Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Nimir-ra, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon Olajmentes, színezett hidratáló krém könnyed, színezett formulája szalicilsavat és zöld tea kivonatot tartalmaz, melyek segítenek csökkenteni a bőrhibák láthatóságát, a pattanások pirosságát, segítenek megakadályozni az újabb pattanások kialakulását és üde kinézetű, matt arcbőrt biztosítanak hosszú órákon keresztül. Hipoallergén, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Fairy24

2018. november 2.

pozitívumok: ad egy finom fedést főleg a kisebb bőrhibákat tünteti el (nem alapozó, így nem is várom tőle azt, hogy alapozzon); hidratál (nem egy hidratáló krém, így nem is vártam tőle azt, mint egy hidratálótól); egész nap tart; könnyű felvinni és gyorsan beszívódik, jól illik a színe a sárgásabb bőrárnyalatomhoz.
negatívumok: nem ad matt hatást, főleg nyáron estére már szépen fénylik tőle a bőröm; nem segít megakadályozni az újabb pattanások kialakulását, sőt kisebb pattanások időnként (főleg nyáron) kijönnek tőle.
Inkább hidegebb időben használom, és a BB krémek között nekem (zsíros és pattanásra hajlamos a bőröm) az egyik legjobb, még a negatívumok ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

hrrr

2018. április 29.

Nekem tetszett a termék. Amikor nem volt szükségem erőteljesebb alapozásra (pl nyári lebarnulás után) olyankor alapozó helyett ezt használtam, és nagyon tetszett a textúrája, kellemes érzést nyújtott az arcomon, nem okozott pattanásokat, és fedni is fedett valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

kervivena

2017. december 26.

Értem én, hogy ez egy hidratáló krém, szóval nem vártam volna tőle csodás és nem tekintettem rá, mint alapozóra, de ha már olajmentes, akkor azt a kifényesedést ne nyújtotta volna. Nekem nagyon zsíros hatást nyújtott, ami miatt nem vásárolom újra a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Piscinke

2017. december 15.

Nagyon bejön! A fedése nyilván nem egyenértékű egy alapozóéval, nagyobb bőrhibákra kell azért még korrektor is. De halványítja a bőrhibákat, és nagyon jó az állaga. Én sima hidratálóval szoktam előtte "alapozni" (Nivea problémás bőrre), és arra kenem ezt, és még estére is egészen matt az arcom. Külön tetszik - és emiatt is esett rá a választásom - hogy NINCS benne fényvédő; én még nyáron is igen ritkán kenek olyat, nemhogy télen, ködben: szerintem ilyenkor (és arra a célra, hogy valaki elsétál benne a villamostól az irodáig) csak egy totál felesleges - és talán káros adalék, ami jól kiszűri a D-vitamint is, meg ilyenek...remélem, nem állnak be a birkák közé, nem szeretném, ha valaki kitalálná, hogy na jóóóó, akkor ebbe is teszünk.
Szóval, hajrá, AVON, és ne változtassatok rajta, tök jó így!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Szóval, hajrá, AVON, és ne változtassatok rajta, tök jó így!!!

zsokaszabo

2017. július 18.

Többször újrarendeltem, nagyon szeretem <3 Amikor szebb a bőröm és csak éppen szeretnék egy minimális fedést az arcomon, ami még jót is tesz a bőrömnek, ezt használom. Hidratáló krémet, és fényvédő krémet lehet használni alá nyugodtan, csak meg kell várni hogy ezeket rendesen beszívja a bőr. Nekem kicsit nehéz volt megtanulni bánni vele, de amint sikerült nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Orchid

2017. május 26.

Amikor az Essence régi színezett hidratálóját kivonták a forgalomból, akkor esett rá a választásom, bár közel sem szerettem meg annyira, mint azt. Elég világos a bőröm, ugyanakkor meglehetősen problémás és gyakran pirosodik ki, így muszáj valami pattanás elleni hatóanyagnak is lenni a krémjeimben. Az első tubust teljesen el is használtam, bár a színével nem voltam maradéktalanul megelégedve, mert kicsit világosnak tűnt, de a sötétebb verzió meg túl sötét nekem. Mindenesetre szerintem színezett hidratálóhoz képest elég jó a fedése és egybeolvad a bőr színével. A bőrömet valóban nyugtatta, a pattanásokon is segített valamennyit. Pont annyira mattít, hogy ne legyen természetellenes a végeredmény, viszont az orrom mellett előfordult, hogy nagyon is szárított, pedig mindig használtam alá hidratálót. Sajnos most, hogy kicsit megsütött a nap, már tényleg nagyon világos és nincs benne fényvédő (ami huszonévesen egyáltalán nem érdekelt, de 30 felett már mások az igények). A második tubus még majdnem félig van, ősszel-télen újra elő fog kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

RT151002

2017. május 15.

Nekem bejött. Fed amennyit kell-nem tűnteni az eredeti aecbőrömet. Az alapozóktól és BB krémektől amiket eddig használtam pattanásosabb lettem mint voltam. Ettől a pattanások ugyan nem múlnak el, de legalább nem lesz tőle több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Froci

2017. április 28.

Először vásároltam ezt a terméket, de már az első használat után rettenetesen szárította az arcomat és szörnyű a fedése. Csalódás!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

vador

2017. április 19.

Eredetileg azért vettem, hogy ha utazok, ne kelljen annyi mindent magammal vinni, de hát... de, kell. :)
A fedése meglehetősen gyenge, ezt mondjuk egy eredetileg a kamasz korosztálynak szánt terméknél nem tartom hibának, ám jó tudni. A szalicil áldásos hatásai rajtam nem mutatkoztak, valószínű nincs is olyan tartományban a ph-ja, hogy igazán használjon.
Ami miatt kínlódás volt használni, az az, hogy önmagában nem hidratál, sőt, eléggé szárít, viszont ha aláhidratálok, kukacos lesz.

Ui.: Felfedeztem, hogy magában is képes kukacosodni, hogy nem tűnt fel ez eddig?! (Ugyanitt fejezném ki reményem, hogy remélem másnak se...)
Kidobtam a maradékát, csak bánatot és szomorúságot okozott volna azt a kb. ujjnyi mennyiséget is elkenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Törpy

2017. március 19.

3 napja van meg,de eddig nagyon szeretem.Az árnyalat (medium) elsőre nagyon sötétnek tűnt,de igazából nem feltűnő az eltérés.A pattanásokat szárítja,és mattítja a bőrt,úgy,hogy nem szárítja ki.Eddig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.