre. Én nem mondanám mattnak, inkább félmatt. Valahol a MAC matt és satin finisi között helyezkedik el, a Chanel Rouge Allure Velvet pontosan ugyanilyen. Én személy szerint ezt nagyon szeretem, nem kedvelem sem viselni, sem nézni a cserepesre száradt matt ajkakat. A pigmentáltsága kiváló, erős, telt színe van, tényleg elég egyetlen húzás. Kontúr nélkül is tartós, kontúrral meg pláne. Ha a fénye picit el is tűnik, annyira pigmentált, hogy a matt alapja ottmarad az ajkakon. Nagyon szépen kopik, inni lehet vele (azért hagy egy kis nyomot a poháron), enni inkább csak óvatosan. Az ajak feletti ráncocskákba kizárólag jó pár órás viselés után szaladgál ki. És ami nagyon pozitív, hogy többször lehet frissíteni, nem lesz darabos az ajkakon.
Az illata elég erőteljes, engem ez nem zavar, hamar elillan.
Ami a csomagolást illeti, tényleg luxusdarab. Súlyos, elegáns, és gyönyörűen gyűjti az ujjlenyomatokat :-)... Nincs mágnes, nincs klikkelés, mindenféle extra nélkül záródik. Azt viszont szépen, biztonságosan. Egyetlen hibáját találtam eddig, mégpedig azt, hogy a rúzson alul csak a szám van feltüntetve, a név csak a honlapon szerepel (pedig lenne hely bőven). Most még csak egyetlen ilyen rúzsom van, de félek, lesz több is. És én személy szerint sokkal könnyebben jegyzem meg egy rúzs színét a nevéről, mint a számáról (a MAC szortimentet szerintem kívülről tudom :-)), következésképpen a fiókban történő - néha reggeli rohanásban történő - keresésnél is névre keresek. Ez azonban olyan apróság, hogy pontot nem vonok le. Egyébként az legyen a legnagyobb problémám az életben, hogy a rengeteg gyönyörű rúzsom közt keresgélni kell kicsit :-D
Nem kérdés, hogy ötös, bátran és szívből ajánlom mindenkinek, aki szereti az élénk színeket (ebben a típusban csak azok vannak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Az illata elég erőteljes, engem ez nem zavar, hamar elillan.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.