Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2390 Ft

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal olyan bio szőlőmagolajat és ligetszépe olajat tartalmazó natúr hidratáló arckrém, mely segít optimalizálni az arcbőr zsír- és víztartalmát. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém shea vaj tartalma regenerálja, táplálja és puhítja a bőrt. A krém nedvességmegkötő hatóanyagainak köszönhetően, bejut a bőr mélyebb rétegeibe is, és ott hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlő kivonata a bőrt frissé, üdévé teszi,  E-vitamin tartalma pedig hatékonyan segít a szabadgyökök megkötésében.

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal garantáltan színezékmentes és illatanyagmentes arckrém, mely elsősorban normál bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
dundicat

2019. május 18.

Az én börömön csakis a legszárazabb részeken vált be. Az orrom mindig nagyon szárz, ott csodát is tesz, szépen hidratál és megszünteti a hámló csúnyaságokat. Ellenben az orcáimon, államom, meg úgy mindenhol máshol tök zsíros a bőröm. Ha véletlenül odakerül, akkor garantált másnapra egy fájó, gyulladt pattanás. Csak száraz bőrre tudom ajánlani! Én szeretem az illatát, egszerű gyógyszertárban kevert krémekhez hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

KGT

2019. április 22.

Az itteni vélemények hatására vasároltam meg. Nekem kicsit elnehezíti a bőröm,de télre tökéletes választás. Nyárra azonban inkább géles állagú krémeket szeretek használni napközben a kombinált bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Vivien2011

2019. április 18.

Olyan típus vagyok, hogy mielőtt bármilyen krémet vásárolok megnézem itt az összetevőket, ezért is esett erre a krémre a választásom. Örülök neki, hogy megtaláltam, mert valóban tökéletesen megfelel a célnak, megfelelően hidratál, alapból inkább szárazabb a bőröm, ez a krém pedig kellően táplálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Takaro

2019. április 4.

Semmi kulonos. Szerintem budos, de ez szubjektiv. Ami sokkal jobban zavar, hogy mennyire nehez, zsiros, pedig atlagos borom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

clairenoctuelle

2019. március 26.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg és nem okozott csalódást. Remekül hidratál, ugyanakkor nagyon jól felszívódik, így sminkalapnak is tökéletesen megfelel, bár én inkább esténként szeretem használni a kellemes, enyhén levendulás illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Littiii

2019. január 20.

Két hete használom körülbelül és teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon jól hidratál, nem zsírosítja a bőröm és nem irritálja az érzékeny bőröm, és ami még plusz pont, hogy nem okozott pattanásokat, valamint lehúzta a gyulladást a meglévőkről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

barackvirág

2019. január 9.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és csak ismételni tudom az előttem írókat: télre kerestem egy olyan tápláló krémet, ami nem zsírosítja az (egyébként problémás) bőrömet, de megfelelően hidratál. Pontosan ezt tudja, a barátom is rászokott :) Nyárra viszont nekem túl sok volt, ősztől tavaszig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Lussi

2018. december 18.

Télre szerettem volna egy táplálóbb krémet a kombinált bőrömre, olyat ami lehetőleg nem zsírosítja túl. Ezt hozza is és maradéktalanul beszívódik, szépen feltölti az arcom. A levendula olaj nagyon szokta irritálni az arcom, de szerencsére ez nem teszi. Amikor megvettem tisztában voltam vele, hogy van benne levendula olaj csak azért vettem meg, mert sürgősen szükségem volt egy hidratáló krémre. Ezért nem vonok le pontot, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Salvia

2018. december 8.

Nagyon nehezen találok jó krémeket, mert kombinált bőröm van, ami mellette nagyon érzékeny. De ez eddig nem bántotta az arcomat, és annak ellenére, hogy azt hittem túl sok lesz, így ősz/tél környékén nagyon szépen beszívódik, jó az illata, szépek az összetevői és nem is drága. Valószínűleg csak azért nem veszem újra, mert szeretnék mást is kipróbálni, de egyébként csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Nicus

2018. november 25.

Egyik legjobb hidratáló amit eddig próbáltam. Nagyon könnyed, lágy krém, a használata után puha, hidratált bőröm lett.
Én éjszakára használtam, nappalra inkább fényvédő krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Én éjszakára használtam, nappalra inkább fényvédő krémet használok.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.