Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

• hosszantartó hidratálást nyújt
  • a bőrt puhává varázsolja
  • tartósan illatos marad a bőröd
  • shea vajat és C-vitamint tartalmaz
  • a shea vaj hidratáló és bőrsimító hatású, míg a magyalban található C-vitamin segíti a kollagén termelését
  • az E-vitamin jól ismert antioxidáns, ami felveszi a harcot a bőr öregedése ellen

Dorothy22

2020. június 23.

Én imádom ezt is és a másik illatot is. Télen vettem de nyáron használtam csak. A csillám benne mindent visz, gyönyörű a bőröm tőle és még napbarnított hatást is kelt. Habár sajnos nem látok azóta belőle az újságban pedig újravenném bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Maniac

2020. január 15.

Bár téli testápoló, de én mégis nyáron szerettem használni az apró csillámok és a tartós illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Macskata23

2019. április 17.

Karacsonykor szerettem vna rendelni, de nem volt benne a katalogusban es azota se talalom. Pedig az egyetlen testapolo az avonbol amit szeretek es bevalt es tobbszor rendeltem mar😍. Az illata igazi teli hangulatot idez, enyhen csillamlik es a borom puhabb tole es hamar be is szivodik. Meg egy pozitiv, h az illatat orak mva is erzem a boromon. Remelem, h iden ralelek 😋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

vixy07

2019. március 12.

Kedvenc karácsonyi krémem 😁 ha megérzem az illatát, nosztalgikus hangulatba kerülök 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

HDorina

2018. december 29.

Jó illatú testápoló, nem túl édes, nem túlzó. Finom csillogást ad a bőrnek, könnyen beszívódik. Puha lesz tőle a bőr. A csillogás miatt, inkább nyárra vagy egy buliba ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Az illata nagyon tetszik, könnyen beszívódik. Viszont nem hidratál. Inkább csak azért kentem be vele magam, hogy érezzem az illatát. Aki olyan testápolót keres, amely jól hidratál, inkább ne ezt a terméket válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

ennorka

2018. január 12.

Nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy nem... :( túl édes az illata, viszont pozitívum, hogy maga a krém 2 színű és enyhén csillog, csak ezért 3* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Csutak

2017. október 17.

Tavaly rendeltem még, de most kezdtem el úgy használgatni. Tetszik az illata, nagyon finom és tartós. Tetszik az is, hogy nem ragad, puhává teszi a kezeim bőrét (mert főleg kézkrémnek használom). És imádom a benne levő csillámokat. :) Szóval csillagos ötös. <333

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

bubilany

2017. augusztus 28.

Nagyon kellemes illata van és bájosan csillog :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nagyon kellemes illata van és bájosan csillog :)

cheerface

2017. augusztus 12.

Nagyon szeretem az illatát, az állaga kicsit híg, de nekem tetszik, hogy nem olyan ragacsos és nehéz krém. Sokáig érződik utána az illat, és jól hidratál. A csillámokat nem szeretem benne, ha az nem lenne, tökéletes lenne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology