Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 8.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

24 órás hidratáló alapozó bio uborka kivonattal, száraz bőrre. Intenzíven hidratál és megakadályozza a bőr kiszáradását. Fényvisszaverő pigmentjei lágy ragyogást adnak a bőrnek. A közepes fedésű formula megbízhatóan fedi el a pirosságot és az egyéb bőrhibákat.

3 árnyalatban kapható

Nobilis

2020. július 26.

Teljesen nulla a fedése, számomra kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Teljesen nulla a fedése, számomra kidobott pénz volt.

Queen16

2020. június 3.

Semmi fedése, szóval felesleges felvinni a bőre, senkinek nem ajánlom, pláne annak akinek nincs túl egyenletes bőrfelszine.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

vmarti

2020. április 22.

nagyon csúnya a bőrre felvéve és morzsolódik le felvitel után 10 perccel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

nagyon csúnya a bőrre felvéve és morzsolódik le felvitel után 10 perccel

Magyari

2020. április 14.

Anyám, jó nehéz cucc! Nekem nagyon matt és nehéz eldolgozni is, ellenben az összetevői, igazán dicséretesek az árához képest. Majd alá Argán olajozok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 14.

Juditvali

2020. január 21.

Nekem a kék kupakos, 30-as noisette árnyalatú van. Nagyon jó a mindennapi sminkhez, nincs maszkos hatása, természetes. Jól adagolható a flakonból. Jók az összetevői és az ára is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Ralph

2019. december 16.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat is túl sötét, és az arcomról "lepereg" a felvitel után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

sateenkaarigirl

2019. szeptember 18.

A legpocsékabb sminktermék, amivel valaha dolgoztam.

A fedése nulla. Ha emiatt kenek még fel egy kicsit belőle, darabos lesz; ha az ujjammal dolgozom el, darabos lesz; ha szivaccsal dolgozom el, darabos lesz. Egyedül az ecset látszott működőképesnek, de az eredmény így is borzasztó volt (az ecset szálai egyértelműen kivehetőek voltak a bőrömön).

Egy kis ideig még használtam, hogy fogyjon el, de a végén már majdnem a falhoz vágtam.
Sajnálom, hogy végül így alakult, mert még sosem sikerült találnom alapozót, aminek a színe ennyire passzolt volna a bőrömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A legpocsékabb sminktermék, amivel valaha dolgoztam.

Pipex77

2019. március 6.

Megvettem, nagy reményekkel.. de félő, hogy a kukában fog landolni.. Nagyon gyengén fog.. ráadásul ha többet rakok, akkor darabos lesz és lejön..
Finom állaga van, jó illata, imádom a tubust, de ami benne van .. az alapozásra alkalmatlan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

AzAKismacska

2019. február 21.

A világot nem fogja megváltani, de mégis ötcsillagosra kell értékelnem, mégpedig, a következők miatt:

- Az állaga kellemes, testesebb, krémszerűbb, kevésbé folyós. Nekem valahogy ez a típusú alapozó jobban kézre esik.
- A testessége miatt nagyon könnyű eltalálni azt a mennyiséget, amire szükségem van.
- A tubus nagyon jó! A halálom, amikor 3-4-5-6 ezreket fizetek egy termékért és nem tudom jól adagolni ami miatt kifolyik a tubus csőrén/pumpáján a cucc. Lehet zsugori vagyok, de mindig az jár a fejemben, hogy "Nah, ott csepeg le 50-70 forint :D "
- A 15-ös, porcelán szín -eddig ezt a fajta fehér-rózsás árnyalatot eddig csak Esteé Lauder termékek közt találtam, amikért nem fogok kiadni 20-25.000 forintot.
- A "Hydro" termékcsalád pont megfelel a bőrtípusomnak. Amióta ezt használom, nem hámlik. Alapjáraton zsírosabb, de folyamatosan hámló bőröm van, amit nem győztem radírozni-hidratálni. Másfél hónapja használom ezt az alapozót, alá primernek primernek pedig az Alverde vadrózsás nappali krémét, (plusz heti 2 alkalommal bőrradírozok + esténként olivás krémmel kenem) és látványos a javulás
- Az illata tetszik.
- Essence stay matt színtelen púderrel egy 7.30-16.00 órás munkanapot, kibír minimális javítással ( homlok-áll 2x-i blotting paperezése - ezt hogy mondjuk magyarul?)
- 1000 forintba kerül.

Ami negatívum:
- Ha az alá kent krém nem szívódott be, akkor hajlamos jobbra-balra kenődni, oldódni, az állag elveszti a konzisztenciáját.
- Ha rétegezni próbáljuk és az alsó réteg túl vastag vagy nedves, akkor kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

- Az illata tetszik.
- 1000 forintba kerül.

Ami negatívum:

csadri

2018. október 15.

Önmagában számomra használhatatlan. Beleül a pórusokba, foltokba lehet eldolgozni, hajszál híján a kukában landolt. Utolsó próbaként kis hidratáló krémmel kevertem, így már jól használható keveréket kaptam. A fedése jó, matt, púderes hatású. Finom, szép bőrt eredményez. A világos árnyalatot választottam, ami megfelel a bőrömhöz, kicsit rózsaszínes. A krém miatt nem szárít, anélkül szerintem nem száraz bőrre való. Három csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.