Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2019. június 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1890 Ft

A Zelka Körömvirágos natúr arckrém E-vitaminnal titka a speciálisan a száraz-érzékeny bőrre kifejlesztett növényi hatóanyag kombináció.  Az arckrémben lévő körömvirág kivonat gyulladáscsökkentő hatású, a shea vaj, a szőlőmagolaj, a ligetszépe olaj pedig gazdagon táplálják a bőrt.  A Zelka Körömvirágos natúr arckrém E-vitaminnal válogatott összetevőinek köszönhetően csökkenti a bőrpírt. Az Aloe vera kivonat, a növényi glicerin és a shea vaj hidratáló hatású.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

22kapibara

2021. április 17.

Éjszakai krémként szépen bevált, de csak felváltva használom más krémekkel. Nagyon gyakran használva mintha túl sok lett volna a bőrömnek (talán a shea vaj vagy más nehezebb összetevő miatt). Nehéz kicsit eloszlatni mert sűrű. Enyhén még nedves bőrömre viszem fel óvatosan, "ütögetve", így tudom ezt megkerülni. Nappalra nem elég nekem, mert nem eléggé vízmegkötő. Szóval táplál de mégis száraz érzetet tud hagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

bambuszka

2021. április 1.

Szerettem, hidratál és jó az illata, viszont azóta már illatmentes termékeket használok. Ezzel kezdődött a skincare pályafutásom. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Dea

2021. március 19.

Jó kis krém, kellemes az illata, hidratál, szépek az összetevői. Nem illik a bőrtípusomhoz, emiatt nem venném újra, de jó krém szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

veronka052194

2021. február 17.

Nem lett a kedvencem ez a krém, annyira nem hidratál amennyire szeretném...cbd olajjal vagy A vitaminnal szoktam felturbózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Perugia

2021. január 19.

Régebben használtam, 2019 októberétől 2020 áprilisáig, amikor még kevésbé foglalkoztatott a tudatos bőrápolás. Akkor októberben egy pár elbaltázott arctisztítási próbálkozás után elég irritált, száraz és piros lett a bőröm. Emiatt vettem meg akkor ezt a krémet. Nagyon szépen nyugtatta a bőrömet, a pirosságot csökkentette. Viszont a vízhiányos bőrömnek abszolút nem volt jó választás, amit csak több hónap használat után vettem észre. A 2. tégelynél határozottan azt éreztem, mintha a krém csak "kiszippantaná" a vizet a bőrömből, és hiába kentem, csak egyre szárazabbnak és szárazabbnak éreztem, bekrémezve is húzódott a krém alatt a bőröm, miközben a felszínen zsíros volt. Áprilisra nagyon rossz állapotba került a bőröm, nagyon csúnyán hámlott arcmosás után (pedig mindenmentes arctejjel tisztítom, ami nem okozott problémát eddig). Nem tudom, hogy ez a krém okozta-e - lehet, hogy a sok olaj és a növényi glicerin a maradék nedvességet is elvonta a bőrömből... Nem használtam többet, a 2. tégely még majdnem tele volt, de kidobtam. Hialuron szérummal tűnt el az erős vízhiány, azóta se jött vissza ilyen mértékben. Két csillagot adok ennek a terméknek, mert nem rosszak az összetevői és a bőrnyugtatásban, pirosságcsökkentésben segített, pattanást nem okozott, csak ne "sivatagosodott" volna el ennyire a bőröm a használata alatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

LolaP

2021. január 2.

CS O D A SZ E R. Már évek óta ezt az egyetlen hidratáló krémet használom, nem pattogok ki tőle, nincs csillogás, üdít és egyszerűen szuper. Barátnőm ajánlotta, bevált én is ajánlottam másoknak és nekik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Jasmine

2020. október 21.

Régebb óta használom ezt a terméket, a kombinált bőrömre nagyon jó hidratáló. Testesebb állagú, így kell egy kis idő, míg beszívódik, ezért én csak esténként szoktam használni. Nekem szérumokkal együtt is jól működik, érzem, hogy táplálja a bőrömet. Plusz pont, hogy nem okoz pattanásokat, nehezen találok ilyen krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

juditvirag

2020. szeptember 27.

Elég zsíros krém,, ha használok mást is előtte (szérum, retinal, bármi) utána már nehéz eldolgozni a bőrön, mert olyan mintha csak csúszkálna a bőröm felületén ahogy kenem. Ettől függetlenül tetszik. Puha lesz tőle a bőröm, és szerintem a pirosságomat is enyhíti. Azt vettem észre, hogyha van egy kinyomott pattanásfoltom, különösen jót tesz neki, megnyugtatja. Az illata számomra semleges. Viszont hidratálni szerintem nem hidratál, csak a szárazságot enyhíti azzal, hogy testes,zsíros krém. Engem ez nem zavar, mert nem vízhiányos a bőröm, inkább száraz. Azt nem tudom, hogy újravenném e, de nem volt rossz választás egyáltalán!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

holdmacska

2020. szeptember 24.

Már többször újravettem ezt a krémet. Éjszakára használom, mert a kombinált bőrömön nap végére csillog, de éjszakai krémnek tökéletes. Szépen eltünteti a pirosságot és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Agnes91P

2020. augusztus 15.

Naturissimo arckrémet használtam eddig, de azt csak Pesten vagy webshopból lehet beszerezni,így a drogériában járva gondoltam, kipróbálom, a körömvirág csak jó lehet. Most járok a tégely vége felé, és olyan semmi extra. Nekem ez a "nem árt, de nem is használ" kategória. A pirossággal nem csinál semmit, de valamennyire hidratál, ami így nyárra kb elég, télre biztosan kevés lenne (meglepődve olvastam olyan véleményeket, hogy túl zsíros, bár másik terméknél is tapasztaltam már ugyanezt.Ami másnak túlzás, az nekem még mindig nem elég. ) Szóval elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.