Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2013. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló emulzió, 30 éven felülieknek mindennapos arcápolásra. Rugalmassását és feszességét vesztett bőrre. A többszörösen telítetlen zsírsavakból álló vadrózsaolajból nyert rózsavajat tartalmazó összetételének köszönhetően táplálja és regenerálja a bőrt, szabályozza annak vízháztartását és gátolja a ráncok kialakulsását.

eszo87

2019. március 28.

egy mintám volt belőle, nagyon szerettem.nem túl zsíros, könnyen beszívódik, az illata isteni,de nem túl tolakodó. szerintem jól hidratál és nagyon puha lett tőle a bőröm. megvenném a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

eeeee

2018. december 19.

Zsírosabb hatású krém, főleg télen használom, nappalra. Hagy maga után egy enyhe réteget, de ezt a hideg időben kifejezetten szeretem, úgy érzem jobban védi a bőröm. Így nekem nem okoz pattanásokat, éjszakára viszont nem szerette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

Jó kis krém, hamar beszívódik, jó az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Jó kis krém, hamar beszívódik, jó az állaga.

albertinablogg

2018. szeptember 24.

Nem rossz kis krém. Könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni. Éjszakára jobb használni, az illata tetszik. A tégely designja hagy némi kívánnivalót, de maga a krém valóban ár érték arányban megfelelő. Nekem nem lett tőle több pattanásom.

Update: De több kis pattanás lett tőle az arcomon. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Update: De több kis pattanás lett tőle az arcomon. Kuka.

Melani

2017. október 15.

Ebből az éjszakait használom, kellemes könnyű krém. Szeretem, de nem csodaszer. :) Megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Lánghajú

2014. április 22.

Egyre jobban a Ziaja kozmetikumok felé fordulok.Arckrémben most ezt használom, kézkrémben meg a kecsketejeset. Tart a szerelem:-). Az állaga is pont olyan, hogy beszippantja a bőröm, olcsó is, kellemes illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

arcoiris

2014. április 6.

Jó-jó, de sajnos nem tökéletes. Illatra, állagra kellemes, ám a T-ben zsíros lesz tőle a bőr. Hosszú távon jó a hidratáló hatása. Az esti arclemosásnál furcsa módon és érezhetően-ez is lemosódik!!! A kecsketejes jobban tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

varga.stella

2013. december 10.

Téli arckrémet kerestem és mivel szeretem a Ziaja termékeket, erre esett a választásom. A bőrömet nagyon puhává tette és tényleg eléggé téli arckrém, de sajnos nekem nem vált be. A T zóna környékem (ami már nem zsírosodott) elkezdett kipattogni és kipirosodni (még arckrémmel ilyen tapasztalatom nem volt). A másik nagy problémám, hogy a szemem kivörösödött tőle. Félreértések elkerülése végett nem kentem a szemem köré! Mégis kivörösödött és felkenés után még könnyeztem is picit. Szóval valamilyen összetevőjére érzékeny lehetek. Így sajnos arckrémnek nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.

beauty.squirell

2013. július 29.

Barátnömnek adtam oda tesztelésre mert nálam az Algae SPA volt soron. Neki közel normál böre van, igy arra voltunk kiváncsiak, hogy zsirositani fogja-e. Az ö véleménye olvasható:
"A magyar honlapon még nem találtam sok információt róla, ezért a német nyelvűn indultam
el, mire is jó egy a krém. Hasonlóan 30+ korosztálynak ajánlott, igazoltan egyenletessé és feszessé teszi a bőrt, hatékony a fakó bőrrel szemben is. Tetszik, hogy vannak benne értékes lipidek (bár nincs INCI- listám, de ahogy a leírásban olvasom az aktív hatóanyagok közt van számos zsírosító-olajozó összetevő is. A minta elhasználása alatt (4 nap) nem tapasztaltam se kiütést vagy pirosságot és a meleg időt is jól tolerálta a krém. Akinek zsirosabb, problémás böre van, neki´nem ajánlanám, de a normál/száraz börre igen."
Bár a fent olvasható Alga SPA krém számomra teljesen megfelel, úgy vélem a hidegebb évszakban
lehet a rózsavajas megfelelő alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

lehet a rózsavajas megfelelő alternatíva.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Isohexadecane, Cetearyl Alcohol, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate-80, Steareth-2, Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Steareth-2
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, BHA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.