Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Ildibildi, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Az Avon Amazonian Treasures kéz- és lábápoló krém puha és hidratált érzetet biztosít. Hidratáló formulája segít simábbá tenni a száraz, kicserepesedett sarok és könyök bőrét, azonnali hidratált érzetet biztosít, simábbá teszi a száraz bőrt, puhábbá teszi a bőrkeményedéseket, segít javítani a beszakadozó körömágybőr állapotán. Használata: vidd fel a száraz bőrfelületekre.

Brazil acai pálmát és amora bogyót tartalmaz.

hnapsi

2020. június 21.

Nagyon szerettem, bár nem ápolt különösen jól. (Mondjuk az én kezeimre semmi sem használt) Imádtam az illatát és az állagát is. Ajándékba kaptam, mire újravettem volna már nem lehetett kapni sajnos :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

dorottyacs

2019. augusztus 7.

Imádom! Illata elég intenzív, engem ezzel is nagyon megfogott, szerintem kellemes. Hidratálása pedig első osztályú!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Tényleg nagyon jól hidratál, elég egy kevés is belőle
Az illata viszont nem igazán tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

Tényleg nagyon jól hidratál, elég egy kevés is belőle
Az illata viszont nem igazán tetszik

kirabauer24

2019. február 17.

Eleinte szerettem, akkor még nagyon tetszett az illata. Egy ideig nem használtam, de idén télen újra elővettem. Most zavaróvá vált az illata, és egyre ritkábban használtam. Mindjárt elfogy, és igazából a hatásával elégedett vagyok, mert néha csodákat tett, de többször nem vennék ilyet (ajándékba is kaptam, szóval nem sajnálom..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

lilaszilva

2019. január 30.

Nagyon régről ástam elő a fiókomból, de most télire gondoltam újra megpróbálkozom vele.
Mivel elég nehéz krém, vagy csak picit lehet belőle felvinni, hogy be is szívódjon, vagy este használom. Az illata iszonyú erős, számomra egy sárkánygyümölcs ízű fagylalthoz hasonlít és a színe is visszataszító (zöldeskék), de a hatása amúgy rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

martuska83

2018. szeptember 6.

Nálam sokat nem ért, nem lett tőle jobb a lában vagy puhább. Az illatát és a lila színét szerettem. Viszont egy idő után - nem első, hanem sokadik használat- égetően viszketett a talpam tőle, le kellett mossam. Így a kukában landolt többszöri próbálkozás befejezéseként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

zsofi207

2018. augusztus 23.

Én kifejezetten imádom az illatát! Kézkrémnek használom, jól beszívódik, de valóban egy kicsit nehezebb krém, viszont cserébe pihe-puha bőrt varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

doranyilas

2018. július 30.

Nagyon szaraz a kezem foleg telen. Kiprobaltam es meg voltam elegedve vele. 5 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

dandelion

2018. február 1.

Lábkrémnek használtam, a kezemen nem próbáltam ki. Rendszeres használata mellett nem szárad ki a talpamon és a sarkamon a bőröm. Csak éjszakai használatra ajánlom, mert nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Zsozs

2017. december 20.

Egyetlen negatívuma számomra, hogy nehehen szívódik be ezért inkább éjszaka használom. Ezen kívül én csak jókat tudok róla mondani..az illatát imádom, szerintem kellően hidratál is. Én ajándékba kaptam anno, lehet magamtól nem adnék ki ennyit érte, mivel van olcsóbb kategóriában is jó kézkrém az Avonnál.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.