Amway

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Sokoldalú, fluoridos fogkrém, amely a rendszeres fogmosás során eltávolítja a lepedéket.

• SYLODENT*-et tartalmaz, a silica tisztító és fényesítő összetevő
  • Fluoridot tartalmaz
  • Frissíti a leheletet
  • Segít eltávolítani a felszíni foltokat és elszíneződéseket.
  • Rendszeres használata segít eltávolítani a lepedéket és ellenállóbbá teszi a fogakat a savakkal szemben.
  • Segít megelőzni a fogszuvasodást.

okroseva

2019. november 7.

Olyan érzés, mitha egy aloe vera-s polipot masszíroznék szét a számban. Ami ízt hagy a számban kb. azt is fedi az előbbi leírás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

VickyV

2019. november 6.

Sok Amway termékkel vagyok nagyon elégedett, ez nem tartozik közéjük. Amennyire jónak érzem a szájvizét, ezt annyira nem. Hatásra nagyjából egy középkategóriás fogkrémnek felel meg, és nem érzem a használat után tisztának a fogaim tőle. Egy ideig újrarendelgettem, aztán lett egy jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

oaxaca

2019. szeptember 21.

Ennél sokkal jobb fogkrémek is vannak ennyiér. Nekem elvárás az, hogy reggel amikor felkelek még mentolos legyen a szám és ezzel nem az. Visszatérek a régi fogkrémemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

kkytty21

2019. március 20.

Nagyon szuper ez a fogkrém. Szerintem jó a kiszerelése is, a hatása is nagyon jó. Nagyon megéri az árát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Szilviblue

2019. január 24.

Kiskoromban használtam először! Semmilyen más fogkrém nem helyettesítheti. Elég nagyon keveset használni belőle, az íze szuper és a hatása pedig kifogástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

brumm

2018. október 2.

12 éve csak ezt használom, nem is váltanék másra. Soha semmi baj nem volt a fogaimmal, fogkövem is kevés, pedig alul torlódtak a fogaim. Cigizek, kávézok, teázok, mindenki azt hiszi fehérítem a fogaim, pedig csak ezt a fogkrémet használom.
Párom ínyvérzéssel küzdött, nagy nehezen rábeszéltem erre, azóta megszűnt a problémája, mást már ő sem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Lexi

2018. április 17.

hm... egy fogkrém sem fehéríti a fogakat.... sőt, a fogköveket sem szedi le :D ahhoz egy fogkrém édes kevés.
ár - érték arányban szerintem nem éri meg a glister

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

ár - érték arányban szerintem nem éri meg a glister

bugeyes

2018. április 2.

Nagyon bírom ezt a fogkrémet, ha anyósomnál vagyok, akkor szoktam használni, még nem szereztem be sajátot. Nagyon tetszik, hogy keveset használva is alaposan megtisztítja a fogakat a lepedékektől, és friss leheletet biztosít annak ellenére, hogy nem annyira erős. Szerintem be fogok szerezni egyet belőle, mert hiteles véleményt akkor tudnék igazán alkotni, ha rendszeresen használnám. Így pl. a folteltávolító vagy fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, majd updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Nikeee01

2018. március 9.

Valóban nagyon kevés kell belőle, így ár-érték arányban nagyon megéri. Azt tudja, amit ígér. Nem sérti fel a zománcot. Régebben többször vérzett az ínyem, mióta ezt használom szerencsére nem fordult elő újra. Illetve szerintem előny, hogy nincs nagyon intenzív mentolos íze, régebben azt sosem bírtam inkább csak lágy mentolos íz. Így újravásárolnám :)

A 150 ml-es van ilyen ár körül, nem a 75 ml-es, az jóval olcsóbb kb 1000 Ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

vicka

2017. október 20.

Egy "ottalvós" bulira elfelejtettem fogkrémet vinni magammal, és kölcsön kértem a barátnőmtől, aki ilyet használ. Nem ismertem ezt a márkát, de annyira jó volt, hogy be is szereztem egyet én is már a következő héten. Nagyon szeretem, az egész család ezt használja azóta. Icipici is elég belőle, gyönyörűen megtisztítja a fogakat, az ára pedig ekkora mennyiségért kedvező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Xylitol, PEG-8

Sorbitol h 1 1