KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule frissített, hatékonyabb változata.

Gazdagon van dúsítotva tejsavval, mely segít, hogy fokozza a bőr regenerációját. Elősegíti a hibátlan és sima bőrt elérését.

Water / Aqua Bifida Ferment Lysate Glycereth-26 h 0 0Juniperus Chinensis Xylem ExtractSorbus Commixta ExtractBis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Butylene Glycol h 1 0Niacinamide v Glycerin h 0 0Betaine h Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Disodium EDTA Silica Tripeptide-1 pep Tripeptide-10 Citrulline pep Hydrolyzed Soy Protein h Hydrolyzed Wheat Protein Ceteth-3Ceteth-5 Peg-5 Rapeseed Sterol Caprylic / Capric Triglyceride eo Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Sea Water Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Ethyl Hexanediol i I al Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Glyceryl Polyacrylate Peg-11 Methyl Ether DimethiconePEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu PPG-26-Buteth-26 Polysorbate 20 ti I eu 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Grifola Frondosa Mycelium Ferment Filtrate ExtractOphioglossum Vulgatum ExtractCarbomer Glyceryl Caprylate eo I eu Triethanolamine ti I eu 2 0Sodium Hyaluronate h 0 0Lactobacillus/Rice Ferment FiltratePortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Lactobacillus/Soybean Ferment Extract Saccharomyces/Viscum Album Ferment ExtractYeast Ferment Extract Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Acacia Arabica Stem Bark ExtractAdenosine gy Dimethiconol eo I h I szil Xanthan Gum ti I eu Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract Echium Plantagineum Seed Oil Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables Octyldodecanol eo I i I al Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Dipropylene Glycol i Hydrogenated Lecithin eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Alpha Glucan Oligosaccharide Cassia Alata Leaf Extract Dextrin Lactococcus Ferment Lysate Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Manilkara Multinervis Leaf Extract Theobroma Cacao Seed Extract aLactobacillus Ferment Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Saccharomyces Ferment Filtrate h Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Pseudoalteromonas Ferment Extract h Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer tiMacadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Propylene Glycol h Retinol a I v Cholesterol eo I eu 0 0Beta Sitosterol Lecithin eo I eu Panthenol eo I v 0 0Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract Ascorbyl Tetraisopalmitate a I eo I v Ceteth-24 ti I eu Choleth-24 ti I eu 0 0Glyceryl Arachidonate eo I eu Glyceryl Linoleate eo I eu I v Glyceryl Linolenate eo Ubiquinone a Cetyl Phosphate ti I eu Brassica Campestris (Rapeseed) Sterol Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Copper Amaranthus Caudatus (Love Lies Bleeding) Seed Extract Biotin v

Kaboo

2018. április 17.

Három és fél hónap minden napi használat után írom a véleményt.
( azt hiszem tökéletes másolata az estee lauder-nek) utóbbiból min. 4 üveggel elkentem.
Helyes az üveg, én szeretem a pipettas adagolokat. Utazott is már velem bírta a strapat.
Mindegy mennyire kímélő, hidrataló tonic-ot használok kicsit mindig feszül a bőröm, meg essencia után is, rosszabb napokon. Ezt a feszulest azonnal megoldja. Ha nem jönne a többi réteg utána (próbáltam) akkor sem lenne szaraz a bőröm.
Nem érzek illatot. Kissé géles, nyálkás erzetu. Azonnal beszivodik. Nem hagy réteget. Nyugtat hidratal, tömörít!?😃 egészségesebb szebb borkep. Hosszútávú hasznalatnal jönnek ki a pozitívumai jobban. Instant hatást nem ad, már a nyugtatason hidratalason kívül ami nem csak instant.
Biztos alap egy rutinban. Nekem állandó része lesz a továbbiakban is. Merem ajánlani bármilyen bőr típusra és Annak aki nem egyejszakas kalandot hanem hosszú párkapcsolatot keres😄

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Három és fél hónap minden napi használat után írom a véleményt.

kisko

2018. április 17.

Update: úgy érzem megérdemli az update-et, hogy látszódjon, hosszú távon is működik. Stabil helye van az estéimben. Így a melegebb időben inkább alá teszek ezt-azt és ő az utolsó, nem is kell több éjszakára. Mindig megbízhatóan hozza reggelre a szép bőrt. Sokáig elég egy üveg, pedig szoktam kenni nyakra, dekoltázsra is.

2017: Szerencsére nálam is megvan a reggelre kivasalós hatás. Kenek rá még éjszakára táplálóbb dolgokat, szépen fokozza a többi termék hidratálását. Nyúzottabb, vagy nem húszéves bőrön szerintem látványos a hatása, az ára is ésszerű, biztos újraveszem, ha elfogy.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Edina1313

2018. március 16.

