Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló az Avon Encanto Charming EDT illattával.

abicicaaa

2020. május 27.

Hidratalo hatasa nem a legjobb, konnyed nyari testapolo normal borre. Az illata mennyei! Tokeletesen mukodik a YSL Black Opium Intense-zel, ami neve ellenere konnyed, tavaszi-nyari gyumolcsos illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.