Apivita

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. június 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Szabályozza a bőr zsírosságát, mattít, szalmagyopár kivonattal és 3D PRO - ALGAE szabadalommal.

• Szalmagyopár kivonat tartalma szabályozza a bőr zsírosságát és mattá varázsolja a bőrt.
  • 3D PRO ALGAE komplex és az olajfalevél kivonat kombinációjával segít megelőzni és csökkenteni a ráncokat. APIVITA innováció: a 3D PRO ALGAE komplexnek köszönhetően segít megóvni a bőr háromdimenziós rugalmas szerkezetének épségét, szilárdságát és rugalmasságát a napsugárzás káros hatásaitól, ezáltal hatásos a bőr idő előtti öregedésének fő okával a napsugárzás okozta korai bőröregedéssel szemben.
  • Formulájában antioxidánsokban és flavonoidokban gazdag görög hegyi tea három fajtájából készült infuzum helyettesíti a vizet, mely véd az oxidatív stressztől a szabadgyökök sejtkárosító hatásától, hidratál, és anti - aging hatású.
  • Nem tartalmaz: alkoholt, parabént, szilikont, ásványiolajat, propilén - glikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM - t, NM - t.

Water / Aqua Octocrylene f Titanium Dioxide (Nano) fHeptyl Undecylenate eoCocoglycerides eo I eu Ethylhexyl Salicylate f Butyl Methoxydibenzoylmethane f Triheptanoin ti Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sesamum Indicum (Sesame) Oil eo 3 0Mica Hydrogenated Olive Oil Glyceryl Stearate Citrate eo I eu Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Helichrysum Italicum (Everlasting) Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Nannochloropsis Gaditana Extract aOlea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Propolis Extract Panthenol eo I v 0 0Alumina Honey h Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil eo Hydrolyzed Wheat Protein/ PVP Crosspolymer Propanediol h Triacontanyl PVP h Phenoxyethanol ta Silica Xanthan Gum ti I eu Sodium Polyacrylate eo Caprylyl Glycol eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Polyhydroxystearic Acid eu Citronellyl Methylcrotonate i Bisabolol gy Glycerin h 0 0Ethylhexylglycerin Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract aSodium Hyaluronate h 0 0Talc 1 0Disodium EDTA Cetyl Hydroxyethylcellulose Sodium Hydroxide Lauroyl Lysine Hydrogenated Lecithin eu Hydroxypropyl Cyclodextrin Sodium Citrate Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract aSideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract aParfum/Fragrance i Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

Ár: 4200Ft(+postaktsg.postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: 1-szer kipróbált, vadi új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta

Annus

2020. szeptember 5.

Akciósan rendeltem a netről, mert kíváncsi voltam a márkára. Sűrű állaga van, olyasmi mint egy alapozó. Legjobb kézzel felvinni úgy nem lesz foltos. Szép egységes arcbőrt ad. Nekem ez színben jobban tetszik mint PC színezett fényvédője. Nem mellesleg árban is barátibb. Kicsit jobban átfénylik mint amit korábban használtam, de púderrel ez is orvosolható. Ez legalább nem sápaszt.
Ha elfogy biztos újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Ha elfogy biztos újra fogom vásárolni.

Emimo

Korcsoport: >54
2020. július 12.

Én is most vettem először Apivitát, és tényleg, ahogyan mások is írják, remek napvédő. Igaz, nekem 50 faktoros van, a színezése kitűnő, szépen egységesíti a bőrt, kellemes érzés, nem súlyos, nem maszkos. Volt más márkából is színezett napvédőm, ez mindegyiknél jobbnak bizonyult!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 12.

Fridus0807

2020. július 1.

Nekem nagyon tetszik a végeredmény amit az arcommal művel 😊 nagyon szép természetes színt ad. Nem zsírosít, egységes fedést ad. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Hplusz

2020. február 28.

A tökéletes színezett fényvédős arckrémem, mely bb krémnek is megfelel. Nem zsírosít, kézzel is fel tudom aplikálni, nem sötét az arcszínemhez, illatosított, de még elviselhető számomra. Nagyon szép összhatást nyújt, biztos hogy újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

lorafair22

2019. július 23.

Èn most pròbàltam elôször az Apivita termèkeit, de nagyon szimpatikusak lettek. Tetszenek az összetevök is ès tènyleg teszik a dolgukak, kellemes a bôrnek :) Èn most nyaralàsra hoztam magammal ebbôl a napozòs arckrèmbôl egy mintatermèket, erôs napon, tengernèl tesztelve: 5*, az arcom nem ègett le, sôt olyan finom puha lett! fogok mèg ebbôl venni az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Nannochloropsis Gaditana Extract, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Honey, Propanediol, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Heptyl Undecylenate, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Olea Europaea (Olive) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Panthenol, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Octocrylene, Titanium Dioxide (Nano), Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Tisztítószerek: Triheptanoin, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Citronellyl Methylcrotonate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.