Anaconda

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 27.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyorsan felszívódó ápolókrém aloe vera kivonat és avokádóolaj-tartalmának köszönhetően megszünteti a kéz szárazságát, érdességét, rendszeres használata puha, ápolt bőrt eredményez.

nagynomy

2018. szeptember 29.

Hatásos krém, nekem nem szívódott be könnyen, de teszi a dolgát télen. Nem agyon illatosított, ami nagyon tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Szafffffi

2018. március 5.

Mostanaban vagy 10 krezkremet vettem de nem jott be csak ez.
A tobbivel par perc utan kb kenhettem volna ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Mostanaban vagy 10 krezkremet vettem de nem jott be csak ez.
A tobbivel par perc utan kb kenhettem volna ujra

pilleriin

2017. január 17.

Szerintem szuper kézkrém. Nem csípi a kezemet, hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Szerintem szuper kézkrém. Nem csípi a kezemet, hidratál.

Kakao

2017. január 4.

Nekem tégelyes kiszerelésben van meg és IMÁDOM!!!!! Hamar beszívódik! Száraz kézre tökéletes, az ára remek! Én csak ajánlom! dm-ben találtam rá! 🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Bnemrita

2016. június 7.

Már zöld a tubusa. :) Én kedvelem, kicsit fel is húzom a csillagok számát. Nem a legnagyobb télben használandó, az biztos, de tavasszal, ősszel, irodában nyáron is jó kis krémecske. Semleges illatú, hamar beszívódik, elég 3-4 óránként kenegetni. Ekcémára hajlamos, smirgli-száraz bőrre azonban nem elég. De jelen évszakban, amikor kell, teljesen jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Luckuska

2015. december 11.

Undorító egy valami ez. Minél többet használtam, annál jobban száradt a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Undorító egy valami ez. Minél többet használtam, annál jobban száradt a kezem.

Dike01

2015. december 4.

Halottnak a csók az én esetemben. Kenegethetném fél óránként talán akkor érne valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

jdtntl

2015. november 18.

Arahoz kepest egeszen jo kezkrem, nem marad ragacsos utana a kezem es nem kell 5 percenkent ujrakenni, mint sok masik kezkremnel. Nem allandoan, de nehanapjan azert ujravevös :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

kovacsrekaa

2015. november 18.

Amit en vettem, az zold tubusos de az osszetevok stimmelnek.
Nagyon kellemes az illata, sokaig erezni. Jol hidratalja a kezem mosogatas utan, viszont akinek nagyon szaraz ekcemara hajlamos a keze, annak nem ajanlom mert eleg gyengecske ahhoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Amit en vettem, az zold tubusos de az osszetevok stimmelnek.

juji ming

2015. október 27.

Nem az a tipikus krém, ami egy használat után csodát tesz a száraz bőrrel. De napi többszöri, rendszeres használat mellett tök jó. Szerintem megéri, mert elég jó az ára, és egyszerre keveset kell belőle használni. Nagyon szeretem az illatát, valóban retro, de kellemes. :) Szépen beszívódik, nem marad zsíros érzet a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract