Missha

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule frissített, hatékonyabb változata.

Gazdagon van dúsítotva tejsavval, mely segít, hogy fokozza a bőr regenerációját. Elősegíti a hibátlan és sima bőrt elérését.

Water / Aqua Bifida Ferment Lysate Glycereth-26 h 0 0Juniperus Chinensis Xylem ExtractSorbus Commixta ExtractBis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Butylene Glycol h 1 0Niacinamide v Glycerin h 0 0Betaine h Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Disodium EDTA Silica Tripeptide-1 pep Tripeptide-10 Citrulline pep Hydrolyzed Soy Protein h Hydrolyzed Wheat Protein Ceteth-3Ceteth-5 Peg-5 Rapeseed Sterol Caprylic / Capric Triglyceride eo Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Sea Water Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Ethyl Hexanediol i I al Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Glyceryl Polyacrylate Peg-11 Methyl Ether DimethiconePEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu PPG-26-Buteth-26 Polysorbate 20 ti I eu 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Grifola Frondosa Mycelium Ferment Filtrate ExtractOphioglossum Vulgatum ExtractCarbomer Glyceryl Caprylate eo I eu Triethanolamine ti I eu 2 0Sodium Hyaluronate h 0 0Lactobacillus/Rice Ferment FiltratePortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Lactobacillus/Soybean Ferment Extract Saccharomyces/Viscum Album Ferment ExtractYeast Ferment Extract Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Acacia Arabica Stem Bark ExtractAdenosine gy Dimethiconol eo I h I szil Xanthan Gum ti I eu Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract Echium Plantagineum Seed Oil Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables Octyldodecanol eo I i I al Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Dipropylene Glycol i Hydrogenated Lecithin eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Alpha Glucan Oligosaccharide eo Cassia Alata Leaf Extract Dextrin Lactococcus Ferment Lysate Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Manilkara Multinervis Leaf Extract Theobroma Cacao Seed Extract aLactobacillus Ferment Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Saccharomyces Ferment Filtrate h Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Pseudoalteromonas Ferment Extract h Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer tiMacadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Propylene Glycol h Retinol a I v Cholesterol eo I eu 0 0Beta Sitosterol Lecithin eo I eu Panthenol eo I v 0 0Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract Ascorbyl Tetraisopalmitate a I eo I v Ceteth-24 ti I eu Choleth-24 ti I eu 0 0Glyceryl Arachidonate eo I eu Glyceryl Linoleate eo I eu I v Glyceryl Linolenate eo Ubiquinone a Cetyl Phosphate ti I eu Brassica Campestris (Rapeseed) Sterol Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Copper Amaranthus Caudatus (Love Lies Bleeding) Seed Extract Biotin v

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vadvirag919

2018. szeptember 6.

Kicsi cseppentős mintát rendeltem, illetve voltak mintáim belőle. Első próbálkozásra majdnem meg is kukáztam, mert reggelre kétszeresére dagadt tőle a szemhéjam, pedig emlékeim szerint nem nagyon kentem oda direktben. :D :D (Valószínűleg az volt, hogy nem vigyáztam hova kenem, és nagyon sok összetevője van, hirtelen sokkot kapott szegény bőrkém.)
Most újra elővettem, pár hete használom a first treatment essence-el együtt. Érdekes, már semmi problémát nem okoz, sőt a kettő együtt, bár ragacsos réteget alkot, másnapra varázsol egy szép új arcot nekem. Hihetetlen. Mindig van 1-1 pirös pötty, ami nem pattanás, de az istennek nem akar elmúlni semmitől. Ez a kettő együtt leviszi. (Mondjuk tartok tőle, hogy ha hozzászokna a bőröm, akkor már nem lenne ilyen varázslatos.)
Hosszú távon eme ok miatt, nem is szeretném használni, de lehet betárazok belőle biztonsági tartaléknak.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Blackbird

2018. szeptember 2.

