Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kaminoai, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes BB krém, mely búza- és teafakivonattal segít egyenletesebbé tenni a bőr tónusát.

• elfedi a bőrhibákat
  • kezeli a pattanásokat, csökkenti azok méretét és kinézetét
  • segít megelőzni az új pattanások kialakulását

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: tenagi
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost/más csomagküldő szolgálat is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.

Bearbunny

2020. július 14.

Sokáig használtam, elhasználtam belőle 2-3 tubussal is, de nem fogom újravenni. Jól fed igazából, a bőrömnek kicsit sötét és nagyon szárít, kiemeli a száraz részeket, hiába hidratálok alá. Igazából nem túl jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

szabofannika0215

2019. november 26.

Nagyon-nagyon szeretem, persze nincs tökéletes fedése, de nem is alapozónak készült. Egyenletes színű lesz tőle az arcbőröm, a medium árnyalattal meg természetesen lehet bronzosítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

jnrita95

2019. november 12.

Sokáig használtam a régi csomagolásos verziót, imádtam. Nem volt nagy fedése, de pont elég volt. Ez az új csomagolás biztos új összetevőket tartalmaz mert fullra kihozta a pattanásaimat... nem lesz újravevős így már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

fokyandi

2019. július 12.

Nekem szépen egységesíti a bőrszínt, kicsit jobban fed, mint a Nutra Effects BB krém. Mattít, nem szárít, mondjuk én teszek alá hidratáló szérumot. Sminkelni is tudok rá, ha kell, nem gyűlik össze a ráncokban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Nikki1202

2019. május 28.

Borzalom. Kinyomom, elkezdem felkenni az arcomra már meg is száradt,nem lehet normálisan eldolgozni, baromira szárítja a bőrt, a fedése nem ér semmit, direkt rákerestem erre a termékre,hogy lehúzhassam, a legnagyobb pénzkidobás volt amit valaha elkövettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Amyle

2019. március 28.

Meg örültem, hogy olaj mentes BB krém végre! De sajnos csalódás volt, nehézkes eloszlatni és par óra után elkezd le pörögni az arcomról. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Nikibbc

2019. január 2.

Jól fed, matt, nem nehéz, nem hagy zsíros érzést. Az eldolgozhatóságát illetően megoszló véleményeket olvastam, az én tapasztalatom, hogy megfelelő fénynél teljesen jól eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

norcsoo

2018. november 20.

Nagyon bevált! Vékonyan, szépen el lehet dolgozni, nem ragad és nem ül ki az arcra. Meglepően jó a fedése, felér egy közepes fedésű alapozóéval, de mégsem olyan nehéz az arcnak, nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Bububaba

2018. október 28.

Nagyon bevált! Tényleg kezeli a pattanásokat, csökkenti a méretüket, és megelőzi az új pattanásokat. Ha reggel akad egy kisebb dudor ami még nem "érett" meg, felkenem ezt és délutánra már ott sincs. A tartóssága nem a legjobb, de nálam ez nem szempont. Könnyű, krémes állagú, tud alatti lélegezni a bőröm. Az eldolgozása nagyon egyszerű, kézzel is szép eredményt lehet kapni. A száraz részeket sajnos kiemeli,de könnyen lehet orvosolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Lia12

2018. október 7.

Nekem nem jött be. A világosabb színt rendeltem, az árnyalattal nem is volt gond, viszont az állaga... nem vagyok profi sminkes de ezt különösen nehéz volt úgy eldolgozni hogy ne legyen csíkos vagy foltos az arcom. Miután ez sikerül nem vészes egyébként a kinézete, de sokkal tartósabb és jobb BB krémet is használtam már az Avontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.