Artdeco

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aszparágusz, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Luxus ajakrúzs elegáns kiszerelésben. Egyedülállóan könnyű textúra. Puha és figyelemfelkeltően selymes felszínt varázsol az ajak felszínére. A Maxi Lip™ optikailag teltebbé varázsolja az ajkat. Az E-vitaminnak és a pantenolnak köszönhetően ápoló hatású.

Artdeco High Performance Ajakrúzs 762 Mat Grape Juice
Ár: 1500.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó küldeményként +750.-
Artdeco High Performance Ajakrúzsok 505,539 árnyalatban
Ár: 1000 Ft/db+posta , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás:Foxposttal vagy ajánlott postán maradó küldeményként. Fizetés:előreutalással.

Makk Zsuzsó

2018. február 15.

Nekem még egy régebbi, fekete fémtokos, talán jubileumi(?) kiadás van meg, 435, világos narancs, elsőre kicsit vadnak tűnő árnyalatban. Elképesztően vidám szín, nagyon napsugaras hangulatú, üde sminkeket lehet vele csinálni. Nekem tartós, irtó pigmentált, aláhidratálva nem szárít, pedig matt. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Eszter33

2018. február 10.

Többet vártam tőle, sokáig hezitáltam hogy adjak e ennyi pénzt egy rúzsért. 5000 felett volt Müllerben. A tokja valóban igényes és biztonságosan rákattan, így tuti hogy nem tud lejönni róla a neszeszerben. A színe jó (451 egy halvány csillogós szín ) de szerintem nem eléggé krémes , nem hidratál eléggé. El fogom használni de nem veszek többet ennyiért rúzst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

senskin

2017. május 14.

Joy napok alkalmával végre sikerült szert tennem egy 469 (Rose Quartz) rúzsra.
Szép természetes, nem csillogós. Éppen annyira fényes, amilyennek vártam.
Nagyon hajaz a doboza a Lancome csomagolásokra, de jól áll neki.
Elegáns ez a rúzs, az ezüstös tokja pedig telitalálat. Egyetlen hátránya, hogy én kevésbé " vastag" rúzst vártam, így még keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Joy napok alkalmával végre sikerült szert tennem egy 469 (Rose Quartz) rúzsra.
Szép természetes, nem csillogós. Éppen annyira fényes, amilyennek vártam.
Nagyon hajaz a doboza a Lancome csomagolásokra, de jól áll neki.

Rekakova

2017. február 1.

Imádom ezt a rúzst, nem szárít, egyenletesen kopik es viszonylag tartós. És ami a legjobb az egészben, hogy szinte dupla akkorának érzem az ajkaim tőle -még ha a valóságban nem is így van- szóval egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kissveraa

2016. október 3.

Imádom a tokját, rendkívül strapabíró, szép. Az állaga és tartóssága is öt csillagos- egy dologgal van bajom: nekem nagyon nagyon metál. A bolti fényeknél még nem tűnt olyan drasztikusnak, de nappali fénynél mintha C3PO-t húztam volna a számra. Annyi sok pozitív vélemény van, hogy muszáj leszek egy másik színt is kipróbálni hátha csak én nyúltam mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

beauty7

2015. december 25.

Rúzsokkal mindig se veled se nélküled kapcsolatom volt. Mindegyik vagy szárított vagy nem volt elég tartós stb de közben imádom az erős színeket, és el sem tudom képzelni, hogy a mindennapi sminkemben ne szerepeljen valami ajakszínező. És most végre megtaláltam a tökéletes megoldást, e rúzst formájában! A 465-ös árnyalat elképesztően boldog tulajdonosa vagyok :) Alá kenek szőlőzsírt hiszen ajakápolás nélkül egyik rúzs sem mutat úgy. Simán kibír evést, ivást, mindent. Persze alma evést nem, de ennyi kockázat még belefér :) egyenletesen, szépen kopik, nem szárít, és a színéért odavagyok! Sötét vörös, bordós színe van ami 100%-ig az én színem :) És az csak plussz, hogy valóban jóval teltebbnek látszik tőle az ajkam! Egyszerűen tökéletes :)

Beszereztem alkalmakra egy erőteljesebb színt, a 426-ost. Ha lehet ez még tartósabb! És ugyan olyan gyönyörű, mesés szín! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 25.

x

2015. november 20.

Elegáns, stramm csomagolás, csodás krémes állag és mesebeli vörös szín. :) Ez a 499-es árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Lena800805

2015. április 21.

A 430-as árnyalat van meg, gyönyörű sötét piros, már-már bordó. Tartós, nem szárít, és a csomagolása is nagyon igényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

lide81

2014. augusztus 30.

Nekem a 431-es gyönyörű narancsos árnyalat van meg, minőségi darab, a csillámos hatás miatt alkalmanként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Percoon

2013. szeptember 20.

A 498-as árnyalat van meg, szuper jól záródó, elegáns csomagolása van. Az illata finom, állaga bársonyos krémes, nálam nem a legtartósabb, de ez a legtöbb rúzsra elmondható, egy-két ivást még bír, de utána, nem sok marad rajtam. Ettől függetlenül szeretem használni nagyon, minőségi kis darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Panthenol, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0