KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1899-2340 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Ár:   1899-2340 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

• egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat
  • elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és a finom ráncokat
  • üde arcszínt kölcsönöz, erősíti a bőr természetes tónusát
  • könnyű és gyorsan felszívódó hidratálást tesz lehetővé
  • 10-es fényvédő faktorral véd a korai öregedés ellen

200Ft régi Nivea BB Krém
Ár: 200Ft , Eladó: jud678
Állapot: teli van, nem új, Helyszín: Budapest/Siófok, fizetés: posta/személyes
Ár: 1000ft+Posta , Eladó: p.patri92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel, vagy postán küldöm, fizetés banki átutalással (posta esetén)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vivienne88

2018. április 7.

Használtam egy Nivea BB krémet, amikor Berlinben laktam, imádtam. Tökéletes volt. Amikor hazaköltöztem és elfogyott, vadàszatra indultam, és azt gondoltam ez lehet a magyar megfelelője, de nem. Nem tudom még csak hasonlítani sem hozza. Egyébként nem tudom annyira lepontozni, mert nem rossz termék, de biztosan nem fogom ujravenni, mert borzasztóan fényes, zsíros lesz utána a bőröm. Vissza szoktam térni hozzá újra és újra kipróbálni, mert az illatat szeretem és a színe is jó az én boromhoz, de aztán mindig megbanom, hogy felkentem, mert pár óra múlva nagyon csúnyán fényes az arcom tole.

Vivienne88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

mellesleg

2018. március 23.

Ragacsos, nehéz, ronda a színe, nehéz eloszlatni, foltos marad, hamar átfénylik, pattanásos lettem tőle... Már nem egy bb krémet elhasználtam, de ez eddig az összeset alulmúlta. Gondoltam odaadom valakinek, de nem akarok egyik ismerősömnek sem rosszat... Kukadíjas darab.

mellesleg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

mancs

2018. március 19.

Megvettem, nem lett kedvenc. Állaga túl sűrű,nehéz egyenletesen eloszlatni. Ami bevált, hogy csak borsónyit használok kb. ugyanannyi Nivea hidratáló krémmel összekeverve az ujjbegyeken így eldolgozva az arcon. Pedig úgy szerettem volna szeretni!

mancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

drSz

2018. március 13.

Én a világosabb párját próbáltam! Ebből is a mennyiség a kulcs. Nem kell fél tonnád magamra kenni! De megfelelően hidratál, helyreállítja a lipo-hydro balance-ot a bőrben, legalábbis estig (akinek lipo túlsúlya van -zsírosabb a bőre-, annak lehet kicsit tömény) :) És egy BB krémhez hűen fed :) Vagyis tényleg bőrtökéletesítő :)
Hogy újraveszem-e? Nem tudom, kíváncsi természet lévén nem biztos, de elégedett voltam vele :)

drSz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

ivanbogi

2018. március 4.

Nagyon nehéznek érzem. Ragacsos érzést kelt, és foltos lesz tőle az arcom. a Legvilágosabb színt vettem meg viszont az én bőrömre ez is sötét. Sajnos ez nem az én krémem :(

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

LoOlita

2018. március 1.

Nagyon nehéz krém. BB kémnek mindeképpen az. Egyszerűen nem szívja be a bőröm, nehéz eldolgozni, sokszor foltos maradt itt ott az arcom. Nap végére morzsolódik az arcomról ami nem túl szép. és alig várja az ember hogy leszedje magára mert olyan mintha folytogatna.... Plusz a legvilágosabb árnyalata is sötét..... Nem veszem újra, az előzőt is a lábamra kentem fel nyáron.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

milkasttar

2018. február 19.

Olyan érzésem volt benne,mintha egy maszk lenne rajtam, viszont szépen fed,de nem kellemes érzés. Talán a sűrűsége/állaga végett.

milkasttar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

kittialetta

2018. február 15.

Nem volt vele különösebb problémám, bár elég hamar fényessé vált tőle az arcom, de miután kipróbáltam utána egy Avonos társát, sose térnék vissza ehhez.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

bugeyes

2018. február 8.

Nyáron használtam, mikor a lebarnult bőrömre nem szerettem volna nehéz alapozót vásárolni, csak bb krémet. Már másik terméknél írtam, hogy egyszerűen még nem találtam olyan bb-t, amivel elégedett lettem volna... Hát sajnos ennél a terméknél sem volt másképp. Még ha nincs is 40 fok és vékonyan viszed fel, akkor is elmászkál az arcon. Sajnos nekem a végeredmény 1-2 óra elteltével borzalmas volt. :/

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

silcarebolt

2018. január 10.

Sok bb kremet probaltam mar es nagyjabol mind csalodas volt. Vagy tul olajos/zsiros volt, vagy nem fedett egyenletesen, vagy pattanasokat okozott. Felve vettem meg ezt a bb kremet, de akciosan nagyon jo aron jutottam hozza. A sotetebb arnyalatot valasztottam, ami elsore sotetnek tunt, de 1-2 szolizas utan tokeletes lett. Az allaga nagyon kremes, konnyu felvinni. Nem olajos, egyenletesen fed es orak mulva sem fenylik. Biztos hogy ujraveszem.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triisostearin, Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Lyral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.