KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1899-2340 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Ár:   1899-2340 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

• egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat
  • elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és a finom ráncokat
  • üde arcszínt kölcsönöz, erősíti a bőr természetes tónusát
  • könnyű és gyorsan felszívódó hidratálást tesz lehetővé
  • 10-es fényvédő faktorral véd a korai öregedés ellen

200Ft régi Nivea BB Krém
Ár: 200Ft , Eladó: jud678
Állapot: teli van, nem új, Helyszín: Budapest/Siófok, fizetés: posta/személyes
Ár: 1000ft+Posta , Eladó: p.patri92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel, vagy postán küldöm, fizetés banki átutalással (posta esetén)
Krémmánia Kedvencek a -től
Betty81

2017. február 17.

Én kizárólag korrektor helyett használom, mivel kissé karikásak a szemeim. Rengeteg márkás, drága korrektort kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán. Reggel mosakodás, krémezés után felkenem a szemeim alá, és egész napra tartósan, tökéletesen elfedi a karikáimat. Az illatát is szeretem, igazi "Níveás". Könnyű eloszlatni a bőrömön, nem csomósodik, szépen fed, és nem utolsó sorban gazdaságos is, mert így használva nagyon sokáig elég!

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 17.

Unikornisc

Korcsoport: < 18
2017. február 2.

Az illatát nagyon szeretem (mint minden niveas terméknek, ennek is jó illata van), viszont a bőröm egyáltalán nem világos úgy gondolom, de ez még a nyári alapozómnál is jóval sötétebb. Én nehezen tudom eldolgozni az arcomon pedig eddig ilyen problémám nem volt a bb krémekkel, egyáltalán nem volt jó választás.

Unikornisc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 2.

beate9

2017. január 24.

Jobb mint a Cein Bb krém. Kellemes az illata

beate9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jobb mint a Cein Bb krém. Kellemes az illata

Rmalna

2017. január 19.

Nyárra túl sűrű, de télre megfelelo a mindennapos sminkhez. Olyan mint egy színezett krém.

Rmalna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Babimami

2017. január 16.

Nekem bevált. Ha nem akarok primerrel, alapozóval bajlódni, akkor nagyon jó szolgálatot tesz. Igaz, részletekben érdemes felvinni, és villámgyorsan el kell dolgozni, mert nagyon hamar szárad. A színével nincs problémám, a világosat vettem, de nem vagyok hófehérke. Az én arcomon szerencsére nem sárga, szép, egészséges bőrképet tudok vele elérni.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

juditvirag

2017. január 16.

Sárga nagyon. Még a világosabbak is. A normál színű pedig olyan sötét hogy nyáron tudtam csak használni, amikor egész nap a strandon dolgoztam és hihetetlen barna voltam. Na akkor volt jó a színe. Nem venném újra.

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

kodorina

2017. január 15.

Viszonylag világos bőrömön kifejezetten narancssárgás árnyalatot tudok elérni vele, az állaga a vegyes/zsíros bőrömhöz túl zsíros, az illata tényleg nagyon finom "niveás". Egyedül télen praktikus nekem, felváltva használom egy olyan BB krémmel, ami viszont szárítja a bőröm. :S

kodorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

petra04

2017. január 14.

Már tavaly óta használom, nagyon szeretem. Sokaknál olvasom, hogy sötét számukra. Ha nappal kenem is fel jó fényviszonyoknál akkor sem látom, hogy elütne a bőrszínemtől, pedig világos bőröm van. Az illata is nagyon jó :) Az állaga miatt viszont csak hidegebb időben szoktam használni.... Nyáron marad a púder.

petra04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Hopi

2017. január 12.

A világos árnyalata is nagyon sötét, szörnyen nézett ki felkenve. A bőröm is kipattogzott tőle, szóval egy használat után elajándékoztam.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

sztimi

2017. január 7.

A színe jó, de nekem nem szívódik be az arcomba és foltokat hagy, kicsit ragacsos is. El tudom használni, de még mindig keresem a megfelelő bb krémat.

sztimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triisostearin, Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Alcohol, Lyral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.