Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dottus, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Caribbean Escape testápoló vaj hidratáló és ragyogást kölcsönző testápoló vaj. Díszdobozban szállítjuk.:

• tartós hidratálást biztosít
  • segít javítani a bőr kondícióját
  • természetes ragyogást kölcsönöz

Dorci1987

2018. november 23.

Hm-hm. Emlékeimben úgy él, hogy imádtam az illatát, de egy fél éves kihagyás után már teljesen másként érzem. Kibírható kategóriába sorolnám az illatát, és a csillámok is tök feleslegesek, mindig izgulok, hogy mi mindent fogok összecsillámozni :D Egyébként pedig a hatását és az állagát is nagyon szeretem, plusz a csatos üveget is, így megkapja a 4*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Renus

2018. augusztus 10.

Szárította a bőrömet, ezek a csillámok egyszerűen nem oda valók, az illata sem jó.
Inkább elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Inkább elajándékoztam.

Dottus

2018. március 26.

Hosszútávon az én bőrömet inkább szárítja, mintsem ápolja... A kézfejem szinte sebesre száradt tőle.
Szépen csillog és hasznosan felhasználható majd az üvege, ezért érdemel 1 csillagot... semmi másért nem...

Az eladó termékeim között postaköltségért vihető (kb 500 Ft, és félig van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Az eladó termékeim között postaköltségért vihető (kb 500 Ft, és félig van).

Enc

2017. december 28.

Karácsonyra kaptam a fürdőelixírrel együtt. Ma próbáltam ki. Az állaga olyan, mint egy vajkrém /nyilván ezért hívják testvajnak/ és ezért kevés kell belőle és könnyen beszívódik. Kifinomultan csillog a bőrön. Finom az illata. Eddig nem rajongtam az Avon termékeiért, de ez nagyon bejön! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

KisÉvi

2017. december 22.

Csalódtam benne. Gyenge illat, kevés hidratálás. A finom ragyogás része igaz és az szép a bőrön, de ez szerintem kevés. Ahhoz képest, hogy ennyit tud, drága. Én azt hittem üvegben van, de ez műanyag. Ezt elhasználom, ha csak csillogni akarok, de máskor nem rendelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 22.

karaibrahimgil

2017. március 26.

Megvan a kedvenc termékcsaládom az Avontól: az arcmaszk és a fürdőelixir után a Caribbean Escape testvaja is bevált. Csodás az illata, jól hidratál és a minőségi kinézete miatt ajándéknak is tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Mixi

2016. december 3.

Már a katalógusban is tetszett az illata, de élőben valami isteni. Vékonyan kenem fel, elég hamar beszívódik, elégedett vagyok a hidratáló hatásával is. Szép csillogást ad a bőrnek a benne lévő kis csillámok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak