Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: telelle, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrsimító és ragyogást kölcsönző arcmaszk luxus gyöngyporral és algával

• Simábbá és tisztává varázsolja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná. Segít helyreállítani a bőr természetes ragyogását.
  • Ragyogást kölcsönző gyöngyporral: a szépségápolásban jól ismert összetevő olyan természetes antioxidáns, mely növeli a bőr simaságát, rugalmasságát, és gyönyörű fényt ad bőrödnek
  • Algakivonattal: az alga a tenger kincse: ásványi anyagok gazdag forrása, mely segít mélyen táplálni, hidratálni és regenerálni a bőröd

Ár: 600 , Eladó: SAnett84
Állapot: kis mennyiség hiányzik (bőrpróba), Helyszín: Bonyhád, fizetés: személyes átvétel, postai úton bármilyen formában megoldható
Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 16.

Én szeretem, a kipróbálása után nagyon puha és jó tapintása volt az arcomnak, kifejezetten tetszenek benne a szemcsék és az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 16.

Mia0602

2019. április 21.

Ez a gyors maszkom. Felkenem -lemosom . Hámlaszt, hidratál pihe-puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Ez a gyors maszkom. Felkenem -lemosom . Hámlaszt, hidratál pihe-puha a bőröm.

pcsengi99

2019. január 24.

Ez a maszk az eletem lett! Ajandekba kapta tesom, de neki semmi borhibaja, ezert en hasznalom.
Lassan ket honapja hogy naponta hasznalom, es elotte a homlokom szinte rohadt a pattanasoktol es az arcom mas reszein is elo-elo fordultal. De Miota ezt hasznalom azota latvanyosan szebb az arcom, csupan 1-2 pattanasom van es azok se latszodnak annyira.
Azt hiszem ideje beszereznem egy ujat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Azt hiszem ideje beszereznem egy ujat.

roseanne

2019. január 1.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vennék Avonos terméket. Csupa rossz emlék kísért... Ez a maszk viszont meglepően "normális". Puhítja a bőrt, a mini szemcsék alig karcolnak. Első használatkor, lemosás után, tartottam a szokásos avonos lemoshatatlan érzéstől, de elmaradt. Mondjuk, nem is mertem 2 percnél tovább a fejemen tartani, épp csak átkentem vele az arcom, kicsi masszír és már mostam is le. Így használom, alkalmanként, amikor amolyan szépségnapot tartok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Vattacukor1990

2018. december 24.

Szép egységes és sima bőrt eredményez, kellemes az illata. A benne található kis szemcséknek köszönhetően radírozó hatása is van. Felviszem a megtisztított bőrömre, kb. 15 percig rajta hagyom, és amikor mosom le, egyben át is radírozza az arcom. Ami zavar, hogy lemosás után zsíros érzetű lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Nykol28

2018. november 24.

Nálam semmi haszna nem volt.Lehúzható meg stb de nálam gyenge kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Nálam semmi haszna nem volt.Lehúzható meg stb de nálam gyenge kategória.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon régen használtam pár alkalommal. Nagyon zsírosít, még én a száraz bőrömmel is zsírosnak éreztem. Rossz érzés volt utána az arcomhoz nyúlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

esztietta

2018. november 11.

Könnyedén hidratál, nagyon gyenge szemcsékkel eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

viviensgy

2018. október 3.

Nagyon jó illata van, kellemesen puha lesz tőle az arcom, a kis gyöngyök nem túl durvák, nem irritálóak, viszont tisztítanak. Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos hogy megvettem volna, jó kis darab, de nem ájultam el tőle, átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

HDorina

2018. szeptember 25.

Régebben ez a termék is a heti szépségrutinom része volt. Mivel szemcsés az arcmaszk, így előtte nem szabad leradírozni a bőrt. Viszont nekem fura volt, hogy arcpakolás és mégsem kell fent hagyni a bőrön. Utána puha volt tőle. Viszont az én zsíros típusú bőrömnek kevés volt ez a termék. Az olajos állapotán nem javított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Stearate, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Xanthan Gum
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Ceresin 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak