Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2011. május 25.

Kategória:   Fényvédők

Epetra90

2014. november 29.

Senkinek nem ajánlom ezt a krémet. Nekem sajnos maradandó "élményt " okozott a bőrömön. Nyáron tengerparti nyaraláskor használtam, előszezonban csak a mellkasomon. Ez volt a szerencsém... Hazautazasunkkor tűnt fel, hogy hatalmas, telt piros égési sérülések vannak rajtam. (Mint a forrazott betegeknél ) Azonnal rohantam a bőrgyógyászhoz, aki megállapította, hogy bío ide vagy oda ez a fránya naptej fotoreakcioba lepett a bőrömön. Gyógyszereket nem szedtem a nyaralás alatt es a krém sem volt lejárva... Az alverdes kalandomat 2 hetes Medrolos komoly hormonkezelés követte.A nagy gyógyszeradag miatt a lábamra sem tudtam ráállni napokig. Ma fél éve hogy megtörtént az eset, azóta a hólyagokat a gyógyszerek es krémek eltűntették, de nem egyszínű a bőröm.Az orvosom szerint lehet hogy egy életen at megmarad...Köszi Alvede..megfogadtam, hogy soha többet nem vásárolok a Dm üzletekben...Soha, senkinek nem ajánlom....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 29.

Luca33

2014. július 28.

2014.07.18.
Mint egy konkrét vakolat, annyira fehér, párom bőrén mégsem volt feltűnő :D De van az az optimális réteg, ami esztétikus, és még véd is. Tényleg nem jön le, úgy kell szappanos/tusfürdős vízzel lemosni. Az illata kellemes. Kicsit túl jól is működik, alig-alig fogott meg a nap, pedig vízben voltam. Ha párom sem lesz holnapra főtt rák, akkor tökéletes.
Nyert! Aki mindig leég a napon a legrövidebb időn belül is, és nem túl hiú, annak ez a krém megváltás lehet nyáron, aki viszont barnulni szeretne, annak másik krémet kell választania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

2014.07.18.

anszan

2014. június 12.

Kár, hogy nem néztem meg vásárlás előtt a véleményeket. Ez szörnyű!!! Használhatatlan! A kezemen próbáltam ki vásárlás után és úgy néztem ki tőle, mintha fehér kesztyű lett volna rajtam. Egyetlen pozitívuma a kellemes illat. Talán elajándékozom valakinek szigorúan otthoni-kerti használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

frujee

2014. április 3.

Levakarhatatlan, Hupikék Törp-teremtő. De leégni tuti nem fogsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Levakarhatatlan, Hupikék Törp-teremtő. De leégni tuti nem fogsz.

istar

2013. december 24.

tiszta piros kiuteses lettem tole

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 24.

tiszta piros kiuteses lettem tole

timity

2013. augusztus 22.

Szerintem ez a 30-as alverde naptejtől sokkal gyengébb minőségű! Persze színben ugyan úgy teljesít: totálisan fehér.. De az összetevőkben, hatásban, állagban még inkább alul múlja a testvérét. Fehér bőröm van, bár már összeszedtem egy kis színt(nagy nehezen), ezért a kisebb faktorszámút a lábamra kentem, a nagyobbat az arcomra. A lábfejem kipirult, és viszketett az arcom nem. Nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Tündér

2013. június 22.

Rémes! Alig lehet elkenni, csurom fehér lesz tőle az ember, alig lehet lemosni,sőt, összefogja a fürdőruhát és nem lehet kimosni belőle. :(
Ami jó, hogy a gyerekek locsizhattak bármennyit a tengerben, nem kopott le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.

Ami jó, hogy a gyerekek locsizhattak bármennyit a tengerben, nem kopott le.

wisteria

2012. szeptember 20.

A gyerekeimen, akik közül az egyik nagyon fehér bőrű és nagyon leégős, tökéletesen teljesített. Macerás ugyan a használata, de a gyerekeket nem zavarta a fehér réteg, őket csak a víz érdekelte és ezzel a burkolattal egész nap pancsolhattak a tűző napon is. Tényleg egy kompromisszum a használata, de eddig én még nem találkoztam olyan naptejjel, ami ilyen szinten védett. És még méregmentes is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

horzso

2012. szeptember 2.

Brutálisan fehér... én, aki a fizikai fényvédők híve vagyok, ész nélkül megvettem, és szintén a férjemen kísérleteztem ki a használható mennyiséget :) Szintén a DM árulja a Sundance Med termékcsaládot, amelyek fizikai fényvédőt tartalmaznak, és fehérek felkenés után, de ez az Alverde fényvédő kb 5ször annyira fehér, mint azok. Fürdés során lehetetlen levakarni, így még másnap is látszik.... Tényleg véd, nem lehet mellette leégni, hiszen az emberen egy olyan fehér réteg van, amin biztos, hogy nem hatol át az UV... Gyerekkoromban a szúnyogcsípés kezelésére kent rám Anyukám hasonlót... :) Részemről pénzkidobás volt, soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

diamia

2012. július 21.

Én fele-fele arányban hígítom natúr testápoló lotionnal és úgy tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.