Avon

Ár:   1139 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• Liquid Turquoise
  • Molten Onyx

252n

2017. december 6.

Nem vagyok oda érte. Kicsit ritkának érzem a keféjét, nem festi be szépen a szempillákat. Vésztartaléknak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

DayanaComplow

2017. május 9.

Nekem a barna árnyalat van meg, és nem vagyok elájulva tőle. Egy természetesebb kis sminkhez vettem, de nekem túl folyós, híg szinte semmit sem csinál a szempilláimmal. Sokára és nehezen szárad meg, kb annyit ér mintha testápolóval kentem volna be a pilláimat. Nem venném újra, de nem is hiszem h elfogy a mostani kiszerelésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

anettvagyok

2016. július 18.

Én a barnát használom szemöldökre, arra teljesen jó, de szempillára szerintem vannak ennél milliószor jobbak, arra mást vennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

kajdinori

Korcsoport: < 18
2016. július 13.

Sziasztok! Azt kell mondjam, eh nagyon jó! 2.at vettem tegnap előtt, szépen fed, és mellékesen tényleg hosszabít! Imádom, de sajnos az ára nem kedvező, és nem is tart olyan sokáig így 4*! 13/l

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 13.

boglarka88849

2016. július 5.

Türkizes-zöldes árnyalatot rendeltem, és nagyon tetszik így a nyárra! Szinte észrevehetetlen, mégis feltűnik másoknak. Könnyed és hétköznapi, mégis valami plusszal. Sokkal jobb, mint a Brights szemspirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

Reni07

2016. május 9.

Imádom, többször újra vettem már. Egyszer véletlenűl a kéket kaptam, de az is nagyon jó. Szép pillákat csinál, most is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Démonka91

2016. április 6.

A cobaltos árnyalatot vettem, nagyon jó színű és szépen is lehet vele spirálozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Tinus554

2016. március 25.

Régebben szerettem, sokat is rendeltem belőle. Egész szép, hosszú szempillákat varázsoltam a spirállal magamnak. Az ára nagyon kedvező, nagyon megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

zonga

2016. január 27.

Szeretem. Van olyan spirálja az avonnak, ami szebb szempillát csinál, de ez jó tartós, sokáig elég, több hétig tudom használni, nem csomósodik be. Olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.

Kriszti007

2015. augusztus 24.

Ez volt az első szempillaspirál amit az Avonból rendeltem, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem kenődik el (kivéve ha sírva nevetsz --> volt rá példa, és szép fekete karikáim lettek :D ) de tényleg nagyon tartós, egész nap bírja. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.