Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 8.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

24 órás hidratáló alapozó bio uborka kivonattal, száraz bőrre. Intenzíven hidratál és megakadályozza a bőr kiszáradását. Fényvisszaverő pigmentjei lágy ragyogást adnak a bőrnek. A közepes fedésű formula megbízhatóan fedi el a pirosságot és az egyéb bőrhibákat.

3 árnyalatban kapható

Ár: 800 , Eladó: Esoillat
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Pipex77

2019. március 6.

Megvettem, nagy reményekkel.. de félő, hogy a kukában fog landolni.. Nagyon gyengén fog.. ráadásul ha többet rakok, akkor darabos lesz és lejön..
Finom állaga van, jó illata, imádom a tubust, de ami benne van .. az alapozásra alkalmatlan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

AzAKismacska

2019. február 21.

A világot nem fogja megváltani, de mégis ötcsillagosra kell értékelnem, mégpedig, a következők miatt:

- Az állaga kellemes, testesebb, krémszerűbb, kevésbé folyós. Nekem valahogy ez a típusú alapozó jobban kézre esik.
- A testessége miatt nagyon könnyű eltalálni azt a mennyiséget, amire szükségem van.
- A tubus nagyon jó! A halálom, amikor 3-4-5-6 ezreket fizetek egy termékért és nem tudom jól adagolni ami miatt kifolyik a tubus csőrén/pumpáján a cucc. Lehet zsugori vagyok, de mindig az jár a fejemben, hogy "Nah, ott csepeg le 50-70 forint :D "
- A 15-ös, porcelán szín -eddig ezt a fajta fehér-rózsás árnyalatot eddig csak Esteé Lauder termékek közt találtam, amikért nem fogok kiadni 20-25.000 forintot.
- A "Hydro" termékcsalád pont megfelel a bőrtípusomnak. Amióta ezt használom, nem hámlik. Alapjáraton zsírosabb, de folyamatosan hámló bőröm van, amit nem győztem radírozni-hidratálni. Másfél hónapja használom ezt az alapozót, alá primernek primernek pedig az Alverde vadrózsás nappali krémét, (plusz heti 2 alkalommal bőrradírozok + esténként olivás krémmel kenem) és látványos a javulás
- Az illata tetszik.
- Essence stay matt színtelen púderrel egy 7.30-16.00 órás munkanapot, kibír minimális javítással ( homlok-áll 2x-i blotting paperezése - ezt hogy mondjuk magyarul?)
- 1000 forintba kerül.

Ami negatívum:
- Ha az alá kent krém nem szívódott be, akkor hajlamos jobbra-balra kenődni, oldódni, az állag elveszti a konzisztenciáját.
- Ha rétegezni próbáljuk és az alsó réteg túl vastag vagy nedves, akkor kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

- Az illata tetszik.
- 1000 forintba kerül.

Ami negatívum:

csadri

2018. október 15.

Önmagában számomra használhatatlan. Beleül a pórusokba, foltokba lehet eldolgozni, hajszál híján a kukában landolt. Utolsó próbaként kis hidratáló krémmel kevertem, így már jól használható keveréket kaptam. A fedése jó, matt, púderes hatású. Finom, szép bőrt eredményez. A világos árnyalatot választottam, ami megfelel a bőrömhöz, kicsit rózsaszínes. A krém miatt nem szárít, anélkül szerintem nem száraz bőrre való. Három csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Szabina82

2018. október 10.

Ár-érték arányban tökéletes. Igaz, hogy nem fed tökéletesen, de márkásabb termékkel jártam már rosszabbul is. Pici púderrel fixálva kibírja a nap végéig. Hétköznapi sminkhez vettem, erre a célra tökéletes- és nem szárítja ki a bőrömet, a kipirosodást szépen elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

herczegno33

2018. szeptember 25.

A hibákat valóban "kezeli" , de egész napos használatra abszolút nem való. Hamar lekopik. Az illata nagyon kellemes. Nem kell hozzá külön lemosó, mert vízzel is simán lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

KaradyAnn

2018. május 6.

Szemeztem egy ideje már a natúrkozmetikumokkal, ez lett az első natúr-alapozóm. Az illatát nagyon szeretem és az állagával sincs bajom. Viszont gyors mozdulatokkal kell eldolgozni, különben kukacosodik és ha egy területen több anyag gyűlik össze, akkor bebarnul. Ezek ellenére szeretem használni, mert a szín pontosan passzol a bőröm színével és soha semmilyen irritációt nem okozott. Azon ritka alkalmakon, amikor alapozót használok teljesen jó. Akik viszont erős és tartós fedést akarnak, azoknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

enikoo97

2018. április 15.

Kellet gyorsan egy alapozó,és mivel ez olcsó termék gondoltam kipróbálom. Fedése nagyon kevés,úgy ahogy lehet építeni,de én nekem ez sem vált be a problémásabb bőrömön.Az hogy természetes alapanyagokból van ,ez az egyetlen előnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

AnnaR

2018. január 2.

Én alapozónak vettem, sűrűségre, fedésre is alapozó, bár még csak egy próba használat volt. Állagra tetszik, most már nem kell a matt alapozó, mert hideg van és szárad a bőröm, a mattító alapozót meghagyom nyárra :)
Eddig így elsőre tetszik, de nyilván majd a hosszútávú használat eldönti. Addig megy rá a négy csillag.

Update: Pontosítok: Fedésre gyenge, viszont jól építhető, közepesre fel lehet hozni. Primer fölött szépen mutat, és elég tartós is, bár lehetne jobb. A márkához mérten egy jó alapozó, de nem a legjobb gyártmányuk.

Update2: Túladtam rajta. Feltettem és ahogy az arcomhoz értem a púderes ecsettel elkezdett ,,kukacosodni", lemorzsolódni. Akármennyire is bio, de megváltunk egymástól. És ezzel a márka alapozóitól is elköszönök, mert ilyen áron, mint amilyen az Alverde lehet jobb alapozókat kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

RarityRose

2018. január 1.

Akartam egy alapozót az alverdetől is, mert az alverde naturkozmetikum es amit az arcomra kenek, igyekszem ugy választani, hogy bio legyen, a pattanasaim miatt és a bőröm érdekében. :)
Alapjáraton ez egy egesz jó kis alapozó, nagyon kedvező áron. Viszont nagyon hámlik, nehez dolgozni vele. Akkor szoktam használni mikor 1-2 órára megyek el otthonról, spórolom a drágabb jobb minőségű alapozóim. És ez a termék legalább nem okoz pattanásokat, mivel bio-natur! Abszolut megéri az árat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. november 22.

Jó áron van, 900 Ft. kicsit sűrűbb, maszkosabb, felkenve mattabb hatású. Tetszik. Kellemes viselet. Télen, hamarosan kiváló lesz a szmog és hideg elleni védekezésben. A fedése is kicsit erősebb, de persze nem kell valami takarásos fedésre gondolni; a színe nekem tetszik ( a világosabbat vettem), szép. Összességében jó kis alapozó jó áron. Nem ez lesz talán a kedvenc, de a szárazabb bőrömre nagyon jó választás. Ízlés kérdése, én szeretem az alverdés kis illatot a kozmetikumaikban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.