Best of Beauty 2019

Annemarie Börlind

Ár:   3060 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mbetti, Módosítva: 2012. október 1.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek

• Hidratáló nappali krém, mely diszkrét természetes tónust, selymes mattságot és üde ragyogó arcszínt biztosít
  • Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz
  • Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják
  • Állati eredetű alapanyagot nem tartalmaz

jirka

2014. május 14.

Amit ígér, be tartja. Nem irritál, egységesíti a bőrt, de attól még látszódik az arc. Az ára barátságos: 3300 Ft/30 ml (Müller), nekem nagyon kevés kell belőle, ugyanis önmagában nekem kevés volt a hidratálása, így egy vékony hidratálókrém réteget teszek alá, néhány perc múlva vékony teszem fel a bársonykrémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

krisztaster

2012. november 20.

Mindig is bajom volt az alapozókkal, vastagon maradtak az arcomon, ha meg keveset kentem, foltos maradtam tőlük...eleve zavart az, hogy úgy éreztem egyszerűen nem lélegzik az arcom. Plusz még ha megdobtam régen egy kis púderral is....Mindig is kerestem azt a színezőkrémet, ami tökéletesen elfedi a bőrhibákat, de mindeközben hagyja lélegezni a bőrt...viszont a fent részletezett összetevőknél lehet némi kis hiba, mert ha jól tudom ebben a termékben nincs parabén...nálam ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

zitesz

2012. október 8.

Nagyon szeretem ezt a krémet!Télen-nyáron használom, könnyű állagú, rendkívül gyorsan beszívódik, és nem hagy semmilyen zsíros érzetet.Kb 5 órán keresztül nem fénylik át alatta a bőröm.Sminkalapnak is ideális!Alapesetben az Apricot-ot használom, de ha barnább vagyok, akkor keverem a Brunette-el.Mindenkinek ajánlom, akik nem szeretik az olajossá váló alapozókat, és nem szeretik, ha látszik, hogy van az arcukon valami, de mégis szeretnék elfedni az apróbb bőrhibákat :) Mivel rengeteg kozmetikumot kipróbáltam már, nálam ez a termék 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0