Ziaja

Ár:   945 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz és normál bőrre.

• Pótolja az értékes tápanyagokat.
  • Segíti a bőr regenerálódását.
  • Védi a bőrt és megóvja a kiszáradástól.
  • Nagyszerű bőrnyugatató hatással rendelkezik.
  • Segítségével a bőr puha és hidratált marad.
  • A bőr rugalmasságát és simaságát szemmel láthatóan helyreállítja.

Kiszerelés: 50 ml

bbarabella19

2016. augusztus 8.

Én 2 hete használom ezt a krémet, de ámulok, hogy a kombinált bőröm mennyire beszívja pedig nem spórolok vele... Hidratálásra tökéletes. Egyébként az olíva miatt vettem meg. Eddig 4csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

zsuana83

2014. szeptember 3.

Nekem nagyon bejött ez a krém. Nappalra és estére is ezt használom, nem zsíros, könnyen beszívódik a bőrömbe. Kellemes hamvas az arcom tőle, végre nincsenek pattanásaim, már BB krémet sem használok! Életteli, ragyogó lett az arcom amióta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Renigirl999

2013. július 7.

Elég nehéz krém, de igazán száraz bőrre szerintem ideális. Az illatát imádom, olyan kis természetes)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Juji

2013. július 4.

Csomagban vettem a testvajjal (ami fantasztikus), ez viszont rettentően nehezen szívódik fel, estére sem szívesen használom. Csak a kellemes illata miatt kap 2 csillagot. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

bambi023

2013. február 24.

eszméletlenül nehéz és zsíros. nem tudom elképzelni azt a száraz bőrt ami nappal hipphopp beszívná(mondjuk ettől még létezhet..). éjszakára el tudom használni nagyon vékonyan kenve úgyhogy jó sokáig elég lesz.. remélem nem fogok tőle kipattogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

dorcus89

2012. november 14.

Lassan szívódik be, nagyon sűrű krém. Szokni kell viszont kellemes az illata, de én csak estére tudom használni. Az olajoktól ugyanis rendkívül csillogó lesz tőle az arc, szerintem nappalra nem alkalmas. Jól hidratál, de miután feltettem ide és láttam a sok pirosat és sárgát meglepődtem, főleg mert nem a legolcsóbb kategória. Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.