Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2013-as Australian Gold krémújdonság

A Good Line termékcsalád tagja. 18x bronzosító, Tyrosine-nal, koffeinnel, és kendermag olajjal. Feszesít, energetizál és javítja a bőr textúráját.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Tartós barnaságot eredményez, fantasztikus illattal vegyítve. Nem hagy csíkokat, foltokat. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

lalavica

2016. január 20.

Jó kis termék, ezzel még az én sápadt bőrkémet is szép barnára fogta szoli, az illata valami isteni, így szoli után is kellemes illata lesz az embernek, nem ragad, teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

yasmine1122

2014. szeptember 18.

Szerettem ezt a krémet, bár idáig amit próbáltam Aus. Gold-ból mindegyik bevált, kivéve a Hardcore Black. Jobban barnultam tőle (ebben azért a 18x-os bronzosító is segít) és nem száradt ki a bőröm, valamint a barnaság is tartósabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Ginabebi

2014. április 17.

Most éppen ez van. Párom miatt főként. Ő keni állandóan magát szolikrémekkel. Ára kedvező, illata teljesen korrekt, legalább nem szárad ki az ember bőre, és nem lesz tipikus szoliszaga. Dolgoztam szoliban, én ezért nem hiszek már bennük, krémmel sem lettem barnább, mint nélküle soha. Persze mindenki más, ez csak az én személyes véleményem, bár nekem sosem volt hófehér bőröm. mindenesetre az illata finom! Én ha használtam, inkább ezért tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.