Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: rammy717, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

• hidratálja a durva tapintású, száraz bőrt is
  • gyorsan beszívódik
  • finom illatot kölcsönöz a bőrnek

Anita97

2020. január 7.

Annyira próbáltam szeretni...
Az illata hihetetlen jó, a bőr puhább lesz tőle, akciós is volt, így nem nagy kár, de alig szívódik be és hagy egy zsíros réteget a bőrön, ami engem nagyon zavar.
El használom, de újra biztos nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Annyira próbáltam szeretni...
El használom, de újra biztos nem veszem

Pecci

2019. április 30.

Anyukamtol kaptam ajándékba tavaly télen, mert valamilyen parfümöt rendelt, amelyhez ez volt ajándékba. A kipróbálás igazi meglepetésvégeredményt hozott: a rettenetesen száraz, konkrétan reszelosre feltordezett kezfejboromet (száraz, érzékeny bőr + a hideg nem túl jó kombináció) alig néhány nap alatt helyrehozta! Könnyen és gyorsan felszivodik, nem hagy maga után zsirossagot, nem csúszik tőle a kezem, tökéletesen hidratál, az illata is nagyon erős, kellemes és tartós. A kiszerelése is praktikus, mindig magamnál tudtam hordani. Amióta használom, a hidegebb időben sincs kiszaradva a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

nellory816

2018. június 28.

Ami jó benne az az, hogy hihetetlenül hamar beszívódik, akármennyit teszel a kezedre. Egy kézkrémnek ez a dolga, hogy ne hagyjon maga után foltot stb, oké, DE... ha a beszívódás után is dörzsölgetem a kezem, ilyen kis darabkákban elkezd feljönni a kézfejemről, mint a gyurma vagy nem is tudom. Ezért csak lefekvés előtt szoktam bekenni vele a kezem és nem sokat dörzsölgetni, hogy elfogyjon valahogy, de amúgy sosem venném újra. az illata sem nagy szám. Annyira vicces hogy az avon-nál semminek sincs olyan illata mint ami rá van írva, vagy ha igen, akkor nagyon szintetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

viviennoo

2018. január 14.

Akciós volt, megrendeltem. Nagyon hamar beszívja a bőröm, hagy maga után egy fura réteget, ami alatt ugyanúgy érzem a szárazságot. Cseppet sem hidratál, amit sajnálok, mert az illata nagyon kellemes. Csak ezért kap 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Lifeforce

2017. május 4.

Fantasztikusan jó az illata, feldobja az ember hangulatát.
Jól hidratál, könnyen beszívódik, de sajnos tényleg nyomot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Fantasztikusan jó az illata, feldobja az ember hangulatát.
Jól hidratál, könnyen beszívódik, de sajnos tényleg nyomot hagy a ruhán.

Echan

2017. április 5.

Nagyon jó kis krém volt. Télre tökéletes, mézes tejes illatú telt zsíros krém. Viszonylag jól felszívódik, de a teltsége miatt valóban egy picit marad utánna egy kis zsír, amit én megbocsájtok neki mert cserében a legkegyetlenebb hidegben is védi a kezem és nem hagyja, hogy a hideg kicsípje a bőrm és kiszáradjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Lisana

2017. március 14.

Sűrű, kellemes illatú krém, ami nagyon gyorsan beszívódik. A kiszerelése éppen praktikus, elfér a táska alján és bármikor előkapható. AMikor hazsnáltam, gyors megnyugvást is hozott.
Mégis úgy érzem, hogy idén télen többször kellett kennem a kezemet, és így is folyton száraz volt. Lehet, hogy függővé vált tőle a bőröm? Vagy szelesebb volt idén az idő? Egyelőre nem tudom eldönteni :/ Emiatt nem vonok le csillagot, viszont a nem túl szép összetevői miatt igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

dorikatapal00

2017. március 11.

Tényleg sűrű krém, nem szenved vele az amúgy sajnos nagyon izzadós kezem, hamar beszívódik, és nagyon kellemes illata van. Akciósan nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

haszi79

2017. február 8.

Elég sűrű krém, de a bőröm egy pillanat alatt beszívja, még akkor is, ha vastagon kenem. Az illata se tej, se méz, inkább vanília.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

pcsillu

2017. január 7.

Nem rossz, de nem is a kedvencem. Nekem túl zsíros, én személy szerint jobban szeretem a vízalapú kézkrémeket. Nagyon sokáig érezni, és nekem az a bajom vele, hogy újra és újra kicsapódik a bőrön, ami számomra egy nagyon kellemetlen érzés. Az illata sem mézes, inkább vanília-puding illatúnak nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Hidratálók: Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2