Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2013. január 23.

Könnyen használható, az ecsettel tökéletes vonalat húzhat. Mély és tartós színe kiemeli a szemek kontúrját. Egyedülálló bioaktív összetétele elősegíti a szempillák egészséges növekedését: biotin, aminosavak és actipeptidek kondicionálják a szempillákat, miközben rugalmassá teszik őket. Szempillái élvezik az intenzív ápolás, védelem és táplálás minden előnyét.

bora27

2017. április 24.

Naponta használok tust és eddig az egyetlen szemhéj tus, amit az 5. próbálkozás után kidobtam, annyira felbosszantott. Borzasztó vékony az ecset része, össze vissza maszatol, nem szárad, képtelenség szép vonalat húzni vele. Még a legolcsóbb, leggagyibb tussal is jobban lehet dolgozni. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

dandy

2016. március 3.

Utoljára tizenévesen használtam tust, ami nem most volt :D Valahogy nem éreztem szükségét...de most csere útján került hozzám ez. Nem tudom, hogy milyennek kell lennie a jó tusnak, de leírom ez milyen: vékony az ecset így ezzel könnyű vonalat húzni ami nem túl vékony és nem is vastag, nekem pont megfelelő, nagyon szép erőteljes fekete szín, gyorsan megszárad és egész nap ott marad, nem potyog és nem maszatolódik el. Mindennap biztos nem fogom használni, de ha drámaibb hatást akarok elérni, majd bevetem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

encicsipke

2015. április 28.

Borzalmas termék! Az ecsetével lehetetlen szép tusvonalat húzni, mert annyira vékony hogy alig látszik belőle valami...próbáltam több technikát alkalmazni a használatára, de semmi sem használt. Alig akart megszáradni valamint könnyen maszatolódott. Hatalmas csalódás, soha többet kategória!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Moszatka

2015. április 21.

Abszolút kedvenc szemhéjtus! Kicsit várni kell a száradásával, de cserébe nagyon tartós, bármelyik végigbulizott éjszaka után hazaérve azt tapasztaltam, hogy meg sem moccant. Nappali használat során a nyári hőségtől a téli hidegig mindent bírt, nem maszatolódik el. Az ecsete nagyon jól használható, vékony és rugalmas, a festék szép fekete, kellően pigmentált. Nem csípi a szemem, nem könnyezek tőle. Az ígért szempillanövesztő hatás elmarad, de ezt leszámítva tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

MimiRose

2014. március 10.

Egyetlen problémám vele, hogy baromi lassan szárad:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Egyetlen problémám vele, hogy baromi lassan szárad:(

Odrienn

2013. november 9.

Ez volt életem első 'rendes' szemhéjtusa.Rengeteget gyakoroltam vele (régi szép emlékek :)),könnyen kezelhető volt,szerettem az ecsetét,és könnyű volt lemosni.Aztán csak gyűltek a szemhéjtusok,ez meg elfelejtődött.Amikor nemrég újra elővettem,nagyot csalódtam benne.Mivel már volt több összehasonlítási alapom,láttam hogy ez gyengusabb minőségű,mint a többi.Nem fedett rendesen,többször át kellett mennem a vonalon,ráadásul nagyon lassan száradt (ezt mondjuk az elején is észrevettem).Gyakorlásnak nagyon jó volt,csak sajnos drága (én kis naív azt hittem akkor,hogy a drágább a jobb...).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

k.dorika

2013. július 1.

Tartós, sokáig tart a kis kiszerelés ellenére. Én azért próbáltam ki, mivel érzékeny a szemem. Gondoltam egy ilyen komolyabb, nem 500 Ft -os sminkcucc biztos nem gyilkolja szét a szemem. Így is lett! Nem csíp, nem könnyezem tőle, pedig nem kimondottan érzékeny szemre való. A reggel húzott tusvonal estig kitart. Szívem szerint adnék neki 5 csillagot, DE: amire valójában hirdetik - szempillanövesztés elősegítése, na erre semmit nem ér, valamint elég húzós az ára is, emiatt mínusz 1 csillag. Viszont ha elfogy biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

lexx

2013. június 14.

Amikor én vettem meg, arany színű volt a csomagolása. Nekem egy hatalmas csalódás, pénzkidobás volt a javában, pedig több mint 2000 Ft volt amikor én vettem a Rossmannban. Egyben lejött szó szerint a csík amit húztam vele mint egy felragaszható matrica. HATALMAS CSALÓDÁS. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Criszty

2013. május 7.

Nagy kedvencem! Régóta használom és mint az előttem szóló is mondta, sokáig kitart. Talán egy éve használom ugyan azt a tubust belőle (pedig naponta használom). Gyönyörű a színe, nem kopik, nem maszatolódik, nem repedezik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

ST

2013. február 2.

Nem tudok felhozni ellene semmit. Olyan régóta tart, hogy már nem is emlékszem az árára. Klasszikus ecsete van, nekem ez a típus vált be leginkább. Egy rétegben is szép sötét vonalat húz, de könnyen építhető is. A tartósságával sincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Biotin

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.