Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Ínycsiklandozó narancs és fahéj illattal
  • Nyugtatja és frissíti a fáradt lábakat
  • Hidratálja és puhítja a száraz bőrt
  • Könnyed formula, gyorsan beszívódik

Lina1105

2020. augusztus 5.

Isteni az illata, nekem teljesen karácsonyi hangulatot idéz. Hatása átlagos hidratáló. Nem csodaszer, de egynek jó. Az illata viszont annyira jól sikerült, hogy ha lesz rá lehetőség, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

annabella9203

2020. január 8.

Csodát ne várjunk tőle, egyik sem helyettesít egy jó pedikűröst. De az illata nyerő, akinek bejön a fűszeresebb narancsos illat. Mint egy finom forraltbor.. ;)
Az illata 10 pontos, a hatása 4-es kb.. jó indulattal. Alap lábápolásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Mia0602

2019. július 20.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy télen nem igényli annyira a lábam az ápolást. Az illata miatt vásároltam meg amit maximálisan hoz is. Amire télen kell (egy kis karbantartás) arra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

AngelHeart80s

2019. május 5.

Illata jó, de túl sok hatása nincs a lábamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Illata jó, de túl sok hatása nincs a lábamra.

Avonlany

2019. május 1.

Isteni illatú kis krém, kellemesen hidratál, napi használatra teljesen alkalmas. Én az egész termékcsaládot megvettem ebben az illatban nagyon nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

spavanilly

2018. december 26.

Nagyon finom illatú termék!
Közepesen hidratál, nagyon száraz tappancsokra biztosan kevés az àpoló hatása.
Én is használom kézkrémként is...
Enyhén színezett kence, de még nem tapasztaltam, hogy valamin nyomot hagyott volna.
Alkalmanként használom, nekem ez gyenguska ( sajnos)...viszont az illata( mint már említettem) fenomenális. Megvettem a szetthez illő narancsmintás zoknit ( übercuki) is, így biztos nem kenek össze vele semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Nagyon finom illatú termék!
Közepesen hidratál, nagyon száraz tappancsokra biztosan kevés az àpoló hatása.
Én is használom kézkrémként is...

off06

2018. december 17.

El kell, hogy mondjam, én kézre is használom.🙈 Egyrészt mert elmondhatatlanul isteni illata van, másrészt pedig ebben a téli hidegben tökéletes ápolást nyújt a kezeimnek. Jelenleg a kedvenc "kéz"krémem.🧡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Marcipan11

2018. november 28.

Most probáltam ki és sz illata mesés és egyből pihepuha a bőröm🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Most probáltam ki és sz illata mesés és egyből pihepuha a bőröm🥰

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)