Ziaja

Ár:   1355 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankusz, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás arctisztító gél a korai ráncok korrekciójához, hámlasztó cellulóz részecskékkel. Fáradt, fakó és érzékeny bőrre.

Gyengéden tisztítja a bőrt és finoman hámlasztja az epidermisz elhalt hámsejtjeit. Használatát követően a bőr felfrissül, pihentté és hidratálttá válik, felszíne sima és lágy lesz. Összehúzó és normalizáló hatásának köszönhetően a bőr visszanyeri egészséges kinézetét. Természetes eredetű aktív hatóanyagokat tartalmaz, melyek közül a legfontosabb az erősen antioxidáns acai bogyó. Különleges, enyhén gyümölcsös illata az aromaélmény mellett biztosítja a tisztaság és frissesség érzését.

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Eddig ez a kedvenc Ziajás termékem! Nagyon szép, puha lesz utána a bőröm, és mégsem szárít! Most fogom elhasználni az első flakont, és biztos újraveszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

annaramona

2019. október 20.

Legjobb arctisztító, amivel találkoztam. Mindent leszed. Sima, puha bőrt eredményez. Remek illat, nem drága, sokáig elég. Már többször is megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

bbrigi0033

2019. október 10.

Nagyon szuper termék, ajánlom mindenkinek.
Kellemes illata van, használat közben nem nyújt durva dörzsölő érzést, hanem finoman tisztít,
Az arcom sokkal tisztább és üdébb tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 10.

Nagyon szuper termék, ajánlom mindenkinek.
Az arcom sokkal tisztább és üdébb tőle.

Ginever81

2019. június 12.

Mostanában már csak a Ziaja sensitive enzimes peeling mellett időnként használom, mikor érezhetően megvastagszik az arcomon a bőr. Eleinte naponta használtam, amivel alaposan kiszárítottam a bőröm, napi használatra senkinek nem ajánlanám. Alaposan tisztít, és a száraz részeket teljesen leszedi, de azt hiszem, nem kísérletezem tovább a hagyományos bőrradírokkal, mert az én koromban már sokkal inkább csak a kémiai hámlasztás a megfelelő alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

pankusz

2019. június 1.

Nagyon szerettem az illatát. Annak ellenére viszont hogy érzékeny bőrre ajánlott, szerintem arra nem túl alkalmas. A benne lévő hámlasztó részecskék érezhetően radíroznak, szinte karcolták a bőröm, amitől egy idő után már nem használtam jó érzéssel, bár nekem érzékeny, rozaceás a bőröm, arra semmikép nem javaslom napi használatra. Szerintem normál, vagy zsíros bőrre jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate