Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nymphea, Módosítva: 2016. július 29.

Kategória:   Samponok

Alverde napozás utáni 2in1 sampon és balzsam (bio aloe verával és bio olívával)

Az ökológiai gazdálkodásból származó Aloe verát és olíva olajat tartalmazó receptúra segít megtisztítani a hajat és a fejbőrt a homok, sós víz, és klóros víz maradványaitól. Ápoló hatóanyagainak köszönhetően különösen gyengéd a hajhoz és a fejbőrhöz. A glicerin, a bio jojobaolaj gyengéden tisztít és hidratál. Haja érezhetően puhább és könnyen fésülhető lesz.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket, szilikont. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

ALettah

2017. október 8.

Update: A nyaralás után itthon próbáltam meg elhasználni a maradékot. Tragédia. Reggeli hajmosás után délután már kezd lapulni, kétnaposnak kinézni a hajam, másnap reggelre olyan, mintha egy hete nem mostam volna. Használhatatlan, kidobtam.
Tengerparti nyaraláshoz vettem, gondolva, hogy a bio aloé és olíva milyen jó lesz majd a lestrapált hajamnak. Nos, vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Két hétig szinte naponta használtam. Eleinte borzalmasan zavart, hogy nem habzik rendesen, úgy éreztem, mintha nem is mosnék hajat, viszont mégis nehéz volt kimosni a hajból. Legszívesebben kidobtam volna, de nem volt más samponom :( Viszont el kell ismerjem, hogy mindennapos használat mellett nem bántotta a hajam, sőt, szép, egészséges fényt adott neki - ha nagy ritkán volt olyan este, hogy nem tudtam hajat mosni, a sós víztől összetapadt, kiszáradt tincsek rémesen néztek ki, ez a kis cucc szépen helyrehozta mindig. A dolgát tette. De mivel kifejezetten kellemetlennek éreztem vele a hajmosást, a megmaradt keveset még elhasználom, aztán pedig megválunk egymástól.
Kipróbálása után eszembe jutott, hogy más Alverde samponnal is ugyanez a kellemetlen érzésem volt, tehát azt hiszem, a céget mindenestül bojkottálom sampon ügyben ezentúl.
Ha valakit nem zavar az állaga, akkor amúgy korrekt kis sampon.
Az illata számomra semleges, se nem jó, se nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Ha valakit nem zavar az állaga, akkor amúgy korrekt kis sampon.
Az illata számomra semleges, se nem jó, se nem rossz.

Mesi13

2017. április 18.

Nekem kifejezetten a gyógynövényillata tetszett meg, impulzusvásárlás volt. Sajnos. Nekem nem habzik eléggé, ragacsosnak érzem, mosás után bár csikorgósan tisztára mossa a hajam, szárazabbnak is érzem. Valamint úgy lelapítja a töveknél, mintha két napja nem mostam volna hajat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Nymphea

2016. augusztus 11.

Gyógynövényes illatú, kellemes, kissé zselés állagú sampon. Eddig egyetlen helyen láttam, ott több after sun termék közül ezt vettem. A várakozásaimat felülmúlta ez a sampon, jól habzik, kevés is elég. Az illata lehetne jobb is. Elhasználom, nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0