Nekem sajnos néhány napos használat után pattanások keletkeztek az arcomon, így nekem nem vált be, egyébként jól hidratál, pihe-puha bőrt varázsol.

Edina1313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

szeende

2018. március 7.

A Tudomanyos szepseg blog alapjan, egy nehany het hasznalat utan abbahagytam, majd ket het utan ismet neki fogtam. Azt tapasztaltam, hogy a foltokat jobban halvanyitotta es egysegesebb simam lett a borom amiota hasznalom. Most nem veszem ujra, de szerintem jo kis termek.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Marcsi66

2018. március 3.

Nagyon jó lenne ez nekem is,ha nem okozott volna pattanást,egész biztosan az ő bűne,mert azelőtt ilyen bőrproblémám sose volt,Nem hagyom még abba,hátha megszokom,mert érezhetően bizony szebb bőrképet tudhatok általa,Kevés kell belőle,jól terül,nincs ragacs,mert teljesen felszívódik,szuperül hidratál,főleg a vízhiányos bőr hálás ezért,Valszeg az érzékeny típusnál okozza a pattanásokat,és én ide tartozom.
Adok 4 csillagot,mert még próbaidős!!!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Adok 4 csillagot,mert még próbaidős!!!

Excaliburne

2018. március 3.

Kb. a negyedik üveget használom már.
Próbáltam a The Ordinary szérumokat is,de az én bőrömnek(és koromnak sicc!:-))) ők már kevesek.
Már anyukám is használja teljes megelégedéssel.
Nekem sem pattanást sem semmi mást nem okozott.
Esszenciával együtt a vízhianyos bőröm nagyon szereti.
Abszolút 5*

Excaliburne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Kb. a negyedik üveget használom már.
Már anyukám is használja teljes megelégedéssel.
Nekem sem pattanást sem semmi mást nem okozott.
Esszenciával együtt a vízhianyos bőröm nagyon szereti.
Abszolút 5*

berkenye

2017. december 11.

A koreai arcápolást vele kezdtem, miután átolvasgattam ohmybrush Viki arcápolási rutinos bejegyzéseit :). Tényleg volt már másnapra egy "aha élményem", a bőröm puhább lett. Pár használat után pedig azt vettem észre, hogy a homlokomon már évek óta meglévő és eltüntethetetlennek tűnő kis "puklik" ezzel végre eltűntek. Szóval én nagyon szerettem. Az ára miatt egyelőre nem vettem újra, mert ennyi pénzért kb. két másik dolgot is kipróbálhatok, de találkozunk még, ebben biztos vagyok. :)
ui.: most nézem, hogy megújult a csomagolás. Én még a régi változatot használtam...

berkenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

rayeri

2017. november 16.

Mintát próbáltam belőle nyaralás alatt 4 napig. Pattanásokat produkált, más látványos hatása rajtam nem volt.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

nyinails

2017. november 15.

Sajnos az a helyzet, hogy azon néhány ember közé tartozom, akiknél ez pattanást okoz. Kicsit nehéz volt rájönni, melyik termékkel van a gond, mert egyszerre kezdtem el használni vagy ötöt, de végül a többit elhagyogattam, és kb csak ezt használtam. Alapból nem nagyon vannak pattanásaim, szóval ennek nagyon nem örültem, főképp mert azok a fájdalmas, bőr alatti pirosodásos, nehezen múlós fajták voltak. Pedig annyira akartam, hogy működjön:(
Maga az esszencia sűrű, picit ragacsos, de ez a nap folyamán elmúlt. Rétegezni jól lehetett mással. Nagyon sajnálom...

Update: tuti h ettől voltak a pattanások, mert mióta abbanhagytam, csak egy db jött.

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Summer39

2017. október 21.

Először az esszenciájához írtam véletlenül negatív véleményt, de erre is vonatkozik. Valahogy nem az igazi. Próbálok lelkesedni, mert csodaszép egyveleg, de nem érzem a hűha hatást. Az esszenciát imádom, de ezt nem veszem meg teljesben.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Retinol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Cyclomethicone, Saccharomyces Ferment Filtrate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Tripeptide-1, Tripeptide-10 Citrulline, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinol, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Linoleate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin

Alkoholok: Ethyl Hexanediol, Octyldodecanol
Emolliensek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylic / Capric Triglyceride, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Caprylate, Dimethiconol, Octyldodecanol, Cyclomethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cholesterol, Lecithin, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Arachidonate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Glyceryl Caprylate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Lecithin, Ceteth-24, Choleth-24, Glyceryl Arachidonate, Glyceryl Linoleate, Cetyl Phosphate
Szilikonok: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer, Ceteth-24, Choleth-24, Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Ethyl Hexanediol, Octyldodecanol, Dipropylene Glycol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Lásd Tripeptide-32

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).