Ajándékba kaptam, a koreai bőrápolási rutin bármennyire is szimpatikus nekem, azért nem teljesítette maradéktalanul az elvárásaimat. Nos, ő az Esteé Lauder ANR-jének koppintása, persze töredék áron. Az ANR-t pár éve használom, szeretem is nagyon, nálam látványos a hatás. Nála az első 1-2 hónap szinten tartott-ennyi ideig nem tudom,kihúzta-e hatásban a Lauder-, és azért lassan, nem bántóan érezhető a különbség. Feltölt, simít, tömörít,de a Lauder többet tud, és ez nem a sznobizmus,hanem látom-érzem. Ennek ellenére ez egy remek termék, lehet,hogy ezzel kezdeni érdemesebb, és aztán a váltás..Allergiás reakciókat nem okozott,talán néha egy kicsit húz..

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Mangaa

2018. augusztus 6.

Rengeteg magyar és külföldi vélemény elolvasása után rendeltem meg, 1 hónapja használom és wow :) A legfontosabb, amit mindenhol írnak: csak tiszta vászonra lehet festeni. Nos a legfontosabb az ALAPOS arctisztítás. Ha ez megvan, akkor jöhet a szérum, amit nem csak felületesen kell felpacsmagolni az arcra, hanem a nagyon alaposan letisztított bőrbe finoman maszírozni, majd rá az éjszakai krém / eszencia. WOW :) simább, teltebb, "sűrűbb" a bőröm, a ráncok lassan csökkennek (nem hinném, hogy elmúlnak), de a tömöttebb és feszesebb bőrt a szempillás kozmetikusom is szóvá tette 4 hét használat után... nem kell több ennél. Abszolút szuper cucc.

Mangaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

tara95

2018. július 4.

Áldom az eget, hogy nagyban magamnak nen vettem meg. Sűrű mézes állaga és színe van, enyhe olajos érzetet hagy maga után. 5 napig használtam esténként, reggelre szebb bőr fogadott, azonban itt is kijött, hogy az én bőröm utálja a fermentált cuccokat, pattanásos leszek tőle. Tehát anyukámnak rendeltem meg, aki 50 évesen keresi a csodaszert, nyilván rutin nélkül ez lehetetlen, de a száraz, néhány helyen ráncos bőrére ez tökéletes lesz. Majd meglátjuk, hogy megérte-e az árát.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

sheol

2018. május 29.

Nekem sajnos nem vált be. Örülök, hogy másoknál működött, de az én érzékeny bőröm csak fakóbb és csúnyább lett, pedig elég sokáig próbálkoztam vele. Kár, mert nagyon vártam. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az Estee Lauder (amihez sokszor hasonlítják) ugyanúgy nem volt sokkal jobb.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

marryjane

2018. május 18.

Már 4 hónapja használom. Semmi, de semmi pozitív változást nem érzékeltem. Negatívuma annyi, hogy a rosaceám jobban kinn van.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Marcsi66

2018. május 17.

Nagyon jó lenne ez nekem is,ha nem okozott volna pattanást,egész biztosan az ő bűne,mert azelőtt ilyen bőrproblémám sose volt,Nem hagyom még abba,hátha megszokom,mert érezhetően bizony szebb bőrképet tudhatok általa,Kevés kell belőle,jól terül,nincs ragacs,mert teljesen felszívódik,szuperül hidratál,főleg a vízhiányos bőr hálás ezért,Valszeg az érzékeny típusnál okozza a pattanásokat,és én ide tartozom.
Adok 4 csillagot,mert még próbaidős!!!

up.Elhasználtam egy üveggel,pattanásokat nekem kb,félidőig okozott,,,,ezután csak ultra pozitív a hatás,jöhetett a következő adag

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Adok 4 csillagot,mert még próbaidős!!!

Audi

2018. május 12.

