KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1899-2340 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Ár:   1899-2340 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

• egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat
  • elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és a finom ráncokat
  • üde arcszínt kölcsönöz, erősíti a bőr természetes tónusát
  • könnyű és gyorsan felszívódó hidratálást tesz lehetővé
  • 10-es fényvédő faktorral véd a korai öregedés ellen

200Ft régi Nivea BB Krém
Ár: 200Ft , Eladó: jud678
Állapot: teli van, nem új, Helyszín: Budapest/Siófok, fizetés: posta/személyes
Ár: 1000ft+Posta , Eladó: p.patri92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel, vagy postán küldöm, fizetés banki átutalással (posta esetén)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

peachyglow

2017. november 17.

Mint BB krém sajnos nem vált be, egy furcsa ragacsos felületet hagyott a bőrömön, a színe természetellenes hatást keltett, olyan sápkóros lettem tőle. Viszont nem szeretem csak úgy kidobni a dolgokat, se leszólni, és nekem szemhéj bázisnak szuperül bevált. Lehet viccesen hangzik, de a szemhéjpúder tökéletesen beletapad, sokkal tovább bírja, és nem ül bele az apró ráncocskákba a szemhéjamon és nem ment kárba, se a kukába. :)

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

CeCeDrake

2017. november 7.

Nagyon régen használtam, sok évvel ezelőtt. Nem is szívesen emlékszem rá. Akkor jött ez a bb mánia. Nagyon rövid volt a kapcsolatunk, mivel 2 használat után kidobtam.
1. Narancssárga lesz.
2. Mintha zsírt kenne az ember az arcára.
3. Nem szívódik be, csúszik-mászik és mindent megfog, amihez az ember arca hozzáér.
Ennél 1000x jobbak vannak ebben az árkategóriában is.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

1. Narancssárga lesz.
2. Mintha zsírt kenne az ember az arcára.
Ennél 1000x jobbak vannak ebben az árkategóriában is.

rosa.love

2017. november 7.

Temperával kevert zsiros testapolo. Ez jutott eszembe a hasznalatakor. Az egyik legrosszabb smink, amivel a borom valaha erintkezett. Sotet, foltos, nehez, gagyi...egy remalom. Nem tudom elkepzelni, hogy lehet ezt napi szinten hasznalni. Van egy ember a csaladban aki ezt hasznalja, konyorgok neki, hogy hagyja abba, de sajnos nem hallgat ram. Pedig iszonyuan all szegenynek.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

mrsnarrow

2017. november 7.

Nagyon elnehezíti a bőrt nem tud lélegezni alatta csupa pattanás lettem tőle. Nem szívódik be ragacsos maradt a bőröm felszíne a krém felvitele után órákkal is

mrsnarrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

plbb

2017. november 6.

Csillog tőle a bőröm, és a világos szín is sötét nekem, de azt szeretem, hogy szépen hidratál.

plbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

eszterker

2017. november 1.

Sok BB krémmel próbálkoztam már, ennek tetszett a fedő hatása, és nem is zsírosított, de én is tapasztaltam, hogy itt-ott foltos lett, és a ruhán is nyomot hagyott, ami még alapozóval se nagyon szokott nálam előfordulni.

eszterker

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Fura, narancssárgás színe van, foltos lett az arcomon, mivel nagyon hamar szárad :/

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

Melani

2017. október 15.

Első használat után annyit tudok mondani róla: szépen eloszlatható, könnyű, krémes nem túl sűrű kellemes a niveától megszokott illattal. BB krémhez híven gyengén fed, de hát ugye az a cél, ha erős fedést vár az ember akkor vegyen alapozót. Nekem nem zsírosodik alá a bőröm és még délután is szép az arcszínem. Örülök, hogy megvettem, főleg hogy féláron volt :D Régóta kerestem normális BB krémet, most remélem megtaláltam. Talán nem cseszik el úgy mint a HD. :) A további használat után kiderül milyen is igazán :)

Melani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Nagyon gyenge a fedése, fényesedik, és borzasztóak az összetevői (3-féle parabén is van benne!) Anyukám vette akciósan, gondoltam kipróbálom, hátha nekem is bejön, de nagyon nem. Nem ajánlom.

Kattykatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

mandelandi

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Foltos hatás, a világos árnyalat is sötét, rossz a szaga, nem mindig lesz tőle szép végeredmény.

mandelandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triisostearin, Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Lyral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.