KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1899-2340 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Ár:   1899-2340 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

• egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat
  • elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és a finom ráncokat
  • üde arcszínt kölcsönöz, erősíti a bőr természetes tónusát
  • könnyű és gyorsan felszívódó hidratálást tesz lehetővé
  • 10-es fényvédő faktorral véd a korai öregedés ellen

200Ft régi Nivea BB Krém
Ár: 200Ft , Eladó: jud678
Állapot: teli van, nem új, Helyszín: Budapest/Siófok, fizetés: posta/személyes
Ár: 1000ft+Posta , Eladó: p.patri92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel, vagy postán küldöm, fizetés banki átutalással (posta esetén)

silcarebolt

2018. január 10.

Sok bb kremet probaltam mar es nagyjabol mind csalodas volt. Vagy tul olajos/zsiros volt, vagy nem fedett egyenletesen, vagy pattanasokat okozott. Felve vettem meg ezt a bb kremet, de akciosan nagyon jo aron jutottam hozza. A sotetebb arnyalatot valasztottam, ami elsore sotetnek tunt, de 1-2 szolizas utan tokeletes lett. Az allaga nagyon kremes, konnyu felvinni. Nem olajos, egyenletesen fed es orak mulva sem fenylik. Biztos hogy ujraveszem.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

snori

2018. január 9.

Több BB krémet is használtam már, messze ez a legrosszabb. A felvitele - a sűrű állaga miatt - nehézkes és hosszú folyamat, nekem nem is sikerült teljesen egyenletesen eloszlatnom, foltos maradt. Világos (de nem porcelán) bőröm van, de még a világosabb árnyalat is elüt a bőrömtől. Felvitel után kifejezetten csillogó, fényes hatása van, eddig teljesen bevált púderem sem marad rajta. Soha többé nem veszem meg.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

whitemerci

2018. január 4.

A BB és CC krémek alá is használok a hidratálókrém fölé primer-t, és csak ezután viszem fel ecsettel őket. Ennek a BB krémnek elég sűrű, nem túl jó állaga van, primer-el könnyebb volt a felvitel, de anélkül nem lehet vmi jó. Az illata nekem sok, nem véletlen, hiszen 4 különböző pirosan jelölt illatanyag is van benne. A finish-e száradás után, több, mint csúnya, a színe is sápaszt, idősödő, májbajos öregasszony hatást kelt. Igen, tudom 2.000 Ft-ért mit vár az ember, de azért van akinek 2.000 Ft az óradíja. Kissé ragacsos, csúszós marad az állaga, ezért a kontúrózó, bronzosító, pirosító, visszafogott, természetes hatású highlighter.....stb. termékek jól megtapadnak benne, vagyis ezekkel szépen lehet a színen, és a finish-en is javítani, majd fixáló spray-el úgymond "összemosni" az egészet. A tapadása miatt bázisnak is használható, mint ahogy Peachyglow is írta, remélhetőleg így előbb elfogy, mint mielőtt megromlana, mert elég nagy mennyiség. Én is próbálok mindig mindenből a lehető legtöbbet kihozni, és nem rögtön kidobni, de ennek ellenére mindenkit óva intenék ettől a terméktől, mert költse inkább valami hasznosabbra.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Életem első BB krémje volt két évvel ezelőtt, de annyira nem győzött meg, hogy azóta se próbálkoztam másik fajtával. Néha a nagyon hideg, téli napokon használtam, amikor a napi program a gyors kaja-alapanyag vásárlás volt. Zsíros, rosszul szívódik be, hacsak nincs teljesen kiszáradva az arcom, szörnyű fényes - csúszós felületet hagy. A fedése nekem körülbelül semmit nem változtatott, de (amit azelőtt sosem tapasztaltam) folyamatosan éreztem, hogy van valami az arcomon. Ítéletidő fagyában nekiindulni a városnak kiszáradt arcbőrrel jó társ lehet - nagyjából amennyire a vazelin is.

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

kovatsdora

2017. december 25.

Meglepődve olvasom a kommentelők véleményének megoszlását. Részemről imádom, 2 árnyalatban is megvan, egy télre, egy nyárra.
Illata 5/5
Állaga 5/5
Tartóssága 5/5
Nálam nem folyik, nem csúszik sehova, vékonyan használom és érzem, ahogy hidratál is. Közben remekül fed és mindkét színárnyalat telitalálat.

kovatsdora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.

Illata 5/5
Állaga 5/5
Tartóssága 5/5

lucaanna

2017. november 29.

A színe pont passzol, én szeretem, de valóban, nem mindenkinek jöhet be emiatt...szerintem jól működik, szép lesz a bőröm.

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

PoppyCat13

2017. november 20.

Maga a termék nagyon jó, normálisan fed, nem irritál, satöbbi... Viszont a színével nagyon nem vagyok megelégedve. Nem tudom, hogy hány árnyalata van, a bolt, ahol én vettem (egy egri DM), csak kettő volt, egy világosabb meg egy sötétebb. Megvettem a világosat, és ha nem is olyan hűűű, de szembetűnő, de azért maszkhatású. Ha valaki nem porcelánbőre van, annak viszont ajánlom.

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

peachyglow

2017. november 17.

Mint BB krém sajnos nem vált be, egy furcsa ragacsos felületet hagyott a bőrömön, a színe természetellenes hatást keltett, olyan sápkóros lettem tőle. Viszont nem szeretem csak úgy kidobni a dolgokat, se leszólni, és nekem szemhéj bázisnak szuperül bevált. Lehet viccesen hangzik, de a szemhéjpúder tökéletesen beletapad, sokkal tovább bírja, és nem ül bele az apró ráncocskákba a szemhéjamon és nem ment kárba, se a kukába. :)

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

CeCeDrake

2017. november 7.

Nagyon régen használtam, sok évvel ezelőtt. Nem is szívesen emlékszem rá. Akkor jött ez a bb mánia. Nagyon rövid volt a kapcsolatunk, mivel 2 használat után kidobtam.
1. Narancssárga lesz.
2. Mintha zsírt kenne az ember az arcára.
3. Nem szívódik be, csúszik-mászik és mindent megfog, amihez az ember arca hozzáér.
Ennél 1000x jobbak vannak ebben az árkategóriában is.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

1. Narancssárga lesz.
2. Mintha zsírt kenne az ember az arcára.
Ennél 1000x jobbak vannak ebben az árkategóriában is.

rosa.love

2017. november 7.

Temperával kevert zsiros testapolo. Ez jutott eszembe a hasznalatakor. Az egyik legrosszabb smink, amivel a borom valaha erintkezett. Sotet, foltos, nehez, gagyi...egy remalom. Nem tudom elkepzelni, hogy lehet ezt napi szinten hasznalni. Van egy ember a csaladban aki ezt hasznalja, konyorgok neki, hogy hagyja abba, de sajnos nem hallgat ram. Pedig iszonyuan all szegenynek.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triisostearin, Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Lyral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.