Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Ildibildi, Módosítva: 2016. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Az Avon Amazonian Treasures tápláló hajpakolás segít visszaállítani a haj természetes fényét, hidratál és táplál egy lépésben. Fantasztikusan kompenzálja a perzselő napsugarak hajra kifejtett káros hatását. Hidratáló és tápláló összetevői puha és selymesen sima tapintásúvá varázsolják hajkoronádat. A haj természetes fénye újra tündököl, így egészségesebb kinézetet kap. Könnyebben kifésülhetővé és kezelhetőbbé válik a frizura, a kócolódást is szinte elfelejtheted.

Brazil acai pálmát és amora bogyót tartalmaz.

Micc

2016. augusztus 31.

Csodás illat, selmyesen puha, fenylő haj. Nekem ennel nemkell tobb. :) 20-30 percig szoktam a hajamon hagyni, huzok ra egy zuhanysapkat es hagyom, hogy dolgozzon a pakolas. A fejboromre nem rakok belole ugyhogy nem zsirosit, 2-3 napig benne marad az illata. Akciosan vettem de teljes aron is ujra vennem mert ilyen fincsi hajapolot meg sehol mashol nem talaltam <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Csigabee

2016. augusztus 17.

Jó régen használtam már, de gondolkodom hogy valamikor újrarendelem. Számomra az egyik legjobban bevált hajpakolás, és az illata is fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Nixa

2015. szeptember 21.

Hát ez a hajpakolás egy csoda! Kb. már két hete megkaptam a tanácsadónőmtől, de csak tegnap este tudtam kipróbálni, eddig nem volt időm bíbelődni vele. Nagyon meglepett a lila színe, de az állaga és az illata kompenzálta! Nagyon jót tett a hajamnak, nem nehezedett el tőle, sokkal könnyebben ki tudtam fésülni, nem gubancolódik! Jár neki az 5*!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Etta22

2015. szeptember 3.

Nagyon finom illata van, hajmosás után is 1-2 napig még simán lehet érezni. Érezhetően puhább tőle a hajam, de nem egy csodaszer. Valahogy pár használat után mintha észrevettem volna, hogy nem csillog olyan szépen, sőt inkább fakóbb tőle. (festett vörös hajam van)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

peto.kittus

2015. június 26.

Meglepően kellemeset csalódtam, ugyan is az avonnak a hajvégápolón kívül nem sikerült a hajra sok jó dolgot össze hoznia.. de ez a pakolás nagyon jó. Isteni az illata, puha lesz utána a hajam és nem zsírosít. Ajánlom hosszú hajra, szépen puhítja a hajvégeket is. Jó lenne belőle egy hajvégápoló.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

olahtimii

2015. február 26.

puhává és könnyen kezelhetővé tette a hajam, de iszonyatosan zsírosodik tőle a hajam. Imádom az illatát, és az állaga is okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

helgus96

2015. január 2.

Nemrég fogyott el, nagyon szerettem:) Az illata isteni, tetszik a lilás színe, és a hatásával is meg voltam elégedve, nagyon puha lett tőle a hajam:)
Semmi rosszat nem tudok mondani róla, úgyhogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

Semmi rosszat nem tudok mondani róla, úgyhogy 5*

Fruzsina0620

2014. november 23.

Jó kis termék, nem mondom :D. Nagyon fincsi az illata, az állaga is jó és tényleg meglehetősen puhává varázsolta a hajamat és könnyebben kitudom fésülni. Csupán egy gondom volt vele, ami miatt 1*-ot levonok: nem volt tele a tubus mikor megkaptam és ez nagyon zavart, hogy alig használtam és mégis hiányzott belőle a termék negyede..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

biusjj

2014. augusztus 12.

Sajnos nekem nem vált be. :( Az illata finom és sokáig megmarad, de olyan mintha szárazabb lenne a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Kovalik Melinda

2014. augusztus 11.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel: selymes lett tőle a hajam, az illata meg egyenesen mennyei!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Euterpe Oleracea Palm Heart Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Methosulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Methosulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Színezék. Lilás piros.