Ziaja

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyjumper, Módosítva: 2016. november 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéden hámlasztó, hidratáló éjszakai krém 3% mandulasavval

Mélyen tisztító aktív összetevők: pattanások ellen ható hámlasztó mandulasav, antibakteriális manuka levél kivonat, pórusösszehúzó, nyugtató cink glükonát. Hámlasztja és regenerálja a bőrt anélkül, hogy irritálná azt. Csökkenti a pattanások nyomait. Világosítja a nap és gyulladás okozta sötét foltokat. Csökkenti a mitesszerek és a kitágult pórusokat. Hidratál, javítja a bőr feszességét és rugalmasságát. Kiegyenlíti a bőr tónusát.

ami2015

2019. február 1.

Nem rossz, de azokat a parabéneket jobb lenne kihagyni belőle. A nappali változata nekem jobban bejött, ez valóban kissé zsíros érzetet ad, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Stanczi

2018. november 1.

Kúraszerűen használom, a könnyed géles állag ellenére elég zsíros érzetet hagy maga után, mintha egy éjszakai pakolást kentem volna fel. Nem okozott pattanásokat, minimalizálta a mitesszereket, viszont az összetevőlistája nem a legszebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

hviktoria92

2018. január 5.

A legjobb hidratáló krém számomra. Egy éve használom és nagyon szeretem. Sűrűbb, géles állagú, kellemes illatú krém. Könnyű eloszlatni, szuperül hidratál még a téli hidegben is. Tényleg segít a pattanások és nyomainak halványításában. Nem zsírosít és sokáig elég. Nyárra talán kicsit sok, így akkor nem mindig használom, de az év többi szakában tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

anitzsirK

2017. december 3.

Néhány hetes használat után úgy tapasztalom, a bőrömre kedvező hatást gyakorol: mintha kevesebb mitesszerem lenne, valamint látványosan szebb arcbőrrel ébredek reggelente -- kisimultabb, egységesebb bőrképet eredményez. Az első néhány használat után a bőröm ugyan elég erősen hámlott az orromon, de ez hamar megszűnt. Eddig éjszakai krémet nem használtam, de valami ilyesmi hatást vártam (volna) egy éjjeli kencétől. A nappali változatával együtt alkalmazva nekem eddig bevált; az állaga, illata nagyon kellemes számomra, az ára sem vészes, újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

szs

2017. február 17.

Érdekes, mert kicsit balzsamosabb, nem tömör fehér krém (mint a nappali változata). Nagyon hamar felszívódik, nem fénylik tőle az arc, de kifejezetten zsíros bőrűeknek ajánlom, mert érződik, hogy szárít/mattít, tehát akinek kombinált, annak szerintem kicsit sok lenne. Alap cucc lett az arcápolási rutinomban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

audreyjumper

2016. november 15.

Elég érdekes bőröm van, gyakran változnak a problémáim, évszakok, ételek, stressz hatására, ezt a terméket az apró pattanások, zsírosodás miatt vettem, amik olykor előjönnek, és gyönyörűen rendbetette a bőröm. Minden este használom, könnyen beszívódik, gyengéden hámlaszt, a manuka család bőrradírját és nappali krémét is használom. Szerintem sokáig elég lesz, de valószínűleg újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Panthenol

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.