Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

"Várd a nyarat ragyogó bőrrel a fokozatos barnaságot kölcsönző testápoló segítségével. Krémes formulája ragyogó bőrt és természetesnek ható, aranyló barnaságot kölcsönöz."

• jojobaolajjal
  • minden bőrtípusra

Vivyenn

2019. szeptember 28.

Nekem nagyon bevált. Első használat után látható a változás. Mint általában minden ilyen krémet, ezt is vékony rétegben ajánlatos felvinni a bőrre, elkerülve a foltosságot. Sajnos fogja a ruhát. Illata kellemes. Kissé folyós az állaga, ezért sem kell belőle egyszerre sok. Ára szerintem reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.