Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Sheavajat tartalmaz. Könnyű állagú krém. Azonnali hidratálást nyújt a száraz, durva bőrnek.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Imadtam ezt a kremet.Kiprobaltam belole a levendulasat es a simat is,de kozuluk nekem a sheavajas lett a kedvencem.Kar,hogy mar nem gyartjak,meg remenykedek benne,hogy visszahozzak.Gyorsan beszivodott a borbe es puhitotta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Virvatuli

2016. október 16.

Látom, már nem gyártják, bár az Avont ismerve lehet, hogy visszahozzák még új csomagolásban. Most használom, még van egy fél dobozzal az éjjeliszekrényen. Szeretem, hogy könnyű az állaga, gyorsan beszívódik és frissít. Viszont hidratálni nem hidratál igazán, és nekem is fehér réteg marad utána a lábamon. Először rá se jöttem, hogy ettől van, mert éjszakára használom, és reggel zuhanyzás és testápolózás UTÁN néztem, hogy milyen fehér a bőröm, mintha teljesen ki lenne száradva. Újra venni biztos nem fogom, ha lesz is még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 16.

csillahox

2016. április 28.

Az első dobozt használom, de valószínűleg nem is fogok többet venni. Hatása közepes, de viszont ami nagyon nem tetszik, hogy fehér nyomot hagy a lábon, ha óvatlanul egy kicsit többet kenek belőle. A láb pici barázdáiban megül és pl. nyáron (de inkább mindig), esztétikailag borzalmas látvány!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

6vilag

2015. október 22.

Lábápolónak vettem nyár végén, de előlépett kézkrémnek. Lábam tulajdonképpen nem is száraz, ellenben a kezemet a napközbeni papírhegyek teljesen kiszárítják. Este kenem be vele, 3 napi használat után mondhatom jó kis krém ez. Nem hiszem, hogy eredeti funkcióját be fogja tölteni nálam, mivel sokkal inkább a kezeimnek van szüksége magas fokú ápolásra. Eddig jól működik, és el is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

allie

2015. szeptember 11.

Lábápolásra nekem egyáltalán nem vált be. Nincs durván kemény talpam,sőt.. de még így sem puhít egy kicsit sem rajta. Az állaga ilyen összement hab-szerű, be sem nagyon szívódik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

birdie

2014. szeptember 15.

Érdekes olvasni, hogy mennyire nem jött be pár embernek. Úgy látszik változó, hogy kinek csodaszer és kinek pénzkidobás. Nem tudom mitől függ, de nekem az előbbi. Kenegettem mindenfélével egész nyáron a lábam, de semmi nem segített. Végső elkeseredésemben rendeltem ezt meg, mert akciós volt és mert korábban voltak jó tapasztalataim Avon márkájú lábkrémmel. Megrendeltem és azóta is imádom. Nem tudom miért, de nekem már pár napon belül babatalpat varázsolt. És én is használom kézre, mert hihetetlen milyen puha lesz reggelre az is a lábammal együtt. Jó...a lábnak kell egy kis sarokreszelő kétnaponta, de kategóriákkal hatásosabb ez a kence, mint bármi amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Kátya

2013. december 2.

Nekem először nem volt szimpatikus, de nagyon bevált. Hamar beszívódik, és a használata mellett nem keményedik meg annyira a sarkam. Mondjuk 2-3 hetente szoktam sarokreszelőt használni, így a krémmel együtt mindig puha a lábam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

yoyo85

2013. június 4.

Nekem nem vált be. Este bekentem a lábam, másnap reggel öltözködés közben nézem, hogy úr isten, ennyire ki van száradva a lábam? Tiszta fehér volt. Nézem közelebbről, hát nem kiszáradva volt, hanem rászáradva a krém, de úgy, hogy alig bírtam lemosni. Rendesen rá volt ragadva. Szörnyű. Nem fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

agi.greendaygirl

2013. május 11.

az illata friss, hasonló, mint a többi foot works termék illata. Állagra habos, könnyű felkenni és bemasszírozni. Tényleg hidratál, és puhít, de valahogy nem szívódik be teljesen. Ár érték arányban jó terméknek tartom, de ha már sheás lábkrém akkor a planet spa sokkal sokkal jobb. igaz, hogy drágább, kicsit és fele annyi van benne, de megéri :) ez egy négyes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

indian holi

2012. november 7.

Szörnyű ez a termék. Más lábápoló krémekben jó az Avon, de ez kukába való. Mű shea vajas illata van és én nagyon érzem a szilikont benne amikor felkenem. Még nem dobtam, mert nem szeretek pazarolni..de ezt lehetetlen használni:-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Honey

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Narancssárga.