Aden Cosmetics

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: queengus, Módosítva: 2012. augusztus 30.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Könnyen és egyenletesen felvihető, gyorsan száradó fekete ecsetes tus. Kitűnően alkalmazható a szemek és szempillák kihangsúlyozására.

Kiszerelés: 5 ml

Altamira

Korcsoport: >54
2019. október 17.

Szépen lehet vele dolgozni, elég tartós, az ár-érték arány pedig a legjobb, sok "nagy" márkát ver, sőt, sokkal jobb azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 17.

babszi11

2019. július 1.

Jó párszor újravettem, nagyon szeretem ezt a tust. Élénk fekete színe van, nem pattog le a matt társával szemben. Tartós, nem folyik el, az ecset nagyon vékony amivel könnyű bánni. És még az ára is jó. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Vvn

2019. március 5.

Imádok vele dolgozni. Számomra a tökéletes tus. Hajszál vékony tusvonalat lehet vele húzni, vagy amilyet szeretnél
tartós, a helyén marad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

tartós, a helyén marad

mokuskerek

2019. február 14.

Ár-érték-"tudás" kategóriában a legjobb. Nagyon jó az ecsete,pont akkora amekkorának lennie kell. Újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Maxy

2019. január 30.

Nagyon szeretem. Rövid, vékony és hajlékony ecsete van, könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós, reggel felkenem, mikor hazamegyek munkából, semmi baja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

nedina

2019. január 21.

Nagyon jó termék, tartós és szépen lehet vele dolgozni az ecsetének köszönhetően. Kedvenc tusom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Tindelou

2018. július 28.

Nagyon jó kis termék lenne ha nem marná a szemem miután felkentem, utána tartós, ha megszáradt. De ha vastagabb tusvonalat húztam úgy égette a szemem, hogy megváltam tőle. Számomra a sminkelés nem lehet szenvedés, így nem tudtam használni. Megvettem a tégelyeset is, azzal meg az volt a probléma, hogy nem fekete és kenődik, szaradás után is. Tehát sajnos nekem nem jöttek be az Aden szemhéjtusok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Pöti

2017. július 31.

Nemrég vettem, mert rá vagyok pörögve a tus témára. Most ezek a vékony hegyű, folyékonyak a nyerők számomra, és megláttam ezt. Az ecsete az egyik legjobb, amivel találkoztam. Nagyon olcsó, hamar szárad. Én még pergést nem tapasztaltam, viszont amikor felteszem, csípi a szemem. Ez hamar elmúlik, de azért eléggé zavaró tud lenni. Nekem nem mászkál el napközben se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Cinti1003

2017. július 1.

Olcsóbb árkategóriás tusok közül ez a legjobb amit eddig használtam. Az ecsetét külön imádom mert nagyon vékony, könnyű vele szép vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

annasz

2017. április 14.

Szinte már csak ezt használom hosszú ideje. A kozmetikusomtól tudtam beszerezni. Könnyű vele dolgozni, egész nap tartós és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.