Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Korpásodás elleni, fejbőrnyugtató balzsam Az egészséges fejbőr eredménye a gyönyörű haj. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, táplál és hidratál. Enyhíti a bőrirritációt. Segít felszívni a felesleges olajat és visszaállítani a fejbőr megfelelő működését.

Marcsus

2014. március 28.

A korpásodás elleni samponjával használtam, ami már régen elfogyott, de ez a pakolás komolyan mondom, majdhogynem egy évig is elég. Én sampon-balzsi után 10 percre szoktam feltenni, a hajtövekre nem, inkább a hosszára és a végekre, és utána érezhetően puhább, hidratáltabb a hajam. Az illata csillagos ötös. A korpásodást sajnos nem állítja meg teljes mértékben, inkább csak az addig eltelt időt tolja ki, de már ez is valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

vivuss87

2013. május 2.

Nagyon megörültem, mikor olvastam itt róla, hogy mentolos, mivel ezt a katalógusban nem írják. Régóta keresek egy olyan pakolást, ami mentolos, de nem szárítja a hajat. A Tigi Treat me right-ot sajnos már nem gyártják:,( Nem mondanám korpásnak a hajam, 1x-1x bőrdarabkák előfordulnak, de mivel zsírosodásra hajlamos a hajam, nagyon jól jön a hűsítő mentolosság. Nos fejbőrbe masszíroztam, hajmosás után, pár perc elteltével éreztem is a frissítő érzést:) (a hajvégekre nem kentem) Nem olyan intenzíven, de még sokáig megmaradt szárítás után is, a friss érzés. Biztos, hogy újra veszem, mert nyáron imádom ezeket, és néha télen is jól jön. Az ára meg akciósan verhetetlen. Az illata, tipikus avon hajápoló illat. Nálam 5-ös. Remélem az is marad:) Én szemcséket nem találtam benne, hiába kerestem:)

3. használatra sikerült felfedeznem benne a kis szemcséket:) jobb későn, mint soha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

surreal_brain

2013. március 24.

Elso hasznalat utan no korpa, apolja a fejbort, nem irrital sot felpezsditi a fejbort :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

agi.greendaygirl

2013. január 12.

nekem nem korpásodik a hajam, szóval ilyen oldalról nem tudok nyilatkozni róla, én a fejbőrnyugató hatása miatt vettem meg, kíváncsi voltam rá. sosem használtam ez előtt még fejbőrre való pakolást. Érezni benne a mentolt, hűsíti a fejbőrt ami nyáron sztem nagyon jó érzés lehet. tényleg nyugtatja a bőrt, jó érzés használni. ilyen apró kis szemcsék is vannak benne amik elképzelésem szerint valamiféle radírozó funkciót tölthetnek be. Nem tudom, hogy korpás fejbőrön mit produkálna, szerintem jó lehet arra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.