KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1899-2340 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Ár:   1899-2340 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

• egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat
  • elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és a finom ráncokat
  • üde arcszínt kölcsönöz, erősíti a bőr természetes tónusát
  • könnyű és gyorsan felszívódó hidratálást tesz lehetővé
  • 10-es fényvédő faktorral véd a korai öregedés ellen

200Ft régi Nivea BB Krém
Ár: 200Ft , Eladó: jud678
Állapot: teli van, nem új, Helyszín: Budapest/Siófok, fizetés: posta/személyes
Ár: 1000ft+Posta , Eladó: p.patri92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel, vagy postán küldöm, fizetés banki átutalással (posta esetén)
Babimami

2017. január 16.

Nekem bevált. Ha nem akarok primerrel, alapozóval bajlódni, akkor nagyon jó szolgálatot tesz. Igaz, részletekben érdemes felvinni, és villámgyorsan el kell dolgozni, mert nagyon hamar szárad. A színével nincs problémám, a világosat vettem, de nem vagyok hófehérke. Az én arcomon szerencsére nem sárga, szép, egészséges bőrképet tudok vele elérni.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

juditvirag

2017. január 16.

Sárga nagyon. Még a világosabbak is. A normál színű pedig olyan sötét hogy nyáron tudtam csak használni, amikor egész nap a strandon dolgoztam és hihetetlen barna voltam. Na akkor volt jó a színe. Nem venném újra.

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

kodorina

2017. január 15.

Viszonylag világos bőrömön kifejezetten narancssárgás árnyalatot tudok elérni vele, az állaga a vegyes/zsíros bőrömhöz túl zsíros, az illata tényleg nagyon finom "niveás". Egyedül télen praktikus nekem, felváltva használom egy olyan BB krémmel, ami viszont szárítja a bőröm. :S

kodorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

petra04

2017. január 14.

Már tavaly óta használom, nagyon szeretem. Sokaknál olvasom, hogy sötét számukra. Ha nappal kenem is fel jó fényviszonyoknál akkor sem látom, hogy elütne a bőrszínemtől, pedig világos bőröm van. Az illata is nagyon jó :) Az állaga miatt viszont csak hidegebb időben szoktam használni.... Nyáron marad a púder.

petra04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Hopi

2017. január 12.

A világos árnyalata is nagyon sötét, szörnyen nézett ki felkenve. A bőröm is kipattogzott tőle, szóval egy használat után elajándékoztam.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

sztimi

2017. január 7.

A színe jó, de nekem nem szívódik be az arcomba és foltokat hagy, kicsit ragacsos is. El tudom használni, de még mindig keresem a megfelelő bb krémat.

sztimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Cseni

2017. január 5.

életemben először garnier bb krémet vettem, bevallom, azért, mert éppen akkor futott a tv-ben a reklámja és ha jól emlékszem olcsóbb is volt, mint a nivea, de az nem jött be. túl olajosnak éreztem, ezért utána kipróbáltam a niveát és imádom. évek óta használom, jó az illata, jó a színe, könnyen beszívódik. jó, hogy időközben változtattak a csavarós kupakon, mert azt elég nehéz volt kezelni.

Cseni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Banszky

2016. december 31.

Biztos f*sza kis termék csak a legvilágosabb árnyalata is négert csinált belőlem,pedig nem vagyok egy hófehérke. Egy használat után kuka.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

thisisbeka

2016. december 29.

Életem legnagyobb sminktermék csalódása.

Le volt árazva, amikor megvettem, gondoltam kipróbálom, hiszen mégis csak Nivea termék, rossz nem lehet. Előtte Garnier BB krémet használtam, ami teljesen bevált, azt hittem ez ennél is jobb lesz. Hát nem.

Felkentem a bőrömre, már elsőre olyan nehéz érzést keltett a bőrömön, viszont nagyon szépen fedett. Majd két órával később belenéztem a tükörbe és elszörnyedtem, mert narancssárga csomókban állt a bőrömön, mintha koszos lett volna az arcomon. A legkínosabb az egészben az volt, hogy így mentem emberek közé :)

Lehet csak az én bőrömön fed ilyen szörnyen, de soha többet nem fogom használni.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Életem legnagyobb sminktermék csalódása.

Szandi95

2016. december 22.

Vicces történetem van ezzel a BB krémmel.Mivel én nem használok még alapozót, így meg akartam találni az ideális BB-t, hát próbálkoztam..ezzel is.Még suliba jártam és ezzel kentem az arcom kicsit foltos volt a bőröm de nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, mert a színe még tetszett is.Ajánlottam is az osztályban a barátnőmnek,megvette ő is és szerintem 2 hétig extra foltos arccal járkáltunk..mire szóltak a többiek, hogy szépen nézünk ki...:D Hát igen, egymáson már mi is észrevettük.Soha többet szerintem nem veszek ilyet..de legalább megmosolygom mikor látom.:)

Szandi95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triisostearin, Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Lyral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.