A fent jelzett árnál olcsóbban jutottam hozzá az e-bayen ( 7500 huf körül ) , és csak azt tudom mondani hogy woow. A Purito hilauronsavas szérumával használtam eddig együtt, így csak karöltve tudom őket jellemezni. Így 21. életévemhez közeledve a sok idegeskedés ,vizsgaidőszak és amúgy is sz*r minőségű bőrömnek köszönhetően már megjelentek kisebb ráncok a szemem körül, a homlokomon. Az arc- almácskáim megereszkedtek, mintha legalább 40 lennék, semmi tónusa, feltöltöttsége,színe nem volt szerencsétlen bőrömnek. Utóbbi időben kezdtem kísérletezni a koreai termékekkel, és eltartott egy ideig, mire felfogtam, hogy ennek a rutinnak nem hiába alappillére a rétegezés...mondjuk, mert úgy hozza meg a kívánt eredményt. Három napja érkezett meg ez a két szérum hozzám, és még most sem akarok hinni a tükörnek. A mimikai ráncok ELTŰNTEK ( értsd. nem halványodtak, vagy simábbak lettek hanem megszűntek) és az almácskáim is visszapumpálódtak eredeti helyükre. Amikor megrendeltem ,gondoltam, hogy valamit használni fog, de erre abszolút nem számítottam. Ha ez a hatás megmarad az üvegcse végéig, Missha részvényeket fogok vásárolni a családom félretett pénzén...

UD: sajnos kábé az üveg feléig tartott a hatás.. ezért le kell hogy pontozzam a terméket.

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

balazskrisztii

2018. május 3.

Örülök, hogy rátaláltam. Sárgás színű, géles állagú, jellegzetes illatú termék, a pipettája nagyon jó, nekem 2 adag kell az arcomra+nyakamra+dekoltázsomra (nem sajnálom). Hamar beszívódik, nem hagy semmilyen réteget maga után. Reggelre olyan az arcom, mintha hámlasztottam volna és aludtam volna 20 órát. Jó ideje ez az első termék, ami helyett nem akarok mást kipróbálni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Kaboo

2018. április 17.

Három és fél hónap minden napi használat után írom a véleményt.
( azt hiszem tökéletes másolata az estee lauder-nek) utóbbiból min. 4 üveggel elkentem.
Helyes az üveg, én szeretem a pipettas adagolokat. Utazott is már velem bírta a strapat.
Mindegy mennyire kímélő, hidrataló tonic-ot használok kicsit mindig feszül a bőröm, meg essencia után is, rosszabb napokon. Ezt a feszulest azonnal megoldja. Ha nem jönne a többi réteg utána (próbáltam) akkor sem lenne szaraz a bőröm.
Nem érzek illatot. Kissé géles, nyálkás erzetu. Azonnal beszivodik. Nem hagy réteget. Nyugtat hidratal, tömörít!?😃 egészségesebb szebb borkep. Hosszútávú hasznalatnal jönnek ki a pozitívumai jobban. Instant hatást nem ad, már a nyugtatason hidratalason kívül ami nem csak instant.
Biztos alap egy rutinban. Nekem állandó része lesz a továbbiakban is. Merem ajánlani bármilyen bőr típusra és Annak aki nem egyejszakas kalandot hanem hosszú párkapcsolatot keres😄

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Három és fél hónap minden napi használat után írom a véleményt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Retinol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Cyclomethicone, Saccharomyces Ferment Filtrate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Tripeptide-1, Tripeptide-10 Citrulline, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinol, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Linoleate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin

Alkoholok: Ethyl Hexanediol, Octyldodecanol
Emolliensek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylic / Capric Triglyceride, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Caprylate, Dimethiconol, Octyldodecanol, Cyclomethicone, Alpha Glucan Oligosaccharide, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cholesterol, Lecithin, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Arachidonate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Glyceryl Caprylate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Lecithin, Ceteth-24, Choleth-24, Glyceryl Arachidonate, Glyceryl Linoleate, Cetyl Phosphate
Szilikonok: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer, Ceteth-24, Choleth-24, Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Ethyl Hexanediol, Octyldodecanol, Dipropylene Glycol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Lásd Tripeptide-32

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).