Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló és ragyogást kölcsönzö testápoló luxus gyöngyporral és algával, mely segít helyreállítani a bőr természetes ragyogását és hidratáltságát.

• ragyogást kölcsönző gyöngyporral: a szépségápolásban jól ismert összetevő olyan természetes antioxidáns, mely növeli a bőr simaságát, rugalmasságát, és gyönyörű fényt ad bőrödnek
  • algakivonattal: az alga a tenger kincse: ásványi anyagok gazdag forrása, mely segít mélyen táplálni, hidratálni és regenerálni a bőröd

artep81

2019. november 25.

Szeretem! A hatása és a benne lévő enyhe arany csillámok miatt is. :) Testvaj állagú, mégis könnyen eldolgozható, finom illatú és az arany szemcsék sem harsogóak. Teljes áron elgondolkodnék, de akcióban 799.-ért megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

HDorina

2019. március 26.

Inkább nyárra ajánlanám az enyhe, visszafogott csillogása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Inkább nyárra ajánlanám az enyhe, visszafogott csillogása miatt.

Caitlin1222

2019. március 16.

Mint sok más terméket, ezt is ajándékba kaptam. Az előző tégelyes Avon balzsamom rettentő büdös volt (mint egy olcsó arcszesz) így eleve nem szeretem ezt a terméket, viszont a nagyon száraz kezeimet is azonnal selymessé teszi. Sajnos nagyon csillog, az illata nem rossz, de nem is az az illat amit magamtól választanék, és elég nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

sznikolett

2018. július 24.

Nagyon eros illata van, tul sok benne a csillam, beszivodni sem nagyon akar es hat.. hidratalni sem hidratal, ami a lenyeg lenne es a tobbit el is viselnem miatta. Sajnos nem, hogy ujravenni nem fogom, de valoszinuleg elhasznalni sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Mesike91

2018. június 20.

Csak azért vettem meg, mert csillog, és akcióban volt kettő. (A férjem szerint olyan vagyok, mint egy szarka.) Ebben a melegben nehezen viselem, ha van rajtam egy réteg, ezért nappal max a karjaimra kenek. Az illata elég gyenge, és nem is az a szagolgatnivaló. Viszont amikor este bekenem magam, hogy legalább legyen értelme a létezésének, akkor a sarkamat olyan jól ápolja, hogy másnap is szépen néz ki, nem szárad ki, mint ahogy szokott (megfelelő ápolás mellett). De a tégely... úgy elvágta az ujjam, mint egy kés. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

birdnerd

2018. május 18.

Jó illatú, csillámló krém. Ennyi. Nem igazán hidratál, viszont olyan érzés a csillámlás miatt, mintha egy tündérmeséből léptem volna ki. Akciósan vettem, teljes áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

kissdzs

2018. május 15.

Az illata isteni,hamar beszívódik és a csillámok benne nyáron szépen mutatnak a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Gina1978

2018. április 24.

Gyorsan beszívódó, sűrű krém, csillámokkal. Nyáron napbarnított bőrön nagyon szép. Kellemes az illata, és nagyon szeretem ezt a terméket, de nem kifejezetten tápláló krém. Ezen pár csepp argánolajjal segítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Antonietta

2018. január 10.

Jó illata van, nagyon jól hidratál, jól beszívódik. Szeretem benne a csillámokat, nyáron feldobja az ember bőrét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Ajiba kaptam anyumtol, az illata finom, bar kicsit semleges, suru krem, es csillamok vannak benne, igazabol nem hidratal semmit,de azert elhasznaltam nagy nehezen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1