Artdeco

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. október 19.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Kiszerelés: 4 g

A rúzsban lévő színezékek (Mica összetevőtől) színenként változhatnak!

rocksolya

2017. szeptember 24.

Nr. 134-es van nekem, imádom a színét. Nagyon szép. Sajnos nem túl tartós a rúzs, de hordható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

czetterjuli

2016. október 17.

Egy őszi My Little Box-ban volt a 29 Black Cherry Queen. Nem az a szín, ami azelőtt elkapta volna a tekintetem ha meglátom, de ó az előítéletek! Csodaszép, igazi őszi varázslatos árnyalat, amit eddig majdnem minden nap használtam, de csak egyszer teljes készültségben (csak egyszer adódott alkalmam). Ahogy hétköznap használom: ajakápoló után egy kicsit az ajkaimra ütögetek, és egy gyönyörű lilás-bordós árnyalatot kapok, ami mégis alkalmas munkahelyen való viselésre.
A rúzs amúgy eddig a legselymesebb, amit valaha használtam, csakúgy siklik az ajkakon. DE! Mivel ez egy nagyon sötét szín, a száraz részeken nem mutat jól, de az ajkak radírozásával orvosolni lehet a helyzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Roxuska

2016. május 7.

Nekem nagy csalódás volt. :( Ugyanis a Müllerben első látásra beleszerettem. Nagyon megtetszett a színe, jó volt a fedése és az, hogy matt az már csak ráadás volt, így megvettem. Aztán mikor már elkezdtem használni, akkor szembesülnöm kellett azzal, hogy nagyon hamar lekopik annyira, mintha semmi nem is lett volna a számon. Mivel a színébe még mindig szerelmes vagyok ezért használom, de tudom, hogy úgy is csak rövid ideig lesz rajtam miután felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

Sarahann

2016. február 25.

Nekem nem volt tartós, nem tudtam megszeretni, a pigmentáltsága sem túl jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Nekem nem volt tartós, nem tudtam megszeretni, a pigmentáltsága sem túl jó...

Oraculum

2015. szeptember 16.

A képen látható 41-es árnyalat van meg, nagyon jó krémes állagú, nem szárít, hideg szaténfényű, elegáns, igazi őszi szín, fedése és tartóssága gyenge, hamar kopik, de szerethető, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

lauran

2014. december 3.

UD: a 31-es árnyalat boldog tulajdonosa lettem. A 42-estől viszont megválnék, igen baráti áron :)

A 42-es lilásbordó boldog tulajdonosa vagyok. Potomáron rendeltem a Hydra Lip Color család egyik tagjával egyetemben, és egyelőre elégedett vagyok, bár gyanítható, hogy szárítani fog - ezt azonban én ki szoktam védeni ajakápolóval. Kreol bőrű, telt ajkú vagyok, és ehhez a kombóhoz elég nehezen találok árnyalatokat, amelyek életre keltsék sötét szemeimet. Télen a matt burgundikat kedvelem, nyárra picivel több lilás beütést, illetve több csillámot szeretek. Igy esett a választásom az Artdeco eme rúzsára, amit vakon, illetve csak online képek alapján rendeltem. És úgy tűnik, bátraké a szerencse :)
A rúzs erősen pigmentált, egy húzással is szép a finise, igazából nincs is szükség többre. Nagyon enyhén csillog, szinte észrevehetetlenül - tehát ha valaki ódzkodik a csillámoktól, itt nem kell félnie, a csillogás szinte csak a szép finist garantálja. Ajakápoló hiányában kissé kiemeli az ajkak ráncait, ez idősebb hölgyeknél nem lehet túl előnyös, nekem egyelőre ezzel nincs problémám. Az iváspróbát jól állja, az evés után enyhén kell csupán igazítani, szóval egy ebéd után nem kell úgy kinéznünk, mint egy előtte-utána fényképen. Egyelőre tehát 5 pont, és alig várom, kipróbáljak más színeket is, mert az állag nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Powderpuff Girl

2014. június 10.

115-ös árnyalat, Pixiebox-szal érkezett. Érdekes, mert magamnak biztos, hogy nem egy ilyen erős vörös és narancs közötti színt választottam volna, de így legalább kipróbálhatom. Még barátkozunk a színnel egymással, talán nyáron, ha lebarnulok jobban fog állni. A csomagolása nagyon ízléses és minőségi, persze art deco stílusban. Kicsit krémesebb, nem nagyon pigmentált, de eléggé élénk színű, így jól fed. Mindenképpen akarok mellé szájkontúrt venni, mert folyamatosan az az érzésem, hogy el fog kenődni. Sajnos a számat ez is szárítja, előtte mindenképpen használnom kell ajakápolót. Tartóssága miatt vonok le csak 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

necra

2014. június 5.

A pixitől a 115-ös vöröset kaptam. Nem túl erős a fedése és még nekem egy picit fura, hiszen max szájfényezek, ez pedig VÖRÖS, de nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

hf

2014. március 19.

A gyönyörű, 31 -es árnyalat tulajdonosaként tudok mesélni a termékről egyet s mást.
Kedvelem a sötét tónusú rúzsokat, így ez a példány rögtön felkeltette az érdeklődésemet. A boltban abszolút pozitív tapasztalatokat szereztem a termékkel kapcsolatban, így nem gondolkodtam sokáig, megvettem.
A csomagolás gyönyörű: komoly, hűvös, és igen: súlyos! Ehhez képest a legtöbb rúzs zörgős műanyagnak tűnik. A szín nagyon tetszetős, ahogy a mattság is. Az állag, a forma praktikus; kis utólagos igazítással a tubusból is gyönyörűen felkenhető az ajkakra - és ott is marad, nem csúszkál-mászkál az arc egyéb területeire. A rúzs illata különös, de semmiképp sem a szó negatív értelmében. Azonban a termék kellemtlen íze nagy szépséghiba: még sosem ettem kátrányos sültkrumplit, ám az Artdeco gondoskodott arról, hogy megtapasztaljam, milyen is az... Csak emiatt vonok le egy csillagot, egyébként nagyon tetszetős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

Zsazsaci

2014. január 17.

126-os, hideg vörös árnyalatom van. Örülök,hogy ennek már új csomagolása van, ami azt jelenti, hogy nem keverhető a többi artdeco termékkel, csíkok futnak körbe rajta.
Nem próbáltam ki az üzletben, így kíváncsi voltam, mit tud. A tónusa miatt agyon szépen mutat az ajkakon, nem sárgítja a fogakat. Nekem a tartóssága is bevált, mert többszöri ivást és egy evést is bírt. Természetesen nem maradt fent teljes egészében, de a színét, formáját tartotta, nem futott ki a száj körüli ráncokba sem. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lanolin, Lanolin Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Paraffin, Isopropyl Myristate, Diisostearyl Malate, Cetyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Cetyl Ricinoleate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 30 / CI 73360, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, BHA, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0