Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes. Bio acai bogyó és bio gránátalma kivonattal.

Pecci

2019. március 16.

Sajnos nekem nagyon szárította a hajam és gubancolta, így el kellett ajándékozó, pedig nagyon szeretem a márka termékeit. Az alapvol is göndör hajamat meg kezelhetetlenebbe tette, kifesulni sem tudtam használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

senskin

2019. február 7.

Nekem jól kifésülhető a hajam és dús fényes is tőle! Viszont én nem festem a hajam és így használom. Talán festett hajra nem elég! Amúgy ez eddig nekem a legjobb Alverde! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Brazilparty

2019. január 31.

Samponnal együtt használva nagyon szárít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Samponnal együtt használva nagyon szárít..

RekaT8

2019. január 14.

Sokáig ezt használtam és nagyon jól működött, de az utóbbi időben nagyon összegubancolta a hajamat, alig lehetett kifésülni, ezért leváltottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

ducitrening

2017. december 18.

Cefre szaga van, ami nem lenne akkora gond, de gubancosabba tette a hajamat, mint amilyen hajnosas elott volt.
Egyik legrosszabb balzsam, amit probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Egyik legrosszabb balzsam, amit probaltam.

revontulet

2017. június 2.

Egesz jol bevalt. A meg eleg nedves hajvegeken konnyen el tudom oszlatni, par percig rajtahagyom, majd lemosom. Szepen kifesulheto es puha lesz a hajam. Csodat nem vartam tole, de es ar-ertek aranyban teljesen jo, sokaig eleg egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Cicus01

2016. augusztus 22.

Nem rossz, de nem is jó igazán. Nekem nehéz kifésülni a hajamat utána. Amiért mégis kap 3 csillagot, az az, hogy ahhoz képest, hogy színezett hajra való, eléggé jók az összetevői, akinek ez fontos szempont, annak jó választás lehet festett hajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

eviszv

2016. február 9.

Kétszer is nekifutottam, hátha változott. De nem... Gyötrelem eloszlatni a hajon, nem is értem... A Rossmann-os sajátmárkás balzsam festett hajra sokkal jobb ennél. Tényleg pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!