Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. március 2.

Az egyenletes bőrfelszínért. CC-hatás: hidratáló hatású hialuronsavval. A színpigmentek egyenletes tónust kölcsönöznek a bőrnek.

2 árnyalatban kapható

sztich

2015. április 27.

Mamba, nekem is ez a tapasztalatom. Nem is tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Mamba, nekem is ez a tapasztalatom. Nem is tudom használni.

melindae

2015. április 10.

Ha önmagában használom, bármilyne arckrém vagy más alap nélkül, úgy jó, arckrémen viszont nekem nem vált be. Gyorsan kell eldolgozni, mivel hamar szárad az arcon. Nem tetszik ez a sárga beütés a világosabb árnyalatnál, ha picit rózsaszínesebb lenen, jobban állna. Bár biztos vannak típusok, akikne ez az árnyalat passzol. Egy erős közepes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

Mamba

2015. április 8.

Hát nem tudom lányok ti mivel használjátok? Kezetekkel, ecsettel, szivaccsal? És milyen krémmel kenitek be az arcotokat előtte?
Én kézzel oszlatom el és már 3 fajta krémet tettem alá alapnak (köztük egy alverdeset is) és borzasztóan kukacosodik/morzsálódik. Több, mint 10 éve sminkelek és eddig egyszer volt ilyen gondom, akkor megállapítottam, hogy car a termék. Itt viszont annyian dicséritek, hogy azt kell gondoljam: én vagyok a szerencsétlen béna. Számomra eddig egyelőre még használhatatlan ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

szmoni

2015. február 22.

Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Szuper!

Reb

2015. február 8.

A világosabb van meg, végre jó szín az arcomra. Fedése enyhe, de nekem nem is kell több. Nagyon kellemes érzés viselni. Alapjáraton nem szeretem a színezett krémeket, ezt viszont az utóbbi hideg-szeles időben napi szinten fölteszem, tényleg "véd", nem hagyja kiszáradni a bőrt, sőt, minthogyha egyre szebb lenne az egész arcom a használatával. Igaz, pár óra után az orromon és a homlokomon átzsírosodik, mint minden színezett krém. Lejárati idejét nézve nem biztos, hogy átvészelné a nyarat, bárhogy tárolnám, ezért nem félek ilyenkor újrakenni az arcomat vele. Nagy kár, hogy nem az állandó kollekció része, mert minden télen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Nena

2015. február 6.

Még csak egy hete használom, úgyhogy rövidtávú tapasztalatok következnek. A világosabb árnyalatot vettem, a téli arcszínemhez tökéletesen passzol. Uriage arckrémet használok alá, amivel teljesen jól kijönnek; nem tapasztaltam kukacosodást. Nincsen szerencsére szükségem nagy fedésre (nincsenek pattanásaim, hegeim, vagy pigmentfoltjaim), de egy kis egységesítés - pláne ilyenkor - jól jön. :) Erre a célra tökéletesen meg is felel.
Én is tapasztaltam azt, amit előttem már leírtak, hogy szinte érezni, ahogy ebben a hidegben védi az arcot. Persze kérdés, hogy nyáron mennyire fogok ennek örülni. :D De most, az amúgy zsírosodásra és hipergyors kifényesedésre hajlamos bőrömön is szépen mutat. Nem mattit teljesen, inkább egészséges fényt ad. Ennyi idő alatt még nem hozott elő pattanásokat sem, remélem később sem fog.
Eddig csillagos ötös, majd hozom a további tapasztalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Eddig csillagos ötös, majd hozom a további tapasztalatokat.

Shennny

2015. január 22.

Én is megvettem a világosabbat! :) Közepesen fed, hamar szárad, rajtam tartós, én nem használok rá púdert és úgy is teljesen jó! ^^ Nem zsírosít, nem lett több pattim vagy mitesszerem! :D Használtam magába is, de az utóbbi időbe a rival de loop natural krémjére kenem és úgyis teljesen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

szeliger

2015. január 06.
10 Naturelle. Egyszerűen nem bírtam otthagyni, ez a kis kompakt tubus a Hófehérke kollekcióból megfogott és nem engedett tovább, ráadásul az összetevőit is elég barátságosnak találtam. A szín tökéletes, éppen csak egy kis matt hatású tónusegységesítést ad a bőrnek, hétvégére, minimal-smink napokra ideális. Ezekben az igen hideg téli napokban pedig egyenesen imádnivaló, olyan mint egy kis vékony hőpajzs az arcon. A vizesebb krémek, alapozók mellett rendszerint érzem, ahogy belefagynak az arcom felső rétegébe, ez viszont nagyon kellemes viselet. Gyorsan beszívódik, könnyen eloszlatható, rajtam tartósnak bizonyult és elég pénztárcabarát. Alá többnyire egy szérumot használok, fölé semmit, max. kis pirosítót. Az illata jellemzően Alverde, minden testvajban, kencében érzem ezt az összetevőt, legjobban műbarackosnak tudom leírni, de egyáltalán nem erős, nem zavaró. A legeslegjobb CC krém, amit eddig próbáltam, egy CC krémről pont ilyen elképzeléseim vannak. Az összes high-end termékfejlesztőt beiskoláznám most CC krém ügyben az Alverdéhez egy kis továbbképzésre, egyszerűen nem tudom eléggé dicsérni, az én száraz bőröm imádja. És hogy a mesére is utaljak, a tükör bölcsen elhallgathatta a titkot, hogy Hófehérke is ezt használja, amikor a közismert strófát zengedezte: "szép vagy, szép vagy szép királynő, mindenütt csodálnak, de Hófehérke, akit elrejt a hét törpe, mégis szebb tenálad". Remélem, hosszútávon is beválik, addig is ötös, köszi Alverde, most ezzel nagyot alkottál!

2015. január 14.
Csak sikerült megtalálnom a gyenge pontját! Korábban a rutin így zajlott: arctisztítás, Clarins Double Serum, rá ez a CC krém. Magam sem tudom milyen megfontolásból ma a szérumra rátettem egy réteg Clarins Extra-Firming nappali krémet és csak ezután jött a CC krém. Úgy, de úgy meglepődtem, ilyen kukacosodást még nem láttam! Az egész cucc grízesen, kukacosan lejött az arcomról, nagyon utálta egymást a két krém. Csillagokból nem vonok le, mert imádom ezt az alverdés csodát, de meg kell maradnom a régi, jól bevált alkalmazásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

2015. január 06.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters, Shorea Stenoptera Seed Butter, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Decyl Oleate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glycine Soja (Soybean) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Caprylate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Levulinic Acid, Ascorbyl Palmitate, Geraniol, Citral, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.