Anatomicals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: domanybeatrix, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító és hidratáló krém.

katacita

2014. május 8.

Nem bírtam, kidobtam, sajnálom. Oké, hogy büdös, de valami rettenetesen, de hogy még jobb legyen, egész nap érzem magamon a szagát, és rosszul vagyok tőle! Képtelen voltam használni, a mattító hatása szerintem nem túl számottevő, mellesleg nem is rossz, viszont számomra használhatatlan ez a kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

kacer

2013. november 20.

Két hete használom. Tényleg elég erős az illata, de mint mattitó hidratáló teszi a dolgát (csodát nem várok tőle). A csípős érzés a mentol miatt van, de én inkább hűsítőnek nevezném ami kifejezetten jól eső érzés arctisztítás után. Gyorsan és maradéktalanul felszívódik, a reggeli hidratálásom részévé vált. Ár/érték arányban szerintem remek kis termék, és tetszik a csomagolása is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

jessef2004

2013. november 3.

Használtam egy darabig, de nálam nem igazán vált be. A mattító hatása csak nagyon rövid ideig érvényesült, a pattanások és pórusok terén pedig semmi változást nem hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Epres

2013. április 21.

Az illata tényleg nagyon erős, olyan epres panadol szagú (!?) Amikor felkenem olyan mint egy sima hidratáló de pár másodperc alatt elkezd égni az arcom,lehet hogy ez valami allergiás reakció de nem zavar mert olyan érzés mintha ilyenkor húzná össze a pórusaimat. Ez az égető érzés egyébként hamar elillan és be is szívódik a krém. Jól mattít, hidratál és szerintem kevesebb a pattanásom mióta használom és ha van attól is valahogy könnyebben meg tudok szabadulni. Még csak egy hete használom de egyelőre elégedett vagyok vele..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

Lysadora

2013. március 29.

Jól mattít és hidratál, könnyen beszívódik, egy baja van csak: az illata! Először amikor megszagoltam, gondoltam milyen aranyos, gumicukor szaga van, passzol is csomagolásához. Néhány nap után viszont már olyan hányingerem volt tőle, hogy félre is tettem. Olyan mintha folyékony gumimacival kentem volna be a fejem. Nem tudom miért kell ilyen tömény illatúra csinálni egy krémet. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0