Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Nem maszatolódik, egybeolvad a bőr színével, hidratál és 20-as fényvédőfaktorral véd a nap káros sugarai ellen. nem tömíti el a pórusokat.

5 árnyalatban kapható

NovErke

2019. március 22.

Az ígértekhez híven, tényleg jól egybeolvad a bőröm színével - mivel neki szinte nincs is színe. De mégis van látszata, hogy alapozót használtam, a csíkos finishnek köszönhetően. Nagyon híg, nehéz eldolgozni. Életemben nem próbáltam még ki ilyen rossz alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

MissKB

2015. július 25.

Ennek az alapozónak semmi fedése nincs. Ráadásul iszonyat fényes lesz tőle az arcom, majd pár óra után konkrétan lefolyik a bőrömről, annak ellenére is, hogy többször púderezek (más alapozók esetén elég reggel egy vékony púderréteg és estig kitart). Többször tapasztaltam, hogy ha próbálok belőle kinyomni egy kicsit, akkor először csak valami olaj folyik ki, ami bemaszatolja az egész kezemet, majd után jön csak maga az alapozó és úszik ezen az olajon. Rettenetesen undorító... lehet megromlott...szóval a kukában kötött ki. Egyetlen pozitívuma a fényvédő, de így is 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Anna0310

2015. március 20.

Nem vagyok egy nagy alapozó barát, ha tudom elkerülöm a használatát, viszont, ha használni kell akkor ezt használom. Nem üt el az arcomtól és nem tűnik úgy, mintha 5 kg vakolat lenne rajtam. Szerintem jól fed és tényleg könnyű az állaga. Nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

aniko_farago

2015. február 9.

Alig fed valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Alig fed valamit.

t.evacska21

2014. október 22.

Jól illeszkedik a bőröm színéhez, viszont nem fed valami jól, és maszatolódik is. Annyiból viszont jó, hogy nem tömíti el a pórusokat. De többet nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Fanni91

2014. augusztus 16.

Nem rossz, jól fed, tényleg kellemesen könnyed. Tetszik, hogy 20-as fényvédőt tartalmaz, ami viszont nem nyerte el a tetszésemet az az illata, jobban is örülnék ha egyáltalán nem is lenne benne illatanyag, szóval nekem így egy 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

sz.noemi95

2014. június 16.

Megéri az árát,bár nekem a legvilágosabb árnyalat is picit sötét a bőrömhöz,de nem olyan feltűnően.Nagyon könnyed állagú,nem tömíti el a pórusokat,és szépen lehet vele dolgozni.Sokkal kevesebb pattanásom van,mióta ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Anyaci04

2014. április 10.

Sokat javított a bőrömön, nem tömte el a pórusokat, tényleg könnyű állagú, számomra ideális. Akciósan 900 ft körül vásároltam, meg vagyok vele elégedve. Könnyű eloszlatni, nem kelt maszk-hatást az arcomon, én szeretem, és a bőröm is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Ella

2014. március 26.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be. :( Gondoltam, hogy nem lesz nagy fedése, de hogy SEMMI?! Mondjuk ezen még túltenném magam, használnám fényvédőnek nyáron púder alá, de sajnos a bőröm sem szereti. Olyan, mintha azt mondaná: "Segítség, megfulladok!" :( Totál olyan érzés, mintha a régi Glazewear ajaklakkot kentem volna fel. Mattító alapozóval elkeverve sem változik ezen tulajdonsága. Csak azért kap tőlem kettest, mert tényleg egybeolvad a bőröm színével (vagy inkább eltűnik a színanyag?) és mert sokatoknak ennyire bejött.

Ha valakit érdekelne egyébként, akkor megválnék tőle, kétszer használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Ha valakit érdekelne egyébként, akkor megválnék tőle, kétszer használtam.

kalmaniki

2014. március 14.

A Creamy Natural árnyalatban vásároltam meg 1200 Ft-ért. Nagyon könnyed állagú (ez nálam fő szempont), olyan közepes a fedőképessége, ami számomra megfelelő, egységesíti az arcszínt, elfedi a kisebb bőrhibákat, de azért a korrektort használok a szem alatti karikák eltüntetésére. Hidratál is, nem kelt maszkhatást, illeszkedik a bőrtónushoz, a csomagolása is tetszik. Csupa pozitívumot tudok elmondani erről a termékről, így megkapja az 5-öst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, PEG-6
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.