Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: patricia7575, az összetevőket feltöltötte: mizsancsa, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első négy alkotóelem (octinoxate (7,5%), octisalate (5%), avobenzone (3%), oxybenzone (3%) ) úgy van feltűntetve a dobozon mint aktív összetevők. Az utána szereplők pedig mint egyéb összetevők.

anystone74

2014. november 1.

Könnyen felszívódik, jól hidratál. A szemkörnyék azonban elkerülendő vele (amúgy is arckrém). A fiatalabb korosztálynak ideális, illetve, azoknak aki most kezdenek minőségibb krémeket használni.
Nincs valakinek belőle megmaradva?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

Nincs valakinek belőle megmaradva?

diana2213

2014. január 4.

Minden krém más bőrtípusra való.
Az enyémre ez a krém tökéletesen bevált. Illatát szeretem. Eddig ez a kedvencem.
Bőrtípusom: normál, T-vonalban hámlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Minden krém más bőrtípusra való.
Bőrtípusom: normál, T-vonalban hámlós.

ziadrienn

2013. november 19.

Én megmondom őszintén két avon anew krémmel próbálkoztam,egyik ez volt ,de borzalmasak :( mintha nem is kentem volna arcom :( pedig nem is olcsók :( EGY CSILLAG !!!!!!! De annyit sem érdemelne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

kovacs.e.fruzsina

2013. április 27.

Nem kell a kukába dobni a krémet,ha nem jó.Ugyanis az Avonnál van 3 hónap garancia ezekre a termékekre,ha nem válik be és bőrproblémák vannak,akkor az avon tanácsadó által ezeket vissza lehet küldeni,ők meg visszatérítik a vételárat. :) A másik,hogy ezek professzionális krémek,érdemesebb a kozmetikus véleményét kikérni és az adott bőrtípusra a megfelelőt fogja ajánlani,ami árban megegyezik ezekkel a termékekkel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 27.

Glara

2013. január 1.

Eddig ez a krém vált be legjobban, a bőröm nagyon szereti. Sokkal puhább és feszesebb az arcom mióta ezt a termékcsaládot használom. Gyorsan és nyom nélkül szívódik be, az illata kellemes és gyorsan elillan. Nekem ennél nem is kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

szamira

2012. november 16.

Pár nap használat után kipattogtam tőle, és most, hogy nézem az összetevőket, azok a parabének nem mutatnak túl jól. Csalódás.. Nekiadtam anyukámnak, remélem neki beválik, az ő bőre nem olyan érzékeny, mint az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Anna28

2012. szeptember 11.

Vegyes érzéseket táplálok ezzel a krémmel kapcsolatban. Megrendeltem, mert úgy hallottam, hogy érdemes pár évvel 30 előtt már elkezdeni a 30+-os krémek használatát. Na, gondoltam, egye-fene, agyaltam rajta fél évet, megreszkírozom. Hááát, sajnos vegyes, t-zónában zsíros bőröm van, elég hamar pattanásos is leszek, pedig nem vagyok már tinikorú. Mivel láttam, hogy ez a krém a vegyes bőrre is jó és összehúzza a tág pórusokat, gondoltam, nekem való. Használom már egy ideje, igaz, csak a nappalit rendeltem meg. Egyelőre nem győzött meg. Ugyan azt tudja, mint a negyed ennyibe kerülő Naturals arckrém. Az arcom délutánra csillog tőle... :( Nem tetszik. De nem adom fel, ezt a tégelyt azért elhasználom... 2 csillagot ér.

Update: Használom folyamatosan a krémet, és adok plusz egy csillagot, mert lehet, hogy csak várnom kellett volna vele. Kezd tetszeni. Az arcom egész szépen rendbejött, elmúltak a pattanásaim, lehet, hogy a krémnek köszönhetően... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

u.nonó

2012. július 20.

Ajándékba kaptam kis kiszerelésbe az Anew Rejuvenate nappali-, éjszakai krémet, a szemápolót, és arctisztítót. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha elfogy, akkor ki szeretném próbálni az Aqua Youth krémet is. Egyszerűen ez az Anew termékcsalád olyan, amilyenre szükségem van. Kellemes illat, állagra tökéletes, végre nem zsírosodik annyira a bőröm, és ápolt a bőröm tőle. De szerintem ez is emberfüggő, ami nekem jó, másnak nem biztos, hogy az lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

gyorsi

2012. július 10.

Nekem tetszik. Kellemes puha, selymes tőle a bőröm. Illata, állaga tetszik. Pórusokra nem nagyon használ, de azért egész jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

husika81

2012. június 29.

Nekem nem jött be,akárhányszor bekentem vele az arcom,csipet még a szemeimet is.Azóta se használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Saccharomyces Ferment Filtrate, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.