Aden Cosmetics

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: queengus, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Könnyen és egyenletesen felvihető, gyorsan száradó fekete ecsetes tus. Kitűnően alkalmazható a szemek és szempillák kihangsúlyozására.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Altamira

Korcsoport: >54
2019. október 17.

Szépen lehet vele dolgozni, elég tartós, az ár-érték arány pedig a legjobb, sok "nagy" márkát ver, sőt, sokkal jobb azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 17.

babszi11

2019. július 1.

Jó párszor újravettem, nagyon szeretem ezt a tust. Élénk fekete színe van, nem pattog le a matt társával szemben. Tartós, nem folyik el, az ecset nagyon vékony amivel könnyű bánni. És még az ára is jó. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Vvn

2019. március 5.

Imádok vele dolgozni. Számomra a tökéletes tus. Hajszál vékony tusvonalat lehet vele húzni, vagy amilyet szeretnél
tartós, a helyén marad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

tartós, a helyén marad

mokuskerek

2019. február 14.

Ár-érték-"tudás" kategóriában a legjobb. Nagyon jó az ecsete,pont akkora amekkorának lennie kell. Újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Maxy

2019. január 30.

Nagyon szeretem. Rövid, vékony és hajlékony ecsete van, könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós, reggel felkenem, mikor hazamegyek munkából, semmi baja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

nedina

2019. január 21.

Nagyon jó termék, tartós és szépen lehet vele dolgozni az ecsetének köszönhetően. Kedvenc tusom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Tindelou

2018. július 28.

Nagyon jó kis termék lenne ha nem marná a szemem miután felkentem, utána tartós, ha megszáradt. De ha vastagabb tusvonalat húztam úgy égette a szemem, hogy megváltam tőle. Számomra a sminkelés nem lehet szenvedés, így nem tudtam használni. Megvettem a tégelyeset is, azzal meg az volt a probléma, hogy nem fekete és kenődik, szaradás után is. Tehát sajnos nekem nem jöttek be az Aden szemhéjtusok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

agicca

2018. május 21.

Én nagyon szeretem, mióta kb. 8-10 éve előszőr vettem, azóta csak ezt használom. Estig fent marad, nem kenődik el, nem folyik, nem kopik. Sürű használat mellett egy idő után kicsit besűrűsödik, illetve többször jártam úgy, hogy az ecsete kiszálasodik, össze vissza áll, ami miatt már nem igazán lehet utána használni. Mivel ár/érték arányban szerintem tökéletes, 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

Pöti

2017. július 31.

Nemrég vettem, mert rá vagyok pörögve a tus témára. Most ezek a vékony hegyű, folyékonyak a nyerők számomra, és megláttam ezt. Az ecsete az egyik legjobb, amivel találkoztam. Nagyon olcsó, hamar szárad. Én még pergést nem tapasztaltam, viszont amikor felteszem, csípi a szemem. Ez hamar elmúlik, de azért eléggé zavaró tud lenni. Nekem nem mászkál el napközben se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Cinti1003

2017. július 1.

Olcsóbb árkategóriás tusok közül ez a legjobb amit eddig használtam. Az ecsetét külön imádom mert nagyon vékony, könnyű vele szép vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.