Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Energizáló testápoló vaj természetes narancs illattal

Feltölti hiányzó lipidekkel és újraéleszti a bőr természetes védekezőképességét. Láthatóan fokozza a bőr külső rétegének rugalmasságát és lágyságát. Használatával a bőr finom érintésű és lágy lesz.

Ralynna

2017. december 23.

Én nagyon szeretem, most vettem meg a harmadik tégelyt, újravevős. Imádom az illatát, nem tudom megunni. Szeretem az állagát, engem hidratál és az ultraérzékeny bőröm sem akad ki tőle.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Monique28

2017. március 13.

Finom narancs illata van.selymes,puha babaőröm lesz tőle.Narancsbőrre is kiváló.Szeretem nagyon!

Monique28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nagyon szuper termék. Szépen hidratálja a bőröm, a legszárazabb részekkel is könnyen elbánt, az illata is kellemes.

GothicBeauty Blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

o0.rebekap.0o

2012. december 25.

nagyon fura, mintha egy gumiréteg lenne a bőrömön, miután beken magam.

o0.rebekap.0o
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

nagyon fura, mintha egy gumiréteg lenne a bőrömön, miután beken magam.

liliom07

2012. október 13.

Én is használtam ezt a krémet régebben, és nagyon meg voltam vele elégedve. Előtte a Ziaja kakóvajas testápolót is kipróbáltam, de ez sokkal jobb, könnyen beszívódik, nem ragacsos, és télen a száraz bőrömet hamar rendbetette.

liliom07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

alize690606

2012. október 13.

A legtökéletesebb termék család elérhető áron. Igaz most sehol nem kaphatóSzékesfehérváron. Kérlek benneteket, ha valaki tudja hol kapható szóljon!!!

alize690606
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 13.

andi6666

2012. április 5.

én karácsonyra kaptam,nagyon szeretem,én is szeretném tudni,hol lehet kapni?

andi6666
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 5.

én karácsonyra kaptam,nagyon szeretem,én is szeretném tudni,hol lehet kapni?

Morci

2012. március 6.

Könnyen felszívódik, és ennek szerencsére nem olyan erős az illata, mint a narancsos tusfürdőé. Viszont nekem télen sajnos kevésnek bizonyult a hidratáló hatása.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

Miramara

2012. március 4.

Nagyon jó kis krém. Ajándékba kaptam és fenntartásim voltak, de nagyon jól rendbe rakta a száraz bőrömet. Puha és bársonyos lett tőle, még másnap is éreztem a hatását, pedig ezt ritkán éri el nálam testápoló.

Miramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

bettyke

2012. február 1.

Nekem nagyon bevált, főleg most télen kiszárad hamar a bőröm, de ettől bársonyos lesz. És szerintem az illata is kellemes.

bettyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Wax, Hydrogenated Vegetable Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!