Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hosszan tartó, mégis könnyen lemosható összetétel. Precíziós keféje elválasztja és megrajzolja a szempillákat. Drámai módon meghosszabbítja a szempillákat. A spirál nem kenődik el, nem csomósodik, nem pereg le.

Fekete színben kapható

Ellesmere77

2015. november 29.

Egy nagyon egyszerű spirál, semmi extra. A finish természetes, mintha nem lenne rajta semmi. Talán picit hosszít, de sokkal többet nem nyújt. Nem adok ezért rossz értékelést, mert lehet, hogy valaki pont ezért venné meg, de nekem nem tetszett különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

zsooofi

2014. november 3.

Nekem is szépen szétválasztotta a szempilláimat. A keféje nagyon jó, azt nem dobtam ki, mert ha szembetalálom magam majd egyszer egy rossz kefével rendelkező spirállal a jövőben, ez még jól jöhet ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

bendee91

2012. május 31.

Egy egyszerű szempillaspirál, jól szétválasztja a szempillákat, de ennyi.
Nagyon természetes szempillákat kapunk, hosszít és olyan eredményt kapunk, mintha a szempillák alapba ilyen szép fekete lenne, észre se lehet venni, hogy spirál van rajta.
Viszont nem dúsít, de ível.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Egy egyszerű szempillaspirál, jól szétválasztja a szempillákat, de ennyi.
Viszont nem dúsít, de ível.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.