Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: ladybird08, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Antioxidáns összetevőkben gazdag, ezért tökéletesen regenerálja, revitalizálja és nyugtatja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Poptie

2017. április 9.

Szerintem ISTENI az illata, de más hatást nem igazán tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Szerintem ISTENI az illata, de más hatást nem igazán tapasztaltam.

Matilda

2016. június 5.

Semmit nem csinál... azt hittem, hogy legalább az illata jó lesz, de sajnos nem. Pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

senskin

2015. augusztus 2.

Ilyen borzalmat még nem találtam. Régen használtam ezeket az Avonos cuccokat, sajnos. Egyszer elfogyott a fürdőtisztítóm otthon és ezzel tisztítottam le a kádat, na arra jó volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

baranyeszter

2015. április 23.

Kellemes használni, kellemes érzet van utána a bőrömön, de semmi különös. És az összetevői sem a legjobbak :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

somogyivali

2014. június 2.

Reggelente arclemosóként használom,másra nem is nagyon érdemes,sem az illata,sem az állaga nem jött be.Pénzkidobásnak bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.

f.andi

2013. november 23.

Én most próbáltam ki először. Végeredményben ártani nem ártott, de nem is használt, igazából ezt a bőrpuhítást egy arckrém is tudja. Számomra feleslegesnek bizonyult. Tehát pénzkidobás volt, így kap egy szép 1-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

berka

2013. október 27.

Szeretem a gojibogyós termékeket de ez valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Szeretem a gojibogyós termékeket de ez valahogy nem jött be.

Szaszmancs

2013. június 28.

Én is használtam régebben,de ugyanazt tudom mondani, mint a többiek, hogy egy nagy nulla volt és nekem még az illata sem tetszett, nagyon örültem, amikor végre elfogyott, úgyhogy mi mást adhatnék,mint 1-et?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Cicuka22

2013. június 28.

Én sem tudok jót írni róla.Szinte teljesen beszívta a bőröm,de semmilyen pozitív hatásról nem tudok beszámolni. Nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

samelike

2013. április 25.

Az illata az valami mennyei, könnyű használni, hamar felszívódik. Hatása egy hatalmas nagy giga 0.
Viszont arclemosóként használom néha napján reggelente arra tökéletesen megfelel, sőt még jobb is mint maszkként. Arclemosóként jobban érzem, hogy frissítő hatását is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.