KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1899-2340 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Ár:   1899-2340 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

• egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat
  • elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és a finom ráncokat
  • üde arcszínt kölcsönöz, erősíti a bőr természetes tónusát
  • könnyű és gyorsan felszívódó hidratálást tesz lehetővé
  • 10-es fényvédő faktorral véd a korai öregedés ellen

200Ft régi Nivea BB Krém
Ár: 200Ft , Eladó: jud678
Állapot: teli van, nem új, Helyszín: Budapest/Siófok, fizetés: posta/személyes
Ár: 1000ft+Posta , Eladó: p.patri92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel, vagy postán küldöm, fizetés banki átutalással (posta esetén)

szlabodaniki

2017. július 6.

Én ebből a termékből a világosabb színt vettem meg. A fedése nagyon jó. Én púderrel együtt használom és nekem teljesen bevállt. Mivel szárazabb a bőröm így jobban szeretem az alapozóknál mert hidratál is egyben.
Viszont tényleg sietni kell a felkenésével, mert hamar szárad, de nekem ezzel eddig nem volt problémám.
Mindenképp újra fogom venni!:)

szlabodaniki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Mindenképp újra fogom venni!:)

Csilipaprika

2017. július 5.

Igen..nem valami természetes összetevői vannak.
De ebből a világosabb tökéletesen illeszkedik az arcbőrömhöz. (NORMÁL ARCBŐRÖM VAN, nyáron szépen barnulok.)
Hidratáltabb, pihentebb arcom lesz tőle, és ez a fajta végre nem sötét (mint sok bb krém esetében).

Azonban nagyon fontos, hogy ne nyomja ki egybe az ember a krém pöttyöket az arcára, mert rászárad, és nem lehet egységesen eldolgozni, és napon nagyon csúnya hatást kelt. Azonban azonnali elkenéssel alkalmazkodik a bőrhöz, nem is kell nagyon aláhidratálni.
Igazi negatívuma viszont a kifényesedés..hiába a púder, elég rendesen nap végére fényes lesz az arcom. Emiatt 1 mínusz.
(Azonban megjegyzem más bb krémnél ugyan ez a hiba.)

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Igen..nem valami természetes összetevői vannak.

(Azonban megjegyzem más bb krémnél ugyan ez a hiba.)

Nikk89

2017. július 3.

Nem volt természetesen minta a DM-ben. Ez iszonyatosan sötét. Nagyon sűrű, nehéz eldolgozni. Fedése, mint egy alapozónak, ez köszönhető a sűrűségének. DE! Aki azt gondolja a bőre színéről, hogy közepes, inkább sötét, mintsem világos, annak is nagyon sötét lesz!!
Nem tudom milyen lehet a világos, de egy tapasztalattal gazdagodva, nem szeretnék kidobni mégegyeszer 2000 Ft-ot.

Nikk89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Maja92

2017. június 27.

Nem lehet semmivel szépen eldolgozni, foltos lesz a végeredmény és sötét. Fedése nulla.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

hedgehog

2017. június 15.

Miért kell minden Nivea terméknek így bűzleni? Rémes szaga van az összesnek, sajnos ez sem kivétel. Az arcra való termékeknél egyébként is be kellene tiltani a parfümök (ilyen erős) használatát.
Az állaga olyan mint egy sima krémnek, kicsit talán folyósabb a megszokottnál. A fedése szinte nulla, a világos árnyalat lehetne egy leheletnyivel még világosabb, én még így nyár elején-közepén is sötétnek érzem egy picit. Hamar beszívódik, de én szükségesnek érzem a púdert rá. Hidratálásban nem rossz, de nem ez lenne ennek a terméknek a célja.
Elmegy, de nem tudom dicsérni, nem venném újra, de kidobni sem fogom.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Elmegy, de nem tudom dicsérni, nem venném újra, de kidobni sem fogom.

honeybunny5

2017. június 15.

Alapvetően nem vagyok oda a niveás krémekért, és nem volt ez másképp a bb krémükkel sem. Pár hónapig teszteltem ezt a bb krémet, de még a világos árnyalat is rettentően sötét, ezenkívül ragacsos a krém, nem lehet könnyen eldolgozni, mindegy, hogy ecsettel, szivaccsal, vagy kézzel viszem fel, foltos marad. A zsíros bőrömre nem volt jó hatással, már nagyon régóta nem használom...

honeybunny5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 15.

Rebeca

2017. június 15.

Nyárra akartam alapozó helyett de nagyot csalódtam, nekem nem vált be, felkenés után foltos marad, erős maszk hatása van fedése mégis gyenge..

Rebeca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

fdorottya

2017. június 13.

Nagyon szerettem volna nyárra egy jó kis BB krémet. Erre esett a választásom. Normál bőrre való színt vettem meg. Rossz ötlet volt. De amióta szép barna lett az arcom a szín tökéletes lett. Kicsit nehéz krémnek érzem. Könnyen eloszlatható, jól fed. Pattanásokat eddig nem okozott nálam. Remélem így is marad.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

lexyusz

2017. április 13.

A húgom vette meg magának, de előszeretettel lenyúlom tőle. Én az ilyen BB krémeket úgy szeretem felvinni, hogy ne legyen olyan darabos hatása vagy hogy is mondják, hogy az arckrémemmel együtt. Teszek mindenhova pöttyöket belőle meg a krémből is és együtt van eldolgozva, nincs maszk szerű hatása, hanem nagyon egyenletes. Nem lettem tőle pattanásos, hidratálta is magában a bőrömet, így csak ajánlani tudom másnak :)

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

SisyD

2017. március 31.

Első felkenésnél tudtam, hogy önmagában nem lesz ez elég, mert foltosan maradt a bőrömön. Viszont amikor utána alapozóval vékonyan bekentem az arcom, akkor borzasztóan elégedett lettem, mert a sötét karikák, hajszálerek, stb. eltűntek, de mégsem volt vakolatszerű a sminkem, hanem természetes. Természetesebbnek hatott, mint amikor csak alapozót használtam magában.Úgyhogy kicsit korrektor-szerűen homlok, szemkörnyék, orca területekre kenek vékonyan, nagyobb foltban eldolgozva, majd vékonyka réteg alapozó, púder és Voilá!
A krém kellemes tapintásúvá teszi a bőröm, az illata nagyon tetszik, se nem szárít se nem zsírosít, mivel korrektort nem tudok elviselni így ez a korrigáló hatása isteni számomra. T-vonalban egy idő után kifényesedik, de olyan csodaszer nincs, amitől ne történne ez meg szerintem.
Mivel önmagában nem elég, ezért le kell vonnom egy csillagot, de ettől eltekintve elégedett vagyok teljesen! Biztosan sokáig elég lesz és gyanús, hogy újravevős :)

update: A tél folyamán annyira világossá válik a bőröm, hogy ezt csak szemkörnyékre vittem fel a sötét karikáimra, utána rá alapozót, hogy kicsit elfedje. A legvilágosabb árnyalat nagyon narancsos hófehérségemen. :(

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triisostearin, Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Lyral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.