Apivita

Ár:   6359 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• Speciális, színezett fényvédő arckrém pigmentfoltok megelőzésére SPF50. Magas védelemmel.
  • A természetes, organikus szűrőknek köszönhetően hatékonyan véd az UVA és UVB sugárzástól.
  • A tengeri kömény őssejtek és a cickafark kivonat segítik csökkenteni a foltokat és megelőzik az újabbak kialakulását.
  • Az innovatív 3D PRO ALGAE® komplexnek köszönhetően segít megóvni a bőr háromdimenziós rugalmas szerkezetének épségét, szilárdságát és rugalmasságát a napsugárzás káros hatásaitól, ezáltal hatásos a bőr idő előtti öregedésének fő okával, a napsugárzás okozta korai bőröregedéssel szemben.
  • Három különböző fajta Görög hegyi teából készült infuzum kombinációjával hatékony antioxidáns védelmet nyújt és megerősíti a bőrt a külső káros hatások okozta oxidatív stressz ellen (UV sugárzás, környezeti szennyezők).
  • A 3D PRO ALGAE® komplex, a három organikus hegyi teából készült infuzum és a hialuronsav együttes hatásával intenzíven és mélyen hidratálja a bőrt.
  • Színezett textúrája egységesíti az arcszínt, egyenletesen fed, halványan alapoz.

Water / Aqua Octocrylene f Titanium Dioxide (Nano) fButyl Methoxydibenzoylmethane f Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Ethylhexyl Salicylate f Sucrose Polystearate ti I eo I eu Sesamum Indicum (Sesame) Oil eo 3 0Cocoglycerides eo I eu Triheptanoin ti Ethylhexyl Cocoate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Silica Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Crithmum Maritimum (Sea Fennel) Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Nannochloropsis Gaditana Extract aPropolis Extract Panthenol eo I v 0 0Mica Alumina Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil eo Hydrolyzed Wheat Protein/ PVP Crosspolymer Propanediol h Triacontanyl PVP h Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Sodium Polyacrylate eo Caprylyl Glycol eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Polyhydroxystearic Acid eu Citronellyl Methylcrotonate i Bisabolol gy Ethylhexylglycerin Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract aSodium Hyaluronate h 0 0Disodium EDTA Cetyl Hydroxyethylcellulose Glycerin h 0 0Coco-Caprylate / Caprate eo Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Glyceryl Stearate Citrate eo I eu Sodium Hydroxide Hydrogenated Lecithin eu Hydroxypropyl Cyclodextrin Sodium Citrate Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract aSideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract aParfum/Fragrance i Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

KisTigris

2021. március 22.

Mintám volt belőle. A hófehér arcomra felkenve, úgy néztem ki, mint egy grillcsirke. Nagyon nagyon sötét. Beleül a ráncaimba (orr, szem alatt, homlok) és ragad. Lepúdereztem, még rosszabb lett. Nem tudom, hogy a szem környékét ki kellett volna hagyni, én úgy használtam, mint egy alapozót, mindent bekentem...és csípi a szemem, folyamatosan könnyezem. Életem első fényvédője, még kipróbálok párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

nusmanna

2021. január 29.

Mindig is szerettem volna egy magas fedésű színezett hidratáló krémet tök véletlen került a kezembe a patikában, nem is néztem utána ezen az oldalon de éreztem, hogy kell nekem :D nagyon jól tettem. Szép természetes hatás, hidratál, a szín is megfelelő kicsit ragad, de púderrel el lehet simítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

Ditti79

2020. augusztus 6.

Ez az első olyan termék,amit célzottan a fényvédelem miatt vettem nyárra az alapozó helyettesítésére,eddig nem igazán foglalkoztam ilyesmivel.Mivel nincs összehasonlítási alapom,így elfogult lehetek,de ez a krém egy CSODA.Simán kézzel viszem fel,beleütögetem szépen az arcomba és szivaccsal még viszek fel egy kicsit oda,ahova úgy érzem szükséges.Sűrű az állaga,ezért viszonylag gyorsan kell vele dolgozni,hamar "szárad".Fedése gyenge közepes,de nekem pont elég.Hidratál egész napra,de nem fényesedik át a kombinált bőröm(40 fokban azért izzad az ember lánya,de az más lapra tartozik),picit le szoktam púderezni,de anélkül is tökéletes.Olyan érzés,mintha egybeolvadna a bőrömmel,nincs maszkhatás,nem ül be a ráncokba....nem is értem,hogyan.A színnel lehet gond,ha valaki nagyon hófehér bőrű,annak sötét lehet.Egyetlen hátránya nálam,hogy gyorsan fogy,de ha az árát nézem,még mindig olcsóbb az 50 ml-s kiszerelés bármelyik 30 ml-s alapozómhoz viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Nannochloropsis Gaditana Extract, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Sucrose Polystearate, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Cocoglycerides, Ethylhexyl Cocoate, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Stearate Citrate
Emulgeálószerek: Sucrose Polystearate, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Octocrylene, Titanium Dioxide (Nano), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Sucrose Polystearate, Triheptanoin, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Citronellyl Methylcrotonate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.