Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

orsipanka

2021. február 19.

Ugyanazt tudom elmondani, mint a samponjáról. Fantasztikus illata van, amikor beleszagolok a flakonba, viszont már akkor nem érződik, amikor öblítem a hajamat. Kár érte. Egyébként olcsó, zselés állagú és valóban könnyebben kifésülöm vele a hajamat. Hajerősítő hatást nem érzek, de egy ilyen olcsó balzsamtól nem is várok sokat, meg amúgy is nagyon erős a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

elinor666

2015. január 12.

A 2014-es változatát próbálgatom, ami sztem ugyanaz, mint ez, csak a csomagolás változott.... A színe ijesztő piros, nekem nem túl bizalomgerjesztő ez a rengeteg színezék. A hajamon nem sokat javít, emellett van valami nagyon mű illata. Már megbántam, hogy megvettem, aki próbált natúr balzsamot, az tudja, hogy ég és föld a különbség, még ha az drágább is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

-.Nikii.-

2014. július 21.

Elsőre furcsa volt a színe. Egynek elment. Állagra tényleg furcsa, zselés, de lehet vele dolgozni. Tette a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

merlyne

2014. április 24.

Nekem nagyon bejött! Nagyon puhává varázsolta a hajam és könnyen kezelhető lett. Sajnálom, hogy már nem fogom tudni újravenni. Betáraztam belőle amíg még lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

adryanne

2013. november 22.

ezt használom a sampon mellé,a kettőnek együtt még erősebb az illata,ami napokkal hajmosás után is érzősik,erősebb, szebb lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Nikita0828

2013. július 25.

Karácsony után vettem, valami potom pénzért, és nekem nagy csalódás volt. Nagyon fura állaga van, ilyen zselés valami, egyáltalán nem krémes. Az illata olyan, mint a kanalas epres gyógyszer. A polcon van, azóta is, 2szer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

karakumsivatag

2013. július 14.

Finom illata van, jó sűrű. A hatása is megfelelő. A színe nekem nagyon furcsa, olyan mintha eper fagyi lenne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 14.

Szerafin33

2013. május 4.

Kellemes csalódás volt ez számomra. Semmi jóra nem számítottam, de meglepően jól teljesített nálam. Nem sokat vártam egy Avonos hajbalzsamtól. De a hajam fényes, selymes és finom illatú lett. Nagyon meglepődtem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

melcsa26

2013. április 24.

Ha lehetne -10-et adnék rá.Ilyen rossz termékkel még nem találkoztam,az állaga egyszerűen gyomorforgató,olyan,mintha romlott lenne.....kukában landolt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 24.

tkaukal

2013. március 17.

Ajándékba kaptam. Igazából nem szoktam sampon után még hajápolót használni, és az avonos termékek sem jönnek be, de ez nagyon jó kis termék. Az illata sokáig megmarad, teszi a dolgát, jó kis balzsam ez, tényleg mintha más lenne a hajam tőle. Eddig ez a legjobb balzsam amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Honey

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)