Aden Cosmetics

Ár:   600-800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbyesworld, Módosítva: 2013. október 7.

Ár:   600-800 Ft
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Különleges bőrkiegyenlítő nappali arckrém UV szűrővel, amely kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat és eltünteti a foltokat. A termék ötvözi az alapozók és a bőrápoló krémek hatását, ápolja és védi arcbőrét. Hidratáló hatóanyagai helyreállítják a bőr nedvességtartalmát. A termék avokádó olajat, aloe vera kivonatot, E-vitamint és kollagént tartalmaz.

Rekaa09

2019. június 20.

Nagyon természetes, és gyorsan lehet felvinni. Nyárra ezt szeretem használni. Normál bőrre ajánlom vagy még szárazra is eltudom képzelni. A nagyon zsíros bőrrel nem működne jól. Hidratálós formula. Akár kézzel is pikk pakk szépen eldogozható. De beauty blenderrel is szép a végeredmény. Az ára nagyon kedvező, ennél többet is kiadnék érte. Nincs matt finishe, ha valaki azt szereti akkor púderezni mindenképp kell. Ahol szeretném h tartósabb legyen az arcomon kevés púderrel szoktam fixálni. Nem kopik foltosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Vica75

2019. április 24.

Csomagolása előnyére változott, az ára viszont duplájára emelkedett, de még így is megéri ha beválik. Félve vettem meg a megosztó vélemények meg miatt, de egyelőre nagyon ígéretesnek tűnik. Gyorsan szárad, sietősen kell vele dolgozni. Leginkább azért vettem, mert ha reggel megyek edzeni is kell az arcomra valami laza smink féle, de 1-2 óra múlva leszedem.Meglátom,hogy megizzadva hogy viselkedik, de most annyira tetszik, hogy nemcsak edzésre fogom feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Dotty96

2018. augusztus 2.

Egyszerűen ez az eddigi legjobb bb krém amit kipróbáltam! Nekem fontos, hogy annak, amit az arcomra kenek legyen fedése, és ennek bizony van! Nagyon szeretem, nagyon szép tőle a bőröm, viszont azt vettem észre, hogy azért ha nem fixálom púderral gyorsan lekopik. De ettől eltekintve nekem ez egy nagy kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kriszti2001

2018. június 20.

Nagyon jó BB krém, azt nyújtja amit ígér. A 0-s árnyalat tökéletes nagyon világos bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

SzNori11

2017. november 6.

Nem vagyok egy smink guru, alapozót szinte sosem használok, de szerettem volna ha néha kicsit szebbé varázsolhatom, az egyébként tág pórusú miteszeres bőröm. Próbálkoztam már az Avon és a Garnier BB.krémjeivel, mind csalódás volt. Ebben egyenlőre nem csalódtam. Szép,egyenletesen eloszlik, egy kis mattító púderrel viszonylag tartós, bár nekem hamar átfényesedik a homlokom. Az egyetlen problémám, hogy folyamatosan érzem, hogy az arcomon van, számomra nem kényelmes a viselete. Bár az alapozókat is emiatt nem használom, szoval lehet ez csak engem érint ennyire érzékenyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

feherandie

2017. augusztus 21.

EZ. EGY. CSODA! nagyon problémás a bőröm, aknés tehát van mit fedni, és nagyon száraz szóval a legtöbb agyondícsért alapozó számomra nem jó mert hámlik tőlük az orrom és környéke..soha nem is álmodtam róla hogy bb krémet használjak, de most a nyárra való tekintettel adtam neki egy esélyt mivel alapozót nincs értelme használni ilyen melegben. Konkrétan ott tartok hogy nagyon ritkán használok alapozót már, szinte mindig csak ezért nyúlok. A bőröm iszonyatos mértékben javult mióta csak ezzel kenegetem, a fedés még nekem is megfelel de mégis olyan mintha csak hidratáló lenne az arcomon. Az is igaz hogy kicsit zsíros, ragadós érzetet hagy maga után, de ez pont tökéletes az én vízhiányos bőrömnek.. annyi a negatívum, hogy a színek tényleg nagyon el vannak mérve, télen is 2-es alapozókat használok de ebből a nyári színemhez felelt meg az 1-es.. remélem sikerül majd megtalálni a téli árnyalatom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

dogcathorsecow

2017. augusztus 1.

egy picit híg,de szeretem.A bb krémek között igen jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

egy picit híg,de szeretem.A bb krémek között igen jó termék.

SofiaB

2017. július 10.

Nagyon kellemes illata van, könnyű eldolgozni és ár- érték arányban is megfelelő. Az apróbb bőrhibákat szépen elfedi. Nekem bevált, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Kimera2020

2017. május 31.

2 árnyalatban van meg, a 01 light és a 02 Fair. A világosabb a téli, a sötétebb a nyári bőrszínemhez passzol. Sajnos napközben hajlamosak felszívódni, de amíg tartanak remek kis krémek. Nem ülnek vele a ráncokba, és nem irritálják a bőrt, ár-érték arányban szuperek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

Amy24

2017. március 17.

Ma vettem,kiis probaltam.Vegre megtalaltam a boromhoz megfelelo alapozot.Tokeletesen fed,konnyu eldolgozni es meg kellemes illata is van.Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclomethicone, Octyldodecanol, Stearic Acid, Petrolatum, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lanolin Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Lanolin Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Polysorbate-80, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Parabének: M-E-P-B Paraben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, BHT, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Kaolin 0 0